Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Hmmm, będzie ktoś dzisiaj?
  2. Nie no Dusje zawstydzilas mnie :oops: Ja tam jak kazdy inny :cool3: Ale na wiesci od Pani Irenki dalej czekamy :)
  3. Huzarku hopaj do góry! Pokaż się wszystkim!
  4. Mila wiadomosc - Tigerek jest juz w nowym, kochajacym domku :loveu: Ale zdjec nie bedzie :-( Kasia jak dorwie sie do neta, napisze wiecej :)
  5. Normalnie chyba zaczne Cie wykorzystywac z tymi wierszykami chyba tez do innych watkow :cool3: Poki co ide spac, bo tez musze rano wstac:cool1: Dobranoc Wszystkim :)
  6. No Lisiczko kto Ci da w koncu domek?
  7. Sliczne :) Pisz dalej, bo one naprawde poruszaja :)
  8. Dlatego min. ja nie moglbym wziasc psiaka na tymczas. Bo juz bym go nie oddal ;)
  9. Oskarku pokaz sie wszystkim! Napewno jest ktos kto Cie pokocha i da Ci domek! ! !
  10. Nosz zapomnialas o nas czy co???????
  11. Puszku dlaczego nikt Cie nie chce? Dlaczego? :(
  12. Podnosze bidulka, tylko tyle moge zrobic :(
  13. Nooo widzisz, Tigerek napewno będzie kochany :D
  14. Fluk napewno jest dumny, z tego co zrobiłaś dla niego i innych ;) Każdy chciałby mieć takiego przyjaciela :) Napewno się spotkacie :) "Dokąd idą psy, gdy odchodzą? No, bo jeśli nie idą do nieba To przepraszam Cię, Panie Boże Mnie tam także iść nie potrzeba Ja poproszę na inny przystanek Tam gdzie merda stado ogonów Zrezygnuję z anielskich chórów Tudzież innych nagród nieboskłonu W moim niebie będą miękkie sierści Nosy, łapy, ogony i kły W moim niebie będę znowu głaskać Moje wszystkie pożegnane psy" B. Borzymowska "Moje psie niebo"
  15. Dlatego lepiej czasami nie myśleć :evil_lol:
  16. Nooo na takie wiadomości opłacało się tyle czekać :) Wspaniale, że Dianka ma dom :multi:
×
×
  • Create New...