[COLOR=black]Przyniosła ja jakaś studentka, która wczoraj znalazła psinę przywiązaną pod Ikeą. Od tego nosi imię Ikea ;) [/COLOR]
[COLOR=black]Pani kupiła jej obróżke, szampon, wykompała psinke (podobno miała strasznie posklejane futro) No ale, że ona wynajmuje mieszkanie nie mogła zostawić jej u siebie. Widać, ze się o nią troszczyła, zostawiając ją miała łzy w oczach…[/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black]Jeśli rzeczywiście suka niedawno rodziła, to nie chce myśleć co ze szczeniakami się stało…[/COLOR]