-
Posts
4425 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anashar
-
[B][COLOR=#ff0000]Mam do Was prośbę Krakowiacy i Krakowianki.[/COLOR][/B] Chodzi o zorganizowane pewnej akcji ;-) Może wypali, tylko teraz sprawa - żeby była w Krakowie :smile: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=38490[/URL] A więc głosujcie na Kraków i zachęcajcie na to innych. I niech moc będzie z Wami :cool3:
-
sens mojego zycia juz po drugiej stronie......
Anashar replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piękny Fluczku (*) biegaj sobie teraz po nieskończonych łąkach i opiekuj tymi wszystkimi psimi bidami które potrzebują pomocy. -
Sochaczewski "HUZAR" nareszcie ma komu służyć! :-)))
Anashar replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Psiaczku :) -
Smutka - chora na raka rottka, jest z nią źle ;(, ale ma dom :)
Anashar replied to Ksera's topic in Już w nowym domu
CO słychać u Nutki? :) -
[quote name='kiwi']:lol: jak juz pobiegaja po sniegu i zmarzna to robia tak :) [IMG]http://images11.fotosik.pl/32/f0103b94ab6938e3med.jpg[/IMG] i nastaja 2 godziny błogiej ciszy... :)[/quote] Rozwaliło mnie to zdjęcie :loveu: Śliczna mordka. A zdjęcie podłużnego jamniorka prosimy o zgłoszenie do konkursu jak proponowała Patia. Masz pewne zwyzięstwo :cool3: Tylko się żadnym hodowcom do niego nie przyznawaj, bo Ci go jeszcze "podwędzą" :evil_lol: A co do śniegu, to mój bur takiego świra dostaje, ze ciągle prosi żeby z nim wyjść a później na siłe trzeba go do domu wciągać :evil_lol:
-
Kraków-Puszek,6letni piesek- już w nowym domku.
Anashar replied to Foksia i Dżekuś's topic in Już w nowym domu
Przydałoby się aby Puszon w końcu pojechał do domku... Ale trza być dobrej myśli :) -
A ja jednak nigdzie nie bylem, bo Rock sie przeziebil :(
-
No yo yo moj Padawanie :lol: Zdjęć ciąg dalszy :) [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/21.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/22.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/23.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/24.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/25.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/26.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/27.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/28.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/29.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/30.jpg[/IMG]
-
Galeryjki ciąg dalszy :) Jesień, zima, wiosna w skrócie :) Chciałem dodać, że mimo duuużej wielkości Rock wtedy jeszcze nie miał roku :P A oto zdjęcia: [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/6.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/7.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/8.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/9.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/10.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/11.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/12.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/13.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/14.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/15.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/16.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/17.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/18.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/19.jpg[/IMG] [IMG]http://anashar.forall.pl/moje/galeria/dogo/szczeniak/20.jpg[/IMG]
-
A ja wyjatkowo jade jutro ze swoim burkiem na AWF :eviltong:
-
qroqiet - ważne żebyś wziała jakiegokolwiek psiaka, nieważne skąd ;) ps.Ciesze się, że w końcu wrócili po Fabia i wzieli go do domku :)