Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Zaczynam się niecierpliwić :mad: :mad: :mad:
  2. Już się poprawiam, właśnie fotki wynajduje :eviltong:
  3. Widziałem śnieg wcześniej, ale teraz te fotki na trawie poprostu do tytułu nie pasują :eviltong:
  4. Ale my prosimy o zdjęcia zimowe :cool3: Bo ja tu śniegu nie widzę :evil_lol:
  5. Gucio proszę bez skojarzeń :evil_lol: Psiak już pogłaskany od Ciebie, Butterfly :) ps. Gucio to baba :lol:
  6. Śliczna mała kuleczka :) Napewno będziemy częściej wpadać :D I zapraszamy też do nas, jak znajdziesz chwilke :)
  7. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images14.fotosik.pl/97/11784ed517e258ca.jpg[/IMG][/URL] Cudny psiak :)
  8. Coś cicho tutaj :mad: To na rozruszenie krótki filmik z treningu with me :lol: http://anashar.pl/rock.html Wszystkiego go sam nauczyłem :cool3:
  9. Oby więcej takich szczęśliwych wiadomości :loveu: :laola:
  10. Elik, niestety prawda jest taka, ze wolontariusz ma go*** do gadania w schronisku...
  11. To wspaniale:) Pani Ola naprawde ma zlote serce. Tyle juz dla Bodzia zrobila :)
  12. Czy naprawde nie ma nikogo kto pokocha Karinke i da jej dom na ostatnie lata?:(
  13. Nooo wyniki bomba :lol: w pierwszej 5 byly az 4 moje typy. Pozostale w roznych czesciach. ALe jak na moj gust przynajmniej 500 osob powinno glosowac :evil_lol: [CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]GRATULUJE ZWYZIEZCOM! ! ![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  14. A moze do stawu Agnieszko go wpuscisz?:evil_lol:
  15. Podziel się posiłkiem bylo o mnie 2 :evil_lol:
  16. Ja tam na 1 miejscu obstawialem "Do horroru bez charakteryzacji" :razz: Takie naturalne i wymowne :cool3: Poprostu swietne :diabloti: No ale co kto lubi. Oby tylko dogo nie padlo, bo lubi robic niespodzianki w nocnych godzinach
×
×
  • Create New...