Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Dzięki :) 3 godziny nad nim siedziałem, ale się opłacało :cool3: Jeśli ktoś chce kopiować, nie ma sprawy. Mogę też podmienić jakieś psiaki na życzenie ;) A tymczasem Brutusku hopaj w góre po domek:multi:
  2. Sarusia do gooooory :) Na allegro 1 osoba obserwuje, mam nadzieje ze to nie ktos z Was?
  3. Oj, z tym rozpiecszczaniem to sie nie zgodze ;) Kochac - TAK, Rozpieszczac - NIE
  4. Wejdz na watek, tamw wszystko jest :cool3:
  5. Noo to czekamy na wiesci, do soboty niedaleko :) I oby domek byl naprawde wspanialy :)
  6. Karinko hopaj po domek! Może ktoś Cię w końcu doceni!
  7. Wiesz, poprostu zaczełaś nadawać na trochę innych falach chwilowo :lol:
  8. Hop hop haszczaku :) A jakie te syropki tam popijacie? Może się dołącze:evil_lol:
  9. Anashar

    Metamorfozy

    [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/4115/pc2300798ij.jpg[/IMG] Tosz to jego futro? :crazyeye: Noo niezła zmiana. Fajnie, że na Was trafił, widać, że jest szczęśliwy :)
  10. Jagusiu - nie ważne gdzie go oglądał, ważne kto ;) ps. nie wiesz, że mi się błędów nie wytyka?:diabloti:
  11. No co Ty Asior nie rozumiesz? :crazyeye: (ja też ale ciii, bo głupio się przyznawać :evil_lol: )
  12. Anashar

    Metamorfozy

    [quote name='Celina12'] [I][IMG]http://images2.fotosik.pl/313/46b8f7c1af308e59.jpg[/IMG][/I] [I][IMG]http://images4.fotosik.pl/290/2daeb8162af21ae2med.jpg[/IMG][/I] [I]i znowu razem...[/I] [I][IMG]http://images4.fotosik.pl/290/7b8d0c08a21b0831med.jpg[/IMG][/I] [/quote] Nie no psiaki mają poprostu cudnie :crazyeye: Swoje łóżeczka, kołderki, miseczkę no czegóż chcieć więcej :evil_lol:
  13. No to nie ciekawie... Widać mamy bardzo "oczytane" społeczeństwo :p Może zgłoszą się jeszcze po klusiorki odpowiedzialni ludzie
  14. Mało widać na tym skanie. Wiesz Karusia... Skoro we Wrocku odrazu go nie przebadali to może weterynarz stamtąd sam nie wiedział za co miałby się brać...
  15. Szkoda gadać... Trzeba było się najpierw zastanowić nad wzięciem psa:angryy:
  16. No to my odpadamy. Bo choćbym nie wiem co zrobił w niedzielę się nie wyrobie:shake: A może będzie ktoś w sobotę? :razz:
  17. Karusia, a lekarz z Wrocławia nie wykrył tych wydolnosci Berosika Jak on go badał w takim razie :mad:
  18. a bo ja właśnie dzisiaj sobie wyobrażałem jak wygląda psiak który lata jak balonik na tej smyczy :lol: Mój chciał spróbować, ale niestety za dużo waży :cool1: Rudik och, ach :cool3:
  19. Olu i Andrzeju, dziękujemy :) jesteście naprawdę Wspaniali! :)
  20. Czyli dalej stoimy w punkcie wyjscia...
  21. Szkoda mi Tora w tym wszystkim... damianekkk - ja tez mam agresywnego psa i co? Mam go odrazu oddac do schroniska? Rocky warczy i pokazuje zabki jak tylko mu sie os nie podoba, nieraz probowal mnie chapsnac (na szczescie bylem szybszy) Ale pracuje z nim codziennie i widze efekty. Nieraz jeszcze ma odchyly ale mysle ze za jakis czas sie uspokoi. Tylko na wszystko trzeba CZASU i CHECI! Bo chciec to moc!
×
×
  • Create New...