Ja mogę tylko w sobote, bo w niedziele jadę do schroniska ;)
Jeśli chodzi o miejsce to najlepiej spotkać się pod Juvenią, bo to jest w miare w środku błoń, a tak to niektórzy będą musieli specjalnie przemierzać całe błonia, żeby później i tak się cofnąć. Wiem, że marudzę, ale dla mojego psiaka taki dystans i tak jest za długi, i później nawet bym go puścić nie mógł:shake: