Jump to content
Dogomania

Anashar

Moderators
  • Posts

    4425
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anashar

  1. Ale Toro znów wróci do schroniska, a jak inne psy go nie zaakceptują to każdy wie jak to się może skończyć... I to jest najgorsze...
  2. No to pieski mają dobrze :evil_lol: A jak nasz haszczak? Grzeczny jest?:razz:
  3. Anashar

    Metamorfozy

    Słodziutko wyszedł an tym ostatnim zdjęciu co biegnie :) No i mamy kandydata do kalendarza metamorfozy serc 2008 :cool3:
  4. Kurde szkoda, że nikt po Puszka nie dzwoni :( Ja w ostatnią niedzielę nie dałem rady jechać do schronu, ale w tą napewno pojade. Może będzie ktoś kto nam ten boks wyprowadzi...
  5. Lisia hopaj w góre po domek :)
  6. Kurcze, a nie można by zastopować z lekami i popracować z psem przez kilka dni? Może byłyby jakieś postępy. Nie można poddawać się bez walki :(
  7. Bo ludzię są twardsi od kamienia... a raczej tylko serce mają trwardsze... [B]Huzarku[/B] niech ktoś Cię wreszcie dostrzeże i weźmie do domku!
  8. Halbina - żeby nie było, że tylko Ty hopasz :razz: hop, hop :evil_lol:
  9. Kto podaruje Smutce choć odrobinę szczęścia? Ona wciąć czeka i wypatruje swoimi ślicznymi oczkami kogoś kto ją pokocha...
  10. Komu komu Tigerek do domu? :cool3: Taki słodziuchny szczylek :lol:
  11. Nooo to wiesz, że ja na piwo zawsze chętny :evil_lol: Ale w takim razie Ty skombinuj trochę czasu :razz:
  12. Nooo Karusia, gratulacje w znalezieniu tej kliniki :cool3: Chętnie pojechałbym z Wami i Berosikiem, ale znowu miejsca nie ma :eviltong: Trudno, będe Was wspierał myślami ;)
  13. I jutro oczywiście czekamy na wieśći, jak tam po wizycie u weta :)
  14. Żeby wszyscy byli tak zdecydowani :)
  15. Jaguś, a nie skombinujesz autka? :lol: Asiu nie mam pretensji, żartowałem przecie ;)
  16. A Ty masz aukcje ;) [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=158432984[/URL]
  17. Perfi - nie wyedytujesz już aukcji. Skoro już ktos zalicytował to nie możesz zmienić warunków ani kwoty bo to nie miałoby sensu... Ale to dobrze, przynajmneij odpadną nam koszty za zdjęcia Berosa ;) A może nikt nie podkabluje :razz: Aha, skoro Perfi nie może niczego dopisać a tam nie wspomniałą o zdjeciach, to nie pokuście się o wysyłanie ich. Bo jeśli ktoś w komentarzach by się wygadał, to mogłaby być wtedy afera że sprzedajemy poza aukcją :p
  18. Gdyby była z Krakowa, to nie trzeba by kombinować auta na drogę ;) Niestety to duży kawałek za Krakowem :evil_lol:
  19. Wrzucę, wrzucę ale niestety textu mi nie otwiera a samych zdjećć nie dam :( Clockwork - sprawdź maila! Co do Allegro - oni Ci konto zablokowali na wszystko czy tylko aukcje ściągneli???
  20. Ja mogę tylko w sobote, bo w niedziele jadę do schroniska ;) Jeśli chodzi o miejsce to najlepiej spotkać się pod Juvenią, bo to jest w miare w środku błoń, a tak to niektórzy będą musieli specjalnie przemierzać całe błonia, żeby później i tak się cofnąć. Wiem, że marudzę, ale dla mojego psiaka taki dystans i tak jest za długi, i później nawet bym go puścić nie mógł:shake:
  21. Dlaczego nikt nie chce takiej wspaniałej suni?:shake:
  22. Podobny ale inny :shake: PIerwsze zdjęcie nie zgadza się bo haszczak ma łączony czarny kołnierz na szyji, a znaleziony nie ma łączonego. W drugim zdjęciu znowu psiaki różnią się tą białą smugą na czole. Zresztą oba mają ją połączoną z pyskiem, a znaleziony ma odrębną.
×
×
  • Create New...