-
Posts
81001 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Elik,podziękowałaś wszystkim za pomoc,ale mi głupio,to ja powinnam...Siedzi na tym sznurku w chlewie,bez światła,bo tam okna nie ma.Jak jeść zaniosę,to tak je,że zębami dzwoni o miskę.Ona jeszcze cały czas nie może się najeść.Co robić?Może jeszcze poczekam?,mam teraz karmę dla niej,to będę karmić,[B]a ludziom powiem,niech czekają[/B]?Przekonali się,że jednak Foksi pomogliście,to [B]może będą czekać[/B]?Pogadam dziś z nimi.Postaram się zaciągnąc może jakiś karton dla niej?mam taki gruby i spory.Proszę napiszcie co robić?[/QUOTE] Pipi, nie powinnaś mieć żadnych skrupułów, z żadnego powodu. Ty robisz tyle dla tych biedaków ile tylko możesz. Gdyby wszyscy roboli choć połowę tego co Ty, nie byłoby takiegob ogromu nieszczęsnych, bezdomnych, skazanych na cierpienie zwierząt. Żadnych skrupułów, ani mi się waż :mad: No ! Pipi, myślę, że nie ma sensu prowadzić rozliczeń w dwóch miejscach tego samego wątku, zwłaszcza, że zajęć Ci nie brakuje. Proponuję więc usunąć z I postu te informacje o potrzebach, bo i tak już nie są aktualne i jak na razie, to chyba mamy zapewnione środki na hotelik foksi, a resztę myślę, że też powoli uda nam się pozyskać. [B]Uważam, że I post powinien być bardzo przejrzysty, informujący o bieżącej sytyuacji foksi[/B], żeby nie było konieczności przebijania się przez kolejne strony, bo jest to zniechęcające. Nie wymagajmy od osoby, która chce zasilić skarbonkę foksi, aby traciła czas na czytanie całego wątku. Trudno też oczekiwać, że bez wiedzy o aktualnej sytuacji psa, ktoś zdecyduje się uszczuplić własny budżet. Dlatego uważam, że aktualizacja I postu jest bardzo ważna. Po opisie tragicznej sytuacji foksi i prośbie o pomoc powinny być podziękowania za wpłaty i inne formy pomocy, a po tym link do strony z rozliczeniami i nr postu (310). Po tym kolejne daty a pod nimi krótka informacja co w tym dniu zmieniło się w życiu foksi np Bieżące informacje o sytuacji foksi (KURKA, JAKIE IMIE) data informacja o tragicznej sytuacji foksi na forum data Foksia bezpieczna wn hoteliku u AlinyS - odrobaczona, odpchlona w cieplutkim pomieszczeniu, czeka na sterylizację data Foksia pomyślnie przeszła sterylizację data Foksia gotowa do adopcji. Ogłoszenia w ... data Foksia bezpieczna i szczęśliwa z własnym Człowiekiem :multi::multi::multi::multi: Pipi, o co chodzi z tą onką ? bo nie łapię. Co jej grozi, z czym mają czekać ? -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jota']Elik, sen ??? ja mam nadzieję na taką przyszłość w realu :lol::lol::lol::lol:, czego sobie i Tobie życzę...[/QUOTE] [B]Całym sercem przyłączam się do tych życzeń[/B] :multi: [SIZE=3][COLOR=red]Już wczoraj powinnam była to zrobić, ale niestety brakło czasu.[/COLOR][/SIZE] [COLOR=red][SIZE=3]Dlatego dopiero dzisiaj, ale za to bardzo gorąco dziękuję wszystkim darczyńcom.[/SIZE][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=3]Dzięki WAM finanse foksi wyszły na plus, a co za tym idzie jej szanse na normalność znacznie wzrosły, a ja mogłam wywiązać się z terminowych zobowiązań finansowych.[/SIZE] [/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]Oprócz wsparcia finansowego daliście coś znacznie więcej. Myślę, że dzięki Waszej postawie, znacznie wzrosły szanse na ratunek dla innych bezdomnych, cierpiących, znalezionych stworzeń.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]Bardzo Wam dziękuję. Tym bardziej, że zdaję sobie z tego sprawę, iż wiekszoś z nas nie cierpi na nadmiar gotówki, a wręcz przeciwnie.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#ff0000]:Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose:[/COLOR][/SIZE] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa']martini77 widze ze pomozesz mojej foksi ;) Wielkie dizeki, masz ogromne serducho, no i reszta tez, Foksia Was zalize jak juz będzie miała domek :) Ja tez dzisja zrobilam przelew, powinno jutro dojsc ;)[/QUOTE] Bardzo, baaardzo dziękuję i za pieniążki i za koleżanki i za kolegów...;) -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='migdalena']Właśnie wysłałam przelew.Cudna sunieczka,a w swoim czasie, jak zostanie ostrzyzona,na pewno ktos ją przygarnie![/QUOTE] [B]Midaleno[/B], taka jestem zakręcona, tyle na raz chcę zrobić, że wysłałam do Ciebie nr konta drugi raz, zamiast do martini77. Przepraszam, normalnie walnij to w kosz :diabloti: [B]Martini77[/B] (pyszne imię mniam, mniam) no sama widzisz, ile ja mam roboty, po dwa razy muszę tę samą wiadomość wysyłać :loveu: Ojjj chciałoby się i po 50 razy, byle było do Kogo - tyle potrzebujących psiaków wokoło :-( [SIZE=3]Bardzo dziękujemy[/SIZE] :loveu: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Dziewuszka w hoteliku, ciachanko w planie (po cichu powiem, że pojawiła się szansa na wsparcie) czas więc szykować się do... nadania imienia :lol: Przypominam więc, że konkurs na imię dla naszej foksi, za sprawą enii został ogłoszony. [quote name='enia']ogłaszamy konkurs na imię dla foksi- ja proponuje [B]Lulu[/B] :) a wygraną jest: dowolne dofinansowanie foksi np. hotelik, sterylka, fryzjer, karma, do wyboru do koloru.......:loveu: a co do jej zachowania, to myśle , że za parę dni doopcia jej odżyje i pokaże na co ją stać:lol: oby tylko pozytywnie.[/QUOTE] [quote name='elik']... Dziękuję za poparcie :p Otwieramy więc listę propozycji imienia dla naszej panienki. W kolejności zgłoszeń (tu będą dopisywane następne): Funia - elik Foksia - li1 Funia - Jota Lulu - enia[/QUOTE] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Jota, dostalam wiadomosc, rozeslalam do paru dogomaniakow - czekamy na efeky, ja chwilowo poza jednorazowa wplata nie moge nic oferowac :([/QUOTE] Już mówiłam, każda wpłata się liczy, a poza wpłatą jest jeszcze wiele innych sposobów na pomoc foksi - ogłoszenia, informowanie na innych wątkach o sytuacji foksi poprzez podpięcie banerku, reklamowanie bazarków itp Wszystkie formy pomocy są bardzo potrzebne :lol: ============================================== Dostałam od[B] pati-c[/B] zezwolenie na wklejenie na wątku naszej korespondencji w sprawie należności za transport, co niniejszym czynię. [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]pati-c[/B] Witam! Sunia dojechała bezproblemowo. B.spokojnie zniosła podróż w transporterze. Trochę się zeszło, gdyż część drogi była zupełnie oblodzona i pokryta śniegiem nawianym z pól. Przelew doszedł,ale kwota ciut mniejsza niż pisałam w smsie -[B]doszło 250zł zamiast 270[/B]. Pozdrawiam i dobrej nocki- Pat. Witam [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Nie ma najmniejszego problemu [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [B]Doszło i te 20zł.[/B] Jeśli potrzeba ,proszę wkleić wiadomość-będzie najprościej. Pozdrawiam i dziękuję za przelewy. Pat. [INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9694175#post9694175"] [/URL] [/INDENT] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jota']Cudnie !!! Migdaleno ! Wielkie dzięki !:Rose: Finansami dyryguje elik, wyśle Ci konto na PW - zerknij tylko na 1 post i zdecyduj na co chcesz przeznaczyć swoją wpłatę !! Bardzo się cieszę :multi::multi::multi:[/QUOTE] Dyryguje, dyryguje, a co to ja dyrygent jakiś cy co ? Ja tu tylko sprzątam. Przestawiam kasę z jednego konta w drugi, znaczy sie na drugie :evil_lol: [quote name='Jota']Przeprosiny przyjęte;), ja tak Cię już lubię, że przekręcaj sobie ile chcesz:lol:. ... patrzę teraz na moją foksię, jak się wyciąga na kanapie po wieczornym spacerku i myślę,że i nasza Foksia znajdzie niebawem swoją kanapę, oby już na zawsze. I pozostając w tym sentymentalnym nastroju mówię wszystkim Dobranoc ;)[/QUOTE] He, he, he:[B] Pipi`nej [/B]wsi he, he, he. Ja zamierzałam podać propozycję imienia foksi - waśnie Pipi, ale jak sobie pomyślałam, jakby to przyszły pańcio wołał ją na ulicy zdrobniale: [B]Pipinka[/B], to sama się śmiałam w głos. Zrezygnowałam z tej wersji imienia dla naszej panienki. A to lubienie , to z wzajemnością jest :loveu: Śpij smacznie i śnij kolorowo o foksiach biegających po ukwieconych łąkach, leżących na mięciutkich kołderkach i baraszkujących z innymi psiakami pod okiem kochających pańciuś ipańciów :lol: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='migdalena']Podajcie nr.konta .Na razie wpłata jednorazowa.[/QUOTE] Z przyjemnością, konto już leci, a ja serdecznie dziękuję za już i.... :loveu: [B] W dniu dzisiejszym na konto foksia wpłytnęły następujące wpłaty: 40,00 - [COLOR=black]Fiorsteinbock karma [/COLOR] 50,00 - Pani Agnieszka transport 150,00 - Pani Agnieszka hotelik Bardzo dziękujemy :loveu:[/B] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jota'][B]CYTUJĘ:[/B] [B]"Deklaracje na hotelik foksi - koszt 300,- zł/m-c [/B]( pozycje wyróżnione już wpłacone)[B]:[/B] [...Jota jakąś kwotę, jeśli fundusze Jej na to pozwolą... W związku z powyższym deklaruję kwotę brakującą na hotelik czyli 50 zł miesięcznie od przyszłego miesiąca. Proszę tylko o info, czy nadal na Twoje konto elik, czy inaczej i ew. do kiedy.[/QUOTE] Jotko Kochana, dziekuję bardzo, przyrzekam nigdy więcej nie przekręcać Twojego nick`a jeśli już, to natentychmiast go poprawić :loveu: Kamień z serca mi zdjęłaś. Spać już będę spokojnie, bo mamy deklaracje na pełną kwotę należności za hotelik foksiuni. Będą jeszcze inne wydatki, ale ten jest najważniejszy, bo gwarantuje foksi należytą opiekę :loveu: Wpłaty Jotko myślę nadal na moje konto, chyba, że zdejmiecie mnie z tej zaszczytnej funkcji :lol: Przepraszam, że dopiero teraz wchodzę na wątek, ale nie mogłam wcześniej :roll: -
[quote name='Soema']Tu nie zostanie nam na pewno tyle pieniędzy.. Bo to są dwie sterylki aborcyjne, więc nie macie przywileju :( Może jest ktoś na wątku, kto wspiera skarbonkę Rozi i zgłosi ją?[/QUOTE] Soema, czy to odnośnie naszej foksi ? Tzn. że nie możemy liczyć na wsparcie ?
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='wojtito']...Ja ci dam Elik, po prośbie chodzić po wsi, jak na dogo jestes zalogowana....ja Ci dam:D[/QUOTE] :eviltong::eviltong::eviltong: [quote name='Jota']Buziaczki w drugą stronę - bez Twojej obecności nic by nie wyszło jak trzeba - ja jestem tylko skromnym "podwykonawcą" , ale teraz muszę pozarabiać trochę na moje raty :) no i kuleczki dla Fugusi :) - o mężu i dziecku nie wspominając :).[/QUOTE] Jota, wszyscy jesteśmy tutaj ogniwami jednego łańcuszka, a w łańcuszku jak wiesz, każde ogniwo jest jednakowo ważne :loveu: [B]Ja usiłuję oderwać się od kompa, ale jak widać ze skutkiem mizernym, baaardzo mizernym[/B] :shake: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jota']Dzięki ! Blog poruszający - zadanie wykonane ![/QUOTE] Jota, buziaczków sto pięćdzieciąt i jeszcze dwa :loveu: Dogo znowu dzisiaj psikusy płata -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asiaczek']Poprosze o nr konta. Pzdr.[/QUOTE] [quote name='wojtito']Witam, wujek wojtito się melduje! Jak mogę pomóc. Mała jest troche jak miks nizinnego polskiego i border collie:D:D:D:D Śliczna![/QUOTE] [quote name='wojtito']Przekleje na nasze buldogowe forum:-)[/QUOTE] Wielkie dzięki po wieloooooookroć. A ja głupia tak się matrwiłam, że pójdę na żebry z moimi psiurkami. Widzę, że przy Was to niemożliwe :loveu: :loveu::loveu: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Jota,dziękuję,świetny pomysł.Ja tylko nie bardzo chwytam z tymi literkami.Czy chodzi o to,że wysyłać do osób,które mają nicj zaczynający się na literkę,np.A,tak?[/QUOTE] Dokładnie tak, Pipi. Powiedzmy, że Ty wysyłasz ten tekst do użytkowników zaczynających się na literę A,B i C. Ktoś inny na następne literki itd. Zastanawiam się tylko czy wysyłać namiary na moje konto do wszystkich. Chyba jednak nie. Może tylko proszę Kochane dopiszcie, że konto będzie podane po zdeklarowaniu wpłaty na wątku. Każda najmniejsza nawet wpłata będzie pomocna. Same widzicie jakie są potrzeby :crazyeye: [COLOR=red][B]Pipi wklej to wszystko co jest poniżej do I postu, w miejsce tamtej informacji. Dopisz może też Twój nr telefonu. Może być potrzebny.[/B][/COLOR] No i oczywiście wklej link do strony 31 i napisz, że rozliczenie funduszy jest w poście nr 310 Na początku coś w formie prośby o deklaracje i potem to co poniżej [LEFT] [B]Deklaracje na karmę dla psiaków Pipi - koszt 238,- zł:[/B] ( pozycje wyróżnione już wpłacone) [B][COLOR=blue]40,- Jota[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]40,- Fiorsteinbock[/COLOR][/B] [COLOR=blue][B]40,- elik[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]20,- enia[/B][/COLOR] [B][COLOR=blue]20,- katimal[/COLOR][/B] [COLOR=Blue][B]20,- Javena[/B][/COLOR] [B][COLOR=blue]20,- Evita[/COLOR][/B] ========= [B]200,- zł [/B]- [B][COLOR=Red]jeśli wpłaci Javena brakuje [/COLOR][COLOR=red]jeszcze 38,00 zł[/COLOR][/B][/LEFT] [LEFT][B]Deklaracje na transport foksi do hoteliku - koszt 270,- zł [/B]( pozycje wyróżnione już wpłacone)[B]:[/B] [COLOR=Blue][B]50,- Evelin[/B][/COLOR] [B][COLOR=blue]50,- elik[/COLOR][/B] [COLOR=blue][B]50,- Pani Agnieszka[/B][/COLOR] [B][COLOR=blue]20,- Jota[/COLOR][/B] ============================== [B]170,- zł [COLOR=red][COLOR=black]-[/COLOR] [/COLOR][/B][COLOR=red][B]potrzeba jeszcze 100 zł [/B][/COLOR][/LEFT] [B]Deklaracje na hotelik foksi - koszt 300,- zł/m-c [/B]( pozycje wyróżnione już wpłacone)[B]:[/B] [COLOR=blue][B]50,- elik miesięcznie[/B][/COLOR] [B][COLOR=blue]50,- i1 miesięcznie[/COLOR][/B] [COLOR=blue][B]150,- Pani Agnieszka wpłaty miesięczne[/B][/COLOR] 50,- Jota miesięcznie od lutego 50,- hrabina jednorazowo Dzięki deklaracji Joty, mamy zapewnioną pełną kwotę miesięcznej należności za hotelik [B]Konieczna jest sterylizacja, jak najszybciej ![/B] musimy uzbierać jeszcze: 250 zł - na sterylkę 150 zł - wet [LEFT]============= [COLOR=red][B]około 400 zł[/B][/COLOR][/LEFT] [LEFT][SIZE=3][COLOR=red][U]W sumie, na już potrzebujemy:[/U][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=3][COLOR=red]418,- zł (kwota założona do zwrotu) - już wydatkowane na karmę i transport [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red]+ uzupełnienie deklaracji na: karmę i transport[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red]+ koszt ewentualnych zabiegów weterynaryjnych [/COLOR][/SIZE][/LEFT] Kurde odetnijcie mnie od tego wątku. Wywalą mnie z robocizny i dopiero wtedy będzie kicha :mad: -
Enia prawdopodobnie w sprawie tej samej suni, o pomoc dla której prosiłam na tym drugim wątku. Soema obiecała uwzględnić. Sunia jest obecnie w hoteliklu u AlinyS. Koszt sterylki określany jest na 200 - 250 zł. To link do wątku foksi. http://www.dogomania.pl/threads/177608-BiaA-ystok-Foksia-ze-A-niegu-juA-bezpieczna-jednak-prosi-o-wsparcie-na-hotel-i-sterylkAE Wsparcie bardzo potrzebne. Na razie na koncie foksi duży dług, a sterylka powinna odbyć się jak najszybciej z uwagi na to, że sunia jest w ciąży - w czasie cieczki błąkała się po polach ze zgrają amantów wokól. Gorąco prosimy o szybką pomoc.
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Dorzucimy ze skarpety kudłaczy 50 zł, proszę o nr konta na pw[/QUOTE] Wiwerzcie mi, lub nie, ale oczki mi się spociły. Już ślę numerek. :loveu: :loveu: :loveu: :kiss_2: :kiss_2: :kiss_2: [quote name='Agata69']Zgłoscie foksię tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/147384-KOMU-STERYLKAE-sAE-fundusze-PROSIMY-O-ZGA-OSZENIA[/URL] Ona jest juz szczenna, więc poza kolejnością. Przykro mi, ale nie mogę pomóc finansowo, sama mam kilka piesków pod opieka i spory deficyt...[/QUOTE] Już jest zgłoszona tzn. na razie muszą się zorientować jaki jest stan kasy - rozmawiałam (na drugim wątku sterylkowym) z Soemą i obiecała pamietać. Dla pewności zgłosiłam i na tym, do którego link podrzuciłaś. Takie podpowiedzi to też wielka pomoc :lol: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Pomysł i treść bardzo mi się popdoba. Ażeby nie było po kilka takich treści wysłanych do jednej osoby, może podzielmy się literkami Acha i możen dobrze byłoby zrobić maleńką poprawkę, kosmetykę :lol: Jest: [B]Pojechała do hoteliku, gdzie jest już bezpieczna - niestet[COLOR=red]u[/COLOR] brak funduszy na opłacenie jej pobytu, zabiegów weterynaryjnych i sterylki aborcyjnej.[/B] Ma być [B]Pojechała do hoteliku, gdzie jest już bezpieczna - niestet[COLOR=red]y[/COLOR] brak funduszy na opłacenie jej pobytu, zabiegów weterynaryjnych i sterylki aborcyjnej.[/B] Ja dzisiaj mam mnustwo pracy - wczoraj nic nie zrobiłam i niestety nie będęmogła być na wątku co najmniej do godz. 15:30. Przydzielcie mi proszę jakąś literkę. W domu siądęna kompa i powysyłam. [B][SIZE=3]D Z I Ę K U J Ę :kiss_2: :kiss_2: :kiss_2:[/SIZE][/B] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa']ja wysle cos suni jednorazowo ;) elik - napisałam Ci PW, prosze o numer konta ;)[/QUOTE] Wielki, wielkie dzięki :Rose: :Rose::Rose: Konto już podałam. [SIZE=3]Każda wołata jest na wagę złota. Nie dość, że w tej chwili na koncie foksi jest dług (założyłam swoje pieniądze, które są przeznaczone na terminowe spłaty), to jeszcze brakuje na zapłacenie odpchlenia i odrobaczenia, które już zostały wykonane i trzeba wpłacić za hotelik :-([/SIZE] [SIZE=3][SIZE=2]Cioteczki Kochane może trzeba porozsyłać PW z prośbą o pomoc. [/SIZE][/SIZE] -
Kraków - kupka kości spod krzaczka pilnie szuka domku - już w DS
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']Witam cioteczki, tez pilnuje wątku i [B]elik[/B] żeby nie zapomniała o zdjęciach :p:p:p[/QUOTE] Marysiu, ja o zdjęciach na pewno nie zapomnę, bylebym tylko dorwała nieco czasu, żeby dotrzeć do Brutruska - to wyprawa na ok. 3 godz. [SIZE=3][COLOR=darkorchid]pApUtKi[/COLOR][/SIZE] :lol: -
[CENTER][URL="http://i47.tinypic.com/14o0ob4.jpg"][IMG]http://i47.tinypic.com/14o0ob4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [URL="http://i46.tinypic.com/e1b42x.jpg"][IMG]http://i46.tinypic.com/e1b42x.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://i49.tinypic.com/t5hw87.jpg"][IMG]http://i49.tinypic.com/t5hw87.jpg[/IMG][/URL] [CENTER]Malutki Szorstkuś mieszka na ulicy ! Bychawa[/CENTER] [CENTER]Szorstkuś od jakiegoś czasu błąka się po mojej miejscowości. Początkowo pojawiał się wieczorami więc myślałam że ma właściciela i że robi sobie takie wypady na miasto. Ale niestety chyba miał tak dobrze że wybrał ulicę :-( Na moje oko ma jakieś 2-3 lata, jest malutki i kudłaty, uwielbia dzieci. Wręcz szaleje na ich widok i robi piruety na dwóch łapkach. Chodzi za ludźmi w tą i z powrotem z podkulonym ogonkiem i wręcz błaglnym spojrzeniem :-( Jego stosunek do innych psów jest jak najbardziej pozytywny i nie wykazuje żadnych agresywnych zachowań, powiedziałabym że lubi psie towarzystwo ;) Niestety nie mam go gdzie umieścić - u mnie, u mojej mamy i brata zapsione i zakocone, nie mogę przepatrzeć jak on chodzi taki zmarznięty i nie mam pojęcia gdzie on śpi :-( [B]Oto Szorstkuś[/B] [/CENTER] [CENTER][URL="http://i45.tinypic.com/mww7b4.jpg"][IMG]http://i45.tinypic.com/mww7b4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][COLOR=blue][B][COLOR=red]Powyższy tekst jest autorstwa margo001, która psiaczka wypatrzyła i dzięki której Szorstkuś jest dzisiaj bezpieczny. To Margo001 wypatrzyła psiaka i założyła mu ten wątek.[/COLOR] [/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Od dnia, w którym go wypatrzyła, los psiaka się odmienił, choć oni oboje jeszcze o tym nie wiedzieli.[/B][B] Kolejne osoby poruszone losem psiaka sprawiły, że Szorstkuś dostał szansę na lepsze życie.[/B][/COLOR][/CENTER] [COLOR=blue][B][COLOR=red]Teraz Szorstkuś wabi się Puszek[/COLOR] i mieszka w hoteliku dla psów u Pani Aliny. Okazało się, że Puszek ma powiększona przepuklinę pępkową, konieczna była operacja. Przy okazji został.... wykastrowany :evil_lol:[/B] [CENTER][/COLOR][COLOR=blue][B]Puszek jest fantastycznym psem - bardzo grzeczny, pięknie chodzi na smyczy, kocha ludzi, uwielbia dzieci i bardzo lubi towarzystwo innych psów, a nawet kotów. Do pełni szczęścia brakuje mu tylko swojego Ludzia, którego mógłby oddańczo kochać[/B][/COLOR].[/CENTER] [CENTER][COLOR=blue][SIZE=3][COLOR=purple]Niestety Puszek potrzebuje wsparcia finansowego. [/COLOR][COLOR=purple]Puszek musi jeszcze zostać zaszczepiony p/wściekliźnie i chorobom zakaźnym, brakuje także deklaracji do pokrycia pełnego kosztu miesięcznego pobytu w hoteliku - 50 zł. [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=blue][SIZE=3][COLOR=purple][B]Bardzo prosimy o pomoc w utrzymaniu Puszka. Już tak niewiele brakuje, aby mógł bezpiecznie czekać na kochający go dom.[/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/CENTER] [CENTER][B][I][SIZE=3]Podlinkowane banerki do pobrania :lol:[/SIZE][/I][/B][/CENTER] [CENTER][URL="http://tiny.pl/hmlfh"][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/3430/szorstek3.png[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/hmlfh"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1000/szorstek1.png[/IMG] [/URL][URL="http://tiny.pl/hmlfh"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4631/szorstek2.png[/IMG][/URL][/CENTER] [LEFT][I][B]Więcej fotek[/B][/I] [URL]http://picasaweb.google.pl/margo0011/SzorstkusDoAdopcji[/URL]#[/LEFT] [LEFT][B][I]Filmik[/I][/B] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=L_yz1EYGajY[/URL][/LEFT] [LEFT][B][I]Ogłoszenia[/I][/B] [URL]http://www.allegro.pl/item903816318_idealny_szorstkus_szuka_domu.html[/URL][/LEFT] [LEFT][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3356719_malutki_szorstkus_mieszka_na_ulicy.html[/URL][/LEFT] [LEFT][URL]http://www.eoferty.com.pl/malutki_szorstkus_mieszka_na_ulicy_bychawa_165120.html[/URL][/LEFT] [LEFT][B]Margo001 udostępniła mi swój post, żebym mogła robić tu rozliczenie pieniędzy wpływających dla Puszka[/B].[/LEFT] [CENTER][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Rozliczenie wpłat i wypłat na Puszka[/COLOR][/SIZE][/CENTER] [LEFT][SIZE=2][B][SIZE=3]Wpłaty - luty 2010 [/SIZE]r.[/B][/SIZE][/LEFT] [LEFT][SIZE=2]150,00 - kkanarekk [B](1.02.)[/B][/SIZE] 100,00 - Babcia kkanarekk - zabieg [SIZE=2][B](1.02.)[/B][/SIZE] [SIZE=2]25,00 - Jota hotelik[/SIZE] [SIZE=2]25,00 - elik hotelik[/SIZE] [SIZE=2]150,00 - margo001 [B](3.02)[/B][/SIZE] 60,00 - mrgo001 [B](16.02.)[/B] [SIZE=2]====================[/SIZE] [SIZE=2][B][SIZE=3]510,00[/SIZE] [/B][/SIZE][B][SIZE=3]zł[/SIZE][/B][/LEFT] [LEFT][COLOR=red][SIZE=4][SIZE=3][COLOR=purple][COLOR=#000000][B]Wypłaty - luty 2010 r.[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/LEFT] [LEFT]250,00 - kastracja i usunięcie przepukliny [B](1.02.)[/B] 180,00 - hotelik 28.01.-14.02.[B] (3.02.)[/B] 20,00 - hotelik 15-16.02. [B](19.02.)[/B] [B]==========================[/B] [B][SIZE=3]450,00 zł[/SIZE][/B][/LEFT] [B][SIZE=3]Saldo na dzień 19.02.2010 r. [/SIZE][/B] [LEFT]510,00 - 450,00 ========== [B][SIZE=3]60,00 zł[/SIZE][/B][/LEFT] [CENTER][SIZE=3]Od 16 lutego 2010 r. [/SIZE][SIZE=3]Szorstkuś vel Puszek vel Leon [/SIZE][SIZE=3]w domeczku [/SIZE][SIZE=3]wśród kochających go Ludzi [/SIZE][B][SIZE=3]:loveu:[/SIZE][/B][/CENTER]
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin']Poza przyłaczeniem się do ogólnej euforii,że foksia (może mogłaby nazywać się Figa?? albo Lady?? W ogłoszeniach ładnie brzmialoby foksia Lady :)....[/QUOTE] No właśnie, właśnie zapomniałyśmy o konkursie na imię dla foksiuni :mad: Dopisuje Twoje 2 propozycje do już zgłoszonych. [B]Tylko, gdzie ten post ????[/B] :roll: [quote name='Evelin']...chciałbym przypomnieć,że nie otrzymałam konta do wpłat w zwiazku z czym nie mogę przelać tego co wczesniej obiecałam (czyli 50 zl za transport)....[/QUOTE] Evelin, ogromnie Cię przepraszam. Sprawdziłam ponownie i rzeczywiście Tobie nie wysłałam info o koncie. Pomyliłam Cie z Evitą. To do niej wysłałam, :oops: Już wysyłam i [B]oczywiście dziękuję za przypomnienie[/B]. -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='katimal']Hejka! Napisałam Ci na PW. Mam nadzieję, że to wystarczy. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Foksię...[/QUOTE] Piękne imię i takoż samo nazwisko - wsio ok :lol: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='katimal']Aaa! Ta Katarzyna Mal.. to ja zapewne ;)) Przepraszam, zapomniałam podac nick ;)[/QUOTE] Soreczki, podaj mi na PW z Kim mam przyjemność :evil_lol: No i bardzo proszę wszystkich ofiarodawców, żeby pamiętali tak o nick`u, jak i o przeznaczeniu wpłaty. Bardzo proszę :lol: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Wysłałam dzis na karme,powinno dojść pojutrze. To od sprawnosci poczty zalezy.Foksiu ,miłych snów na swoim posłanku.[/QUOTE] Łobaczimy jak działa poczta. Foksia jest fantastyczna :loveu: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa']fajnie ze karma dotarła ;) mojego postu juz tam praktycznie nie ma,hehe ;)[/QUOTE] Buziaczki Cioteczko :loveu: Biegnę teraz z moimi psiaczkami na spacerek. ================================ Pipi, w poście nr 315, napisałam m.in.: [SIZE=3][COLOR=Black]"....Oprócz powyższych wpłat wpłynęła też kwota 20,- zł od Katarzyny Mal.... nie podano nick`a - w tytule: dla Pipi i jej psów. [B]Pipi musisz zadecydować, czy przeznaczysz to na foksię, czy na Twoje pozostałe psiaczki.[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Black] Jeśli na Twoje psiurki, to przeleję tę kwotę na Twoje konto.[/COLOR]..." [COLOR=Red]Chyba, że sama ofiarodawczyni wypowie się jaka była Jej intencja.[/COLOR] Powiedz co zrobić z tą kwotą ??