Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81001
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. [quote name='Piromanka']Co to z tymi zdjęciami? Będą, nie będzie? ;-)[/QUOTE] Będą Kochana Cioteczko, tylko teraz mam mało czasu, bo poświęciłam się prawie foksi - link w mojm podpisie - i nie mam czasu wybrać się do Domku Brutuska. To niby niedaleko, ale znowu nie tak bardzo niedaleko. Obiecuję jednak, że w przyszłym tygodniu na pewno się wybiorę, albo może i w ten weekend. [B][COLOR=Purple]DZIĘKUJĘ ZA PRZENIESIENIE WĄTKU.[/COLOR][/B]
  2. [quote name='magenka1']elik jakoś Ci wybaczymy :) Olek też na pewno Ci wybaczy[/QUOTE] No to kłaniam się pięknie i co złego to nie ja :lol:
  3. Kochane Cioteczki, bardzo Was przepraszam, że nie wysłałam jeszcze obiecanej kwoty :oops: Niektóre Cioteczki będą wiedziały jaki jest powód. Już się poprawiam. Lece do banku i robię przelew. Kasa jutro będzie tam gdzie już dawno być powinna :lol: ======= No, poszedł - 40,- zł. Jeszcze raz przepraszam, proszę o zrozumienie.
  4. [quote name='Pipi']Kochana elik,przyszła karma dwa worki po 15 kg i dwa worki po 3 kg,a do tego poduszeczka np.dla kotka.Bardzo dziękuję...[/QUOTE] To legowisko, to premia ode mnie. Myślałam, że to będzie dla jakiegoś małego pieska. W ofercie Krakvetu jest to opisane w ten sposób: Mięciutkie i przytulne legowisko dla psów stanowi doskonałe miejsce do snu lub wypoczynku dla naszego pupila. [LIST] [*]możliwość wielokrotnego prania [*]miękkie wypełnienie [*]dwustronne (lato/zima) [/LIST] wymiary legowiska: [B]48x32cm Zapraszam na stronę 31, post 310 - ten post proponuję jako post rozliczeniowy. Pod rozliczeniem są zaktualizowane deklaracji, które proponuję, żeby Pipi wkleiła w miejsce tych, które są tam obecnie. Jak Pipi wklei te deklaracje do I postu, to ja wykasuję je w tym rozliczeniowym. Czy takie rozliczenie może być ? [COLOR=Blue][COLOR=Red]Olalolaa, ponieważ oba nasze posty są na tej samej stronie[/COLOR], a w nowym dogo nie da się podać linku do postu, tylko do całej strony, myślę, że było dobrze, gdybyś mogła edytować swój post i zmniejszyć litery. W takiej postaci jak teraz, Twój post będzie sugerował post rozliczeniowy i może to powodować niepotrzebne nieporozumienia. [/COLOR]Z góry serdecznie dziękuję :loveu: ================================== Kochane zaglądnijcie do tego postu [/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/177608-BiaA-ystok-Foksia-ze-A-niegu-juA-bezpieczna-jednak-prosi-o-wsparcie-na-hotel-i-sterylkAE?p=13926478#post13926478[/URL][B] i powiedzcie czy tak może być ? [/B]
  5. [quote name='evita.']...P.S. Pomyślałam jeszcze o naszej- klasie, żeby tam zaprezentować naszą Foksię. Wiem, że dziewczyny potrafią coś takiego zrobić. O ile się nie mylę robiła to m.in. Kamila_s. Spróbuję się z nią skontaktować ;)...[/QUOTE] Pukaj, pukaj, może uda się nam zejść z kosztami do naszych możliwości :cool3:
  6. [quote name='enia']dziewczyny niech ona może odeśpi tułaczkę wzmocni się jedzonkiem i wtedy dopiero sterylka u doświadczonego weta? żeby jej nie zaszkodzić........[/QUOTE] Popieram w całej rozciągłości :lol: [quote name='AlinaS']Koszt sterylki to 200-250 zł.Sunia jest odpchlona Fiprexem, odrobaczona Pratelem i ma założoną książeczkę zdrowia. Za tydzień wścieklizna i za kilka dni szczepienie zakaźne. Koszt szczepień będzie wynosił 70 zł[/QUOTE] Bardzo prawdopodobne, że dostaniemy częściowy, lub całkowity zwrot kosztów za zabieg. Konieczna jest jednak faktura, bo zwrot nastąpi od organizacji. Czy możesz to Alinko zagwarantować ?
  7. [quote name='olalolaa']Emigrantko - dzieki ze wpadłaś ;) rozsyłaj gdzie sie da bo sunia w ciazy i sterylke szybko trzeba robic :( a zobaczysz jaka będzie piękna po strzyzeniu, rasowa foksica z niej, juz to widze hehe :D[/QUOTE] Też witam Emigrantkę :lol: A z tą sterylką, to na razie nic pilnego i tak w obecnej sytuacji chyba nie można jej tego zaserwować. Myślę, że w tej kwestii to lekarz powinien mieć decydujące zdanie. Niemniej jednak kasa z pewnością na już i musimy wici rozsyłać gdzie się da, bo nasza kasa jak na razie ma tylko dług :-(
  8. [quote name='enia']669 024 515[/QUOTE] Dzięki, juz podałam. Jest blisko. Pipi telefon do łapki - zaraz będzie dzwonił. Jak dostaniesz karmę, daj cynk na wątku
  9. [SIZE=4][SIZE=1]Kochane na już telefon do Pipi, dzwonił kurierm mślał, że to telefon do niej - pyta o warunki drogowe. Nie ma Jej numeru w I poście zaraz będzie dzwonił - Już dzwonił, jest blisko ale nie wie jak dojechać. Enia Ty znasz ten nr podaj plizz =========================== Zmniejszyłam, bo już nieaktualne i po co ma tele miejsca zajmować. [/SIZE] [/SIZE]
  10. [quote name='Pipi']...Dla mnie to żaden problem,bo ja nie przepisuję tego,tylko klikam sobie prawym myszki i kopiuje,a potem na pierwszą wklejam,to cała moja praca....[/QUOTE] Pipi uwierz mi, to bardziej popaprane niż na to wygląda. Pomyśl jak to musiałoby być robione. Ja w jednym poście pisałabym na bieżąco co trzeba, i mnie byłoby to łatwo robić. Ale Ty musiałabyś obserwować równocześnie oba posty i śledzić, co i w której kolumnie się zmieniło i ewentualnie kopiować z mojego postu to czego jeszcze nie ma w I poście i wklejać do I postu dokładnie tam, gdzie to miałoby być. Jedna Twoja pomyłka i całe rozliczenie do kitu. Znaleźć miejsce, gdzie nastąpiła pomyłka, to szukanie igły w stogu siana. Jeśli zdecydujecie, że rozliczenia mają być w I poście, nie będę się upierać :lol: Muszę kończyć, resztę postu z domku. ================================================ Myślę, że nie ma o co kopii kruszyć. Pipi, jeśli masz czas i ochotę kopiuj rozliczenia do I postu - link do strony z moimi rozliczeniami powinien sie znaleźć w I poście tuż przed Twoimi wpisami i podany nr postu. Ja będę prowadzić rozliczenie w jakimś poście (prawdopodobnie poprawię ten mój poprzedni z wyliczanką, tylko wykasuję z niego zobowiązania, bo to ma być rozliczenie - zobowiązania będa w I poście). Jeśli nawet się pomylisz, to nie będzie większego kłopotu. Skopiujesz i wkleisz całe rozliczenie od nowa :eviltong: Głowy nie dam, że to ja się nie pomylę gdzieś w dodawaniu, odejmowaniu kosztów, lub wpisywaniu wpłat na konto :evil_lol: Dlatego bardzo Was proszę sprawdzajcie pod względem rachunkowym, a osoby, które wpłaciły jakąś kwotę na moje konto, proszę sprawdzać, czy są wpisane do wpłat. Wszelkie uwagi proszę wpisywać na wątku. [quote name='Pipi']...emotka by się przydała,ale ja nie mam w szybkiej odpowiedzi...[/QUOTE] Masz, masz, tylko kliknij w okienko "Opcje zaawansowane". Znajduje się na dole pola edycji odpowiedzi w prawo od "Wyślij odpowiedź". [quote name='Pipi']....Napisz,czy mam to wkleić,to usunę to co jest na pierwszej stronie i wkleję to co powinnam...[/QUOTE] Na razie, ponieważ nie są to tak do końca odpowiednie informacje, wykasuj, a dopisz swój nr telefonu - jeszcze może być potrzebny ;) [quote name='Pipi']....Hrabina deklarowała i wpłaci 5o zł jednorazowo.Napisała mi przedtem,że na domek tymczasowy,więc myślę,że trzeba rozumieć to tak,że na hotelik.Przeprasza wszystkich,że nie może więcej,ale ma na dogo jeszcze inne zobowiązania.[/QUOTE] To mamy teraz jasność - zdjąć z karmy, wpisać na hotelik :p i dziękujemy serdecznie za podjęte zobowiązanie.
  11. [quote name='Jota']Elik, niestety musisz poznać jaka ze mnie czepialska Ciotka - teraz mam już trzeci nick Jola :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Cioteczko, soreczki sie poprawiam :eviltong: To na razie tylko informacja, rozliczenie właściwe zrobię (albo przerobię z któregoś z tych wyżej), jak zadecydujecie, gdzie ono ma być. [SIZE=3]Pipi, kontaktowałaś się z AlinąSn w sprawie ceny sterylki aborcyjnej ?[/SIZE]
  12. [quote name='olalolaa']... Ile brakuje w koncu deklaracji na hotel? stałych deklaracji[/QUOTE] Olalolaa, to co napisałam, to wsio. Więcej nie ma :shake: Niejasna jest dla mnie sprawa deklaracji Hraniby. Nie wiemy na co i w konsekwencji nie wiemy, czy to deklaracja jednorazowa - np. na karmę, czy stała - np. na hotel.
  13. [quote name='Jota']Elik, jeżeli możesz zmień mi ten nick z Jeta na Jota i dopisz 20 zł ode mnie na transport. Przelew zrobiłam na całą kwotę / karma i transport . już wczoraj. Dzięki.[/QUOTE] Oczywiście Kochana Cioteczko, sie robi :lol: Zaraz lece go banku zobaczyć, czy coś wpłynęlo - miałam kilkan info, że były zrobione przelewy. Rano patrzyłam, ale nie było jeszcze żadnych wpłat. Zaraz dam znać co w trawie piszczy ;) Na konto wpłynęły wpłaty: Na karmę: 40,- Jota 20,- evita 20,- enia ========== 80,- Na transport foksi do hoteliku: 20,- Jota Kochana :lol: Na pobyt foksi w hoteliku: 50,- li1 [SIZE=3][COLOR=Black]Oprócz powyższych wpłat wpłynęła też kwota 20,- zł od Katarzyny Mal.... nie podano nick`a - w tytule: dla Pipi i jej psów. [B]Pipi musisz zadecydować, czy przeznaczysz to na foksię, czy na Twoje pozostałe psiaczki.[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Black] Jeśli na Twoje psiurki, to przeleję tę kwotę na Twoje konto.[/COLOR] [B] Proszę ustalcie gdzie ma być rozliczenie, bo już czas zacząć go robić.[/B] Moim zdaniem deklaracje mogą być w I poście, natomiast rozliczenia w innym, który ja będę uaktualniać, Inne rozwiązanie znacznie skomplikuje sposób rozliczeń i może powodować niepoprawności. W I poście dużymi literami link do rozliczeń - kto będzie zaintderesowany może sobie zobaczyć. Ważne jest, aby w I poście widoczne były aktualne potrzeby. Nie zawsze są chęci i czas, aby brnąć przez wątek. [B]Acha, jest nadzieja, że sterylka suni będzie mogła być dofinansowana. Konkretna wiadomość za 2, 3 dni. Tyle i tak foksia musi mieć czasu na zaadoptowanie się do nowych warunków. Musimy podać przewidywany koszt zabiegu.[/B] [SIZE=3]Pipi prośba, zapytaj na PW AlinyS o cenę, ja już oddycham nogawkami :evil_lol: a mam jeszcze inne sprawy do załatwienia[/SIZE].
  14. [quote name='Pipi']Wybacz,dziękuję.Już piszę sms do Hrabiny.[/QUOTE] wkleiłam mooje zapytanie z poprzedniej strony [SIZE=3][COLOR=#ff0000]nie wiem czy Hrabina deklarowała 50 zł na karmę, czy na hotelik - jeśli na hotelik, to zapytaj Pipi czy jednorazowo, czy miesięcznie[/COLOR][/SIZE]
  15. [quote name='Pipi']Elik,proszę podaj na pw,nazwę Banku,Hrabina prosi./na moje pw/[/QUOTE] Pipi, podałam Ci już we cześniejszym poście - Lukas Bank :p
  16. [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B][quote name='Pipi']I ja chciałam zmienić tytuł wątku,ale od samego rana niestety nie mogę.Myślałam,że tylko u mnie coś nie tak,że komputer może zawirusowany. elik,Hrabina pisze,że potrzebny jest jeszcze jaki Bank.Jak możesz,to proszę o pw.[/QUOTE] Nazwę banku mogę tu zapodać, to Lukas bank, ale nie jest to konieczne wpisywanie nazwy banku. Dwa pierwsze numery konta wskazują jaki to bank. Jeśli jednak prosi, to nie ma sprawy :lol: Zapytaj może, czy to deklaracja wpłat comiesięcznych, czy tylko jednorazowa. [B][COLOR=purple]No i oczywiście serdeczne dzięki jaka by to nie była[/COLOR][/B] :loveu: Pipi - byłam w pierwszym poście i :crazyeye: zamieściłaś info o zobowiązaniach. Dobrze Ci poszło, a mówisz, że nie umiesz :lol: Nie wiem tylko, czy jest sens, żebyś traciła czas na przepisywanie z mojego postu tam. To mogą być długie linijki... Może jednak dać tam link do postu, w którym będą rozliczenia ? Pipi, dopiero teraz zauważyłam, że nie napisałaś na samym polczątku, że ta kwota 488,- zł już jest zapłacona, że ja założyłam z własnej kasy - nie było innej mozliwości.
  17. [quote name='olalolaa'][CENTER][LEFT]Pipi wklej to do pierwszego postu jelsi się wszystko zgadza, będziesz musiała uzupełniać rozliczenia, musimy wiedziec na bierząco ile brakuje, kto wpłącił itd.. [/QUOTE] No nie za bardzo się zgadza. Ta kwota 488,- zł, a właściwie 488 + 20 = 508,- zł to kwota już przeze mnie zapłacona i do zwrotu (bez kwot, które ja deklarowałam) Dzisiaj dopłaciłam Pati_c jeszcze 20 zł. Dostałam od niej info, że umawiałyśmy się na kwotę 270, a nie 250. Dopłaciłam i prosiłam, żeby podała tę wiadopmoiść na wątku, albo pozwoliła, żebym wkleiła tu jej wiadomość. Na razie bez echa. A poza tym potrzeba na wczoraj 150 zł, które należy wpłacić za hotelik + w planie odpchlenie, odrobaczenie, sterylka, fryzjer. Będzie to znacznie większa kwota niż 488. Tytułjuż zmieniony :lol:
  18. [quote name='Jota']Foksia vel ........... ma też swój wątek z informacją o wątku głównym na Foksterierach [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177668-Pomocy-Foksterierka-na-mrozie-Zajrzyj-PomA-A-Foksia-pojechaA-a-do-hotelu"][COLOR=#4444ff]Pomocy !!! Foksterierka na mrozie !!! Zajrzyj !! Pomóż!!! Foksia pojechała do hotelu![/COLOR][/URL] , ale szałowej frekwencji niestety nie ma. [B]PS. Ja mam foksterierkę solistkę, duetu w kawalerce niestety nie przewiduję , ale zazdroszczę :lol[/B]:[/QUOTE] Faktycznie frekwencja raczej nie powalająca. Jak to zrobiłaś, że ostatnie zdanie jest widoczne tylko w edycji odpowiedzi :crazyeye: No wróciło do normy i ostatnie Twoje zdanie Jota jest widoczne. Ech to dogo. Dobrze, że wczoraj działało ok
  19. [quote name='li1']A jak w kolejnosci zgloszen, to Pipi byla pierwsza z imieniem Foksia :cool3:[/QUOTE] Zwracam honor, nie widziałam - widocznie było to przed oficjalnym ogłoszeniem konkursu ;) Już się poprawiam. A właściwie, to ponieważ ewentualne zwycięstwo wiąże się z kosztami, poczekajmy aż Pipi sama zgłosi swoją propozycję, co ? [quote name='Jota']Chciałabym zacytować sama siebie i skromnie sprostować - jestem za imieniem Funia.:lol:[/QUOTE] Soreczki, najwyraźniej jestem rozkojarzona. Sie poprawiam.
  20. [quote name='olalolaa']Tak patrze na jej zdjęcia.. śliczna jest.. [B]prze[/B]śliczna.. ma piękne umaszczenie:loveu: i ciekawe ile ona moze miec.. ale sądząc po futerku to chyba gora 2 lata.. [SIZE=3]Moze sobie ssczele trzecią :D[/SIZE]:D nie no u mnie nierealne, trzy psy w bloku na stałe to by była masakra, do tego trzy [B]foxice.[/B]. chyba by sobie mnie podporządkowały jakby chciałay ;)[/QUOTE] Tas, tak, tak - miałaby super opiekę i fantastyczne towarzystwo :lol: A co do ilości pisiaków, to ja też mieszkam w bloku, a mam właśnie czipsy, ale każdy z innej wsi :evil_lol: Rezydent sznupcio i dwie panienki przygarnięte właśnie z ciężkich warunków - jedna ze schronu w Lublinie, a druga z pseudochodowli - Krężel :angryy: Nie ma jak czipsy :multi:
  21. [quote name='obraczus87']Witam. Ja tylko na chwilkę. Cioteczki, skorzystajcie z pomocy ŚWinki sterylkowej: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/140889-Zasil-sterylkowAE-swinkAE[/URL] . Sterylki aborcyjne wykonywane sa poza kolejnościa..... Warto spróbowac.[/QUOTE] Jasne, że warto i właśnie spróbowałam - post nr 597 :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/140889-Zasil-sterylkowAE-swinkAE?p=13925258#post13925258[/URL] Cioteczko wielkie dzięki za link :kiss_2:
  22. [quote name='AlinaS']U mnie warunki są może i skromne ale psiaki są z pewnością wygłaskane, najedzone, kochane i wydaje mi się że szczęśliwe ...[/QUOTE] [B][COLOR=red]Alinko bardzo prosimy o wygłaskanie na początek naszej foksi. Ona zapewne już dawno nie czuła się kochana i bezpieczna[/COLOR][/B]. [quote name='enia']ogłaszamy konkurs na imię dla foksi- ja proponuje [B]Lulu[/B] :) a wygraną jest: dowolne dofinansowanie foksi np. hotelik, sterylka, fryzjer, karma, do wyboru do koloru.......:loveu: a co do jej zachowania, to myśle , że za parę dni doopcia jej odżyje i pokaże na co ją stać:lol: oby tylko pozytywnie.[/QUOTE] Dziękuję za poparcie :p Otwieramy więc listę propozycji imienia dla naszej panienki. W kolejności zgłoszeń (tu będą dopisywane następne): Funia - elik Foksia - li1 Funia - Jota Lulu - enia
  23. [quote name='li1']Foksia to ladne imie, naprawde. Dlaczego nie moze zostac Foksia?...[/QUOTE] Może być i Foksia. Prosimy o więcej proopozycji, żeby byłow czym wybierać. Jak będziewięcej propozycji, zrobimy licytację :lol: [quote name='li1']...Wyslalam 50zl na hotelik.[/QUOTE] :kiss_2::Rose: [quote name='olalolaa']... Ale na pewno zapisuje sie na ogłoszenia, pomoge szukac jej domku...[/QUOTE] Teraz to właśniej jest bardzo ważne. Każde ogłoszenie to dodatkowa szansa na dom. Konieczne będą ładne zdjęcia, bez zdjęć szkoda czasu na robienie ogłoszeń i tu [SIZE=3][COLOR=red]prośba do Aliny o kilka ładnych ujęć.[/COLOR][/SIZE] Oczywiście sunia musi najpierw dojść do siebie i przetrwać sterylizację. To piękna panienka i ze zbytem nie bedzie kłopotu :evil_lol: [quote name='olalolaa']... Trzeba w najblizszych dniach zrobic sterylizacje.. Jesli jest prawdoipodobnie w ciazy to sprawa priorytetowa, z kazdym tygodniem bedzie gorzej, jesli chodzi o jej zdrowie po zabiegu. Postarajcie sie to szybciutko zalatwic. Wiem ze kasa potrzebna.. ech porozsyłam gdzie się da, uda się na pewno ;)[/QUOTE] Też tak myślę i bardzo dziekuję za wsparcie. [quote name='olalolaa']jak załozycielka wątku wejdzie to niech szybciutko zmieni temat, trzeba napisac ze suka w ciazy i nie ma kasy na sterytlizacje [SIZE=3][COLOR=#ff0000]ii kto potrafi banerki robic? ja sie jeszcze nie nauczylam, ale jak ktos bedzie mial chwilke to tez moze jakis o ciazy i sterylce..[/COLOR][/SIZE] [/QUOTE] Olalolaa tego nam właśnie trzeba - porady bardzo na czasie :loveu:
  24. [quote name='marysia55']oczęta oszczędzę co by zdjęcia były wyraźne:evil_lol: z resztą całą resztę elikowego jestestwa tez oszczędzę :diabloti: bo piesy na dogomani pewnie by mnie pogryzły za pozbawienie ich Twojej osoby ( na razie na dogomanii gryzą mnie tylko ludzie :roll:):p[/QUOTE] Nie daj sie Maryś, ja za Tobą murem. Znam ten ból :evil_lol:
  25. [quote name='AlinaS']U mnie warunki są może i skromne ale psiaki są z pewnością wygłaskane, najedzone, kochane i wydaje mi się że szczęśliwe ale o to należałoby zapytać psiaki co one same myślą. Sunia jest bardzo grzeczna , z posłania nie chce się ruszyć nawet na krok ( a może zabiorą?) merda ogonkiem przy każdym spojrzeniu na nią tak jakby chciała powiedzieć ja jestem grzeczna daj mi jeszcze troszkę poleżeć[/QUOTE] Alinko jeszcze raz gorąco dziękuję, że nie odmówiłaś mi, mimo, że z miejscem było ciężko - jak z resztą w innych hotelikach. Bardzo prosimy o relacje z jej zachowania - będą przydatne do ogłoszeń. Jutro zrobię przelew tak jak się umawiałyśmy 150 zł. Jeśli nie masz nic przeciwko temu, będę przesyłać należność za pół miesiąca z góry. Na pewno chciałybyśmy, żeby sunia została odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona. Rozumiem, że wiąże się to z dodatkowymi kosztami - informacje o tym prosimy zamieszczaj tu na wątku. Tak się cieszę :)
×
×
  • Create New...