Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81001
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. [quote name='AlinaS']Foksinka jedzie razem z Puszkiem jutro rano do Krakowa:placz::lol: Będzie smutno:placz:[/QUOTE] Alinko wszystkie płaczemy - ja i kilka innych fanek obu psiaków z radości, to przydałoby się, aby dla równowagi zapłakał ktoś z żalu. Padło na Ciebie :) Ale pewnie wkrótce zawitają do Ciebie nowi goście. Oby jak najwięcej (ale bez przesady), bo o ile więcej psiaków w hotelikach, to o tyle mniej w schronach :( i na polach :( :(
  2. ......................................
  3. [quote name='elik']Już jestem w domku (własnym), głodna jak wilk ;) Domek jest znakomity. Reszta jak się posilę :evil_lol:[/QUOTE] Mówię Wam św. Franciszek musiał mocno się napracować, żeby taki domek znaleźć i to w tak krótkim czasie :) Byłam umówiona z Panem na godz. 15-tą, ale Pan nie mógł się doczekać i przyjechał już o 14-tej :) Zanim zajechaliśmy do Olkusza mogłam wracać, bo wiedziałam już, że to ten PAN, ta PANI i ten DOM ! Ale ponieważ z natury nie kłamię, a zobowiązałam się sprawdzić domek, dojechałam na samo miejsce. Niewielki domek z małym ogródkiem za to LUDŹ w tym domku z wielkim sercem ukierunkowanym na Foksię. Widziałam miejsce do spania dla Foksi - dodatkowa kanapka przy rozkładanym narożniku. Tam spała sunieczka Państwa, która odeszła z powodu nowotwora (*) W sumie spędziłam z Panem Krzysztofem około 3 godzin. Były to godziny ciepłych opowiadań o kilku poprzednich psiakach. Pan Krzysztof cieszy się, że Foksia jest taką przytulanką, bo taka też była sunia, która odeszła. Pan Krzysztof sam układa sobie czas pracy, żona pracuje na zmiany. Dopóki Foksia nie przyzwyczai się, nie uzna domu za własny, Państwo będą pracowali na zmianę, żeby sunieczka nie zostawała w domku sama. Pan Krzysztof chciał (w razie pozytywnego wyniku wizyty :) ) jechać po Foksie do Jaktorowa. Ponieważ Puszek jedzie jutro do Krakowa, a Olkusz leży 45 km od Krakowa, uznałyśmy z enią, że w drogę do nowego, lepszego życia wyruszą razem :multi: Jak się Wam to podoba ??
  4. Alina prawdę Wam powie :) Tak, tak, to dla nich jest ostatni dzień wylegiwania.
  5. Już jestem w domku (własnym), głodna jak wilk ;) Domek jest znakomity. Reszta jak się posilę :evil_lol:
  6. [quote name='evita.']...P.S. Elik- w sprawie zwrotu kosztów- nie żartowałam ;). [B]Proszę żeby te pieniądze, które miały iść na opłacenie wyróżnionego allegro przeznaczyć na potrzeby Foksi[/B] :) Amen :)[/QUOTE] Aaaa takiemu postawieniu sprawy nie zamierzam się sprzeciwiać, wręcz przeciwnie :) W takim razie po otrzymaniu rachunku, daj mi znać jaki jest koszt tego allegro, a ja taką właśnie kwotę dołożę do majątku Foksi :) [quote name='enia']...samotni państwo po 40stce dom z ogrodem, pies na NA KANAPE DO KOCHANIA (pan to zaznaczył) poprzedni umarł na raka niedawno.......umowa adop. i transport dla pana nie jest problemem.[/QUOTE]To fantastycznie, że jest taki odzew Enia, Cioteco Kochana , to Ty zaufania do mnie nie masz, że pytasz czy znamy kogoś takiego ?Toż Olkusz nie tak znowu daleko od Krakowa. Czego ja bym dla Foksi nie zrobiła ??
  7. [quote name='fiorsteinbock']Rozmawialam juz z Gisellka nt kastracji, jedna Pani, ktora dzwonila byla zainteresowana wlasnie ciachnietym pieskiem. Dlatego bedziemy sie starac zalatwic zabieg w schronie :) Wczoraj Pani kierowniczka mowila, ze jacy ludzie byli nim zainteresowani, moze wroca. Kapselek wczoraj nawet nie wyszedl do mnie :) taki zmarzluch![/QUOTE] To dobre wiadomości. Spróbuj drążyć sprawę kastracji i informuj co w temacie się dzieje. Jeśli będą potrzebne finanse, pozbieramy i wpłacimy na konto schronu.
  8. [quote name='AlinaS']Czy coś już wiadomo na temat transportu?[/QUOTE] Alinko mówiłam Ci przez telefon, że Leonek pojedzie do domku we wtorek. Transportu podjął się dogomaniak - ajlii, ma Twój nr telefonu, Tobie podam zaraz na PW nr telefonu ajlii. Zadzwonię i poproszę, żeby się z Tobą skontaktował w celu dogadania szczegółów. ==================================================== Już rozmawiałam, ajlii jutro będzie do Ciebie dzwonił. Rusza we wtorek z Palucha około godz. 8-mej.
  9. [quote name='kkanarekk']...Ja mogę to zrobić tylko podajcie jakie namiary mam podać we ogłoszeniu.[/QUOTE] Super, bardzo dziękuję. Ustaliłyśmy, że [B]we wszystkich ogłoszeniach będziemy podawały namiary na enię: telefon 609 143 446 i adres e-mailowy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B] [quote name='evita.']...Jako że jestem zupełnym amatorem i w związku z tym aukcja jest mało profesjonalna koszty te biorę na siebie ;)...[/QUOTE] Żadną miarą :shake: Mówiła, że funduję Foksi allegro i tak będzie :mad: Jeśli mogłabym coś zasugerować, to jedynie to, że może wymienić kilka fotek Fioksi na te nowsze, które enia zrobiła po postrzyżynach, na tych fotkach Fksia wygląda znacznie ładniej.
  10. [quote name='marysia55']:crazyeye:ooo matko, kobietki dziekuję Wam bardzo za te ciepłe słowa :oops::oops: nie wiem co powiedzieć...[/QUOTE] I nic nie mów, to my Ci mówimy DZIĘKUJEMY :loveu: [quote name='marysia55']... [B]Elik , a po paputki sama Cię 'najdę'[/B] :evil_lol: jak złapię chwile czasu.[/QUOTE] A nachodź me, nachodź ino bystro :p [quote name='Evelin']Foksia,pomykaj na allegro i próbuj szczęścia...:)[/QUOTE] Namiary kontaktowe poda enia. Zdjęć panienki przydałoby się jak najwięcej wstawić, bo ona śliczna taka. Jak przyjdzie rachunek, to proszę o nr konta i informacje o należnej kwocie na PW ===================================================== Oczywiście wiedziałam, że coś poplątam, to evita obiecała allegro, sorki :oops: [CENTER][SIZE=3][COLOR=Purple] [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  11. [quote name='fiorsteinbock']Tak Elik, weta maja dobrego, mozna mu zaufac jak i P. kierowniczce, ktora pozniej przejmuje opieka w szpitaliku.[/QUOTE] Jeśli tak jest, to może nie ma co czekać, tylko zaproponować żeby za jakąś może nie wygórowaną opłatą ciachnęli mu klejnoty. Z której strony, jakby na to nie patrzeć, czy zostanie w schronie, czy będzie adoptowany, będzie to z korzyścią tak dal psiaka, jak i dla schronu, a i dla nas dogomaniaków także. Gdyby każdy psiak był sterylizowany, czy kastrowany nie byłoby problemu bezdomnych psów. Każdy wysterylizowany, czy wykastrowany psiak to zmniejszenie o dziesiątki, a na przestrzeni dłuższego okresu może i o tysiące sztuk rzeszy bezdomnych psów.
  12. [CENTER][SIZE=3][COLOR=Blue]Marysieńko Kochana, Ty wiesz, że ja Cię, ale i tak powtórzę[/COLOR][/SIZE][COLOR=Blue] [/COLOR][SIZE=3][COLOR=Blue][B]Marysiu ja Cię ajlowjuuuuuuuu [/B] [/COLOR][/SIZE][COLOR=Blue] :iloveyou: :B-fly::loveu: [/COLOR][/CENTER] Prosząc Cię o tekst, ani przez chwilkę nie podejrzewałam, że to będzie taaaaaaaki tekst :cool2: :thumbs: Marysiu, gotowa jestem przynieść Ci te paputki w zębach gdzie tylko sobie zażyczysz :loveu: No i oczywiście przepięknie Ci dziękuję :Rose: :buzi: [quote name='enia']marysiu55 - PIĘKNIE :) [B]jakby co można podawać moje namiary w ogłoszeniach ,[/B] chyba , że szefowa elik :loveu:ma jakieś "ale" i też chce odbierać telefony- to możemy się podzielić:lol:[/QUOTE] Jak najbardziej jestem za. Już dawno mówiłam, że trzeba ustalić czyje namiary podamy w ogłoszeniach, bo powinien być jeden numer, żeby można było potem ogarnąć propozycje domków, których po takim ogłoszeniu będzie multum :) Enia podaj i telefon i adres e-mailowy, tak, żeby potem ewentualnie mozna było posłać wiecej zdjęć. [B]To jest tekst do allegro, do ogłoszeń w portalach i gazetach, a takie też są konieczne, potrzebne jest kompendium, krótki tekścik i 1 zdjęcie w przypadku ogłoszenia w gazecie, a wiele zdjęć do ogłoszeń na stronach internetowych.[/B] I prosze mi tu od szefowych nie upychać :razz: :mad:
  13. [quote name='Pipi']Tak,ale ja . . . A pobeczeć?,,,,becz,kochana,to pomaga i nakręca.A jak jeszcze [B]beczenie ze szczęścia,to już całkiem ok.[/B] . . .:loveu:[/QUOTE] No i masz babo placek, dziad swoje, a baba swoje ;) Ale, że ze szczęścia, to masz rację Pipiniu kochana :loveu:
  14. Cioteczki, Kobitki kochane dajcie spokój. Po raz kolejny powtarzam, że to nie moja zasługa. Gdyby nie Wy, mnie samej nic by się nie udało. Każda z Was bardzo wiele serca i nie tylko, włożyła w to wspólne działanie. Pisałam już o tym, gdzieś na początku wątku, że gdyby nie... i tu musiałabym wymienić wszystkie dobre duszyczki w kolejności hronologicznej, jak pojawiały się w życiu Szorstkusia vel Puszka vel Leonka począwszy od margo001, Dogo07, evl, AmKasi, kkanarekk, Babci kkanarekk, Jotki i wielu innych dobrych ludzików, ja sama niewiele mogłabym dla biedaka zdziałać. Nie lubię takich wyliczanek - zawsze boję się, że kogoś pominę. Wybaczcie jeśli tak się stało, ale trza mnie było nie wywoływać :eviltong: [B]Ja pojawiłam się na wątku za sprawą kkanarekk[/B], która przeczytała ogłoszenie, że na którymś krakowskim osiedlu błąka się bezdomny, zmarznięty psiak. Zadzwoniła do mnie i miałyśmy robić obławę, ale w tzw. międzyczasie wyjaśniło się, że psiak owszem błąka się na osiedlu tyle, że nie w Krakwie, a w Bychawie - pod Lublinem :p Wprawdzie różnica odległości dość znaczna, ale przecież świat to globalna wioska. Tu, czy tam, psiak marznie, a mrozy idą większe więc może się zdarzyć, że ....:-( No to trzeba działać - i zaczęło się :lol: Pogwałciłam nieco margo001, żeby ponownie złapała psiaka i przetrzymała do czasu transportu. Załatwienie hoteliku i transportu to była kwestia przesiedzenia pół nocy przy komputerze, ale opłacało się, nazajutrz psiak był już w drodze po lepsze życie, które jeśli nic nie przeszkodzi, szczęśliwie rozpocznie się we wtorek :multi: Jestem głęboko przekonana, że Leonek rozbudzi ogromne uczucia w sercach domowników, a z jego strony będzie wzajemna, dozgonna, bezwarunkowa psia miłość :loveu: Super domek to też zasługa ogłoszenia kkanarekk. I to by było na tyle, bo zaraz sie rozbecze
  15. Co z psiakiem ??
  16. [quote name='Lilek']Elik, witaj, moja kochana. To ja, Lilek.... Pozdrowienia dla Ciebie, Brutuska i Twoich psiaków.[/QUOTE] Witaj Lileczku, zaglądnij do skrzyneczki ;)
  17. Dziękujemy Kochanym Cioteczkom za doping i pozytywne fluidy :loveu: Powiem Wam, że margo001 to dopiero pokazała jak można szybko domek znaleźć. Kilka dni temu uratowała malutką sunieczkę z cieczką przed amorami sfory amantów. Gdyby nie ona, suczka byłaby w okropnych opałach. Przygarnęła ją i dała schronienie, jak i Puszkowi u siebie w zakładzie. Na spacerku spotkała koleżankę, której odeszła sunia niedawno i koleżanka przygarnie sunię. Margo001 nie odda jej jednak przed końcem cieczki :) No i bardzo dobrze. Po cieczce wysterylizujemy dziewczynkę i już bezpieczna pójdzie do domku. Ta margo001 to taka cicha woda :loveu: To taka prawie Pipi tyle, że w Bychawie :evil_lol: ================================================= Transport zamówiony, niestety dopiero na wtorek :( Ale ta sytuacja ma swoja dobrą stronę, bo oznacza, że dużo psiaczków wędruje do nowych domków :) Np pati-c mogłaby podjąć się transportu dopiero w piątek :razz: Puszeczku kochany, wkrótce się zobaczymy, ależ cię wymiziam :loveu: Powiem Wam Cioteczki na dobranoc, że Puszek będzie mieszkał w odległości ok. 1 km od mojego domu - oczywiście mierząc w linii prostej. Będzie chadzał do tego samego lekarza, co moje psiaki i Brutusek, psiak któremu znalazłam domek w styczniu br. Fajnie, prawda ? Acha, Puszek, aby całkowicie zapomnieć o przeszłości, będzie się wabił Leon.
  18. [quote name='evita.']Dziewczyny co z tym obiecanym tekścikiem dla Foksi ? Nie chcę nikogo popędzac itp, ale [B]fajnie by już było ruszyc z ogłoszeniami[/B] :)[/QUOTE] Ba, nawet bardzo fajnie :) Isadora zawiodła, dalej szukamy kogoś kto ładnie ułoży tekścik. Ja nie mam talentu w tym kierunku :( Podrzucanie wątku Foksi nic nie da, bo tu widzą ją tylko dogomaniacy, a Ci jej nie przygarną. W większości są zapsieni i zakoceni do granic możliwości. No chyba, że jej życie byłoby zagrożone, to moglaby liczyć na jakieś litościwe DT. Na szczęście życiu Foksi nic nie grozi ale liczyć na dogomaniacki dom w związku z tym nie ma co. Tylko ogłoszenia dadzą jej szanse na dom. Musimy więc sie sprężyć i upichcić jakieś ogłoszenie. Może wspólnymi siami tu na wątku coś wyprodukujemy. Może któraś Cioteczka ma znajomości u tych, którzy potrafią to zrobić. Ruszmy łebami :p
  19. [quote name='enia']ale numer:) a Foksi nie chcą do kompletu???:p dziewczyny idziecie jak burza- jestem pod wrażeniem :lol:[/QUOTE] Enia, jak tylko Foksia będzie miała ogłoszenie, to zobaczysz jak domki będą się o nią biły. To piękna sunia i z super charakterem. Tylko musimy ułożyć tekst i zacząć ogłaszać. Był problem bo nie miała dobrego zdjęcia, ale teraz ma :) [quote name='kkanarekk']...Dzwoniłam na jedno ogłoszenie i transport by kszotował 50 zł za 100 km czyli trochę ponad 300 zł...[/QUOTE] Myślę, że znajdziemy taniej
  20. [quote name='Jota']Cisza u Foksi - a może zmienić tytuł wątku i dodać,że Foksia szuka DS.[/QUOTE] Bardzo dobry pomysł, ale jak generalnie miałby brzmieć tytuł ? Ale szukanie to ogłoszenia. Ja będę ogłaszać, ale kto test napisze, bo na Isadorę przestałam już liczyć. Chyba mi rozum odjęło, że tak długo się łudziłam. [SIZE=3][COLOR=Purple]Kochane Cioteczki prośba o łamiący serca tekst do ogłoszeń i na allegro dla Foksi[/COLOR][/SIZE] [quote name='enia']tak ,tak zadzwonie o fakturke - żaden problem :)[/QUOTE] Super. Powiedz, żeby w miejsce tamtej faktury wystawiła nową z tą samą datą i numerem, tylko żeby dopisała nr konta. AFN wpłaci pełną kwotę na jej konto, a AlinaS rozliczy się z nią. Alina tak zaproponowała. Jak już będziesz miała ta f-rę daj mi znać, to powiem co dalej. Ulży nam o 150 zł - warto powalczyć :)
  21. [quote name='kkanarekk']Elik ja szukam ciągle wśród znajomych tak jak obiecałam :) może się uda...[/QUOTE] Ja rozpuściłam wici, więc gdybyś znalazła transport, daj mi znać. [quote name='kkanarekk']...Przekręciłaś imię fretki:mad: a właściwie fretka po to jest Pan fretek i nazywa się Depek :) ...[/QUOTE] Wiedziałam, wiedziałam, że cuś przekręcę z tym Fretkiem :evil_lol:
  22. [quote name='Randa']z tego, co wiem, to 400-450zł, jeszcze na konkretną cenę sie nie umawialiśmy, mamy 370 deklaracji stałych[/QUOTE] To już wartałoby poczynić pertraktacje co do ceny, żeby wiedzieć ile konkretnie jeszcze brakuje.
  23. [quote name='Randa']Bardzo prosimy o deklaracje, już tak niewiele brakuje!!![/QUOTE] A jaki jest koszt miesięcznego pobytu psiaka u Jamora ?
×
×
  • Create New...