-
Posts
81001 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Skrajnie wychudzona i chora onka z chlewu - MA DOM!!!
elik replied to enia's topic in Już w nowym domu
Cześć Cioteczki, na prośbę Pipi podpowiem jak skasować powielające się posty. Trzeba zacząć kasowanie od pierwszego postu. Nie wiem z jakiego powodu, ostatni nie zawsze da się skasować. Żeby skasować post, trzeba wejść do Edycji i na górze strony, pod ewentuanym reklamami znajduje się napis: Usuń tą Wiadomość Aby usunąć wiadomość, zobacz wszystkie poniższe opcje i jeśli wszystko jest w porządku, kliknij 'Kasuj Wiadomość'. [B][COLOR=navy]Delete this post in the following manner:[/COLOR][/B] Trzeba zaznaczyć tą opcję - kliknąć w kwadracik znjdujący się z lewej strony przed tym napisem, a potem kliknąć w niebieski prostokąt po prawej stronie - Usuń tą wiadomość. W przypadku, gdy operacja się powiedie, program przekieruje na pierwszą stronę postu. Czynności trzeba powtarzać, aż do usunięcia wszystkich zbędnych posów. Jak zwykle - dłużej się tłumaczy, niz sie to robi :) Jakby co, mogę powtórzyć :p -
[quote name='agaciaaa']No oczywiście, że lepiej wysterylizować przed oddaniem do adopcji- ale nie w wieku 4 miesięcy, to stanowczo za wcześnie. Ja bym nie ryzykowała przed ukończeniem co najmniej 6 m-cy.. No ale to tylko moje zdanie ;) Enia dzięki za namiary, w wolnej chwili zrobię Azie trochę nowych ogłoszeń.[/QUOTE] Jak wszyscy, to wszyscy, babcia też się wypowie :) Na pewno nie można Azuli wydać nie wysterylizowanej, ale także nie można jej tego zrobić zbyt wcześnie. Myślę, że ta decyzja będzie należała do weta. Jeśli będzie uważał, że jest za wcześnie, przecież go nie zmusimy, a same mówicie, że różne są w tej kwesti zdania wśród wetów.
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Cioteczki bardzo Wam dziękuję za zrozumienie i wsparcie. Dobrze Marysieńko, że sie pojawiłaś, bo może trzeba podpowiedziec pani doktor, że tak można zrobić. Być może ona nie wie może dlatego nie próbuje nawet rozmawiać z ksiągowa. Ale Marysiu jest jeszcze kwestia, że na tej wystawioneju fakturze było napisane, że zapłata gotówką. Czy taki zapis można zmienić fakturą korygującą ? -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Masz skan na kompie? Możesz mi wysłać mailem? Wyślę do AFN i spytam czy tak mogłoby być?[/QUOTE] Zaraz Ci wyślę. Byłoby super. ==================== Poszło :lol: -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Ale macie jakiś rachunek za zabieg? Skąd wiecie ile kosztował? Przecież podobno pierwszy list z fakturą wyszedł. To nie jest normalne, że nie możecie się dowiedzieć o zabieg Waszego psa...[/QUOTE] Alina twierdzi, że wysłała, choć jak wiesz do dzisiaj do AFN nie doszedł. Do mnie Alina wysłała skan tej faktury - wstawiłam na wątek sterylkowy. Dr Laudańska potwierdziła, że zabieg był wykonany, ale nie może wystawić drugiej faktury, bo tamtą oddała księgowej. -
[quote name='AlinaS']Z aza przyjechało zaświadczenie szczepienia na wirusówki czyli zasczepiona[/QUOTE] [COLOR=Purple][B][SIZE=3]Alina proszę odpowiedz na PW.[/SIZE][/B][/COLOR] Na konto Azuli wpłynęła kwota 20,- zł od ewa goznales - pięknie dziękujemy :loveu:
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Elik spytaj może tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/threads/148872-PROPOZYCJA-Hotelik-dla-psA-w-w-potrzebie-wolne-miejsca?p=14191492#post14191492[/URL] bo tam Alina odpowiada na niektóre rzeczy.[/QUOTE] Witaj Soema, jestem Ci głęboko zobowiązana, że zechciałaś tak długo rezerwować kasę dla naszej Foksi :loveu: Dziękuję i przepraszam :modla: Niestety, jak widać, nie z naszej winy nie spełnimy warunku koniecznego do uzyskania częściowego zwrotu należności za tą sterylkę, jakim jest przedłożenie rachunku z numerem konta :wallbash: Może innej suni pójdzie łatwiej z formalnościami, oby. Czy w tej sytuacji możemy liczyć na pomoc w zapłacie za sterylizację naszej kolejnej podopiecznej - rasowy dogomaniak po załatwieniu domku dla jednej bidy, znajduje drugą. Tej też nie chcemy wydać bez sterylizacji. Bardzo proszę i obiecuję, że tym razem sama załatwię sprawę rachunku bezpośrednio z wetką. P.s. Moje deklaracja pomocy w wiadomym temacie jest jak najbardziej akltualna. Proszę daj sygnał kiedy i jak mogę podjąć współpracę. -
[quote name='kora78']ja już sobie fotosika uaktywniłam. ale nie wiem, jak wrzucone tam fotki mam tutaj na dogo dodawać? i jak takie pomniejszone w portalach dodawać? muszę je najpierw zmniejszone sobie zapisac na kompie swoim, na pulpicie gdzieś??[/QUOTE] Cześć Cioteczki sorki, że nie odwiedzałam psiaczka, choć bardzo mi go żal, ale mam tyle różnych psiaków na oku, że czasu brakuje :-( Ale obiecuję, że sie poprawię. Kizimizi wklej do pierwszego postu tekst ogłoszenia. Będzie tekst, to i więcej chętnych do ogłaszania się znajdzie. Ja sama z niego skorzystam :) Kora78, pisałaś, że masz wierszyki do ogłoszeń, dawaj je na watek i do roboty :) Co do zdjęć, to z aparatu trzeba je wkleić na dysk, a z dysku na serwer fotosika. Mozna wkleić na wątek zdjęcie takiej wielkości jakie pojawi się na fotosiku, wtedy na wątku pojawi się małe zdjęcie i jak się w niego kliknie to następuje przekierowanie na fotosika i zdjęcie się powiększa. Można też powiększyć zdjęcie na forosiku klikając w niego i takie powiększone wkleić na wątek.
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
Witaj Krzychl Jaki piękny podarunek :lol: Jak Ci się to udało ? Miałeś brać u mnie lekcje wstawiania zdjęć na wąteki, a tym czasem, to ja mogłabym pobierać lekcje u Ciebie. [SIZE=3]Alino, no właśnie co z książeczką zdrowia Foksi ?[/SIZE] [SIZE=2]Jeśli chodzi o sterylizację, to tak jak mówiłam, to sprawa między nami Cioteczkami, a Aliną.[/SIZE] [SIZE=2]Prosimy natomiast więcej zdjęć Foksiuni, kochanej suni i choć kilklka zdań o jej poczynaniach :loveu:[/SIZE] [SIZE=2]Masz piękny awatarek.[/SIZE] -
[quote name='evita.']Elik- dzięki za odpowiedź :) . Teraz już wsio wiem co i jak i sorry za zamieszanie ;) [/QUOTE] No so Ty, jakie zamieszanie ? Jestem Ci wdzięczna, bo Twoje pytanie przypomniało mi we właściwym momencie, gdy byłam u kompa, że mam [B]prosić kochane Cioteczki o sprawdzanie rachunków, czy nie ma gdzieś byka, alibo nie zawietruszyła się czyjaś wpłata.[/B] Jedno, jak i drugie jest możliwe - miesięcznie mam po kilkadziesiąt pozycji na wykazie, dlatego bardzo proszę o sprawdzanie, czy wpłata figuruje w rozliczeniach i czy rachunki są poprawne. Będę wdzięczna :lol: A w dniu dzisiejszym majatek Azuni powiększył się o 30 zł: 10,- zł od Agaciaaa 20,- zł od Asiaczek Bardzo pięknie dziękujemy :loveu:
-
Gucio-uciekł z kojca od Pipi :(.. Ozzy już w swoim domku :)
elik replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelin']Żeby dało się Go wpakować do klatki..Bez uspienia nie dało rady..Sedalin zupełnie nie podziałał... Był wybór- albo zostawić Go tam gdzie był,albo przewieźć... a ile zabawy miał wet zanim Guciowi zastrzyk podał...[/QUOTE] Biedny Gucionek, co musiało się dziać wtedy w jego biednej głowince. No niestety czasem tak bywa, że zwierzątko zanim pozwoli sobie pomóc, przeżywa traumę :-( -
Gucio-uciekł z kojca od Pipi :(.. Ozzy już w swoim domku :)
elik replied to Evelin's topic in Już w nowym domu
[I]"Gucio w dzien zachowyuje sie jakby ogladał cały czas telewizje. siedzi w budzie z pilotem i przeskakuje programy, za to w nocy rozbiera bude. jak tak bedzie dalej robił to usune mu przednie zeby , zupy same bedzie jadł"[/I] Świetnie ujęte :evil_lol: A w jakim celu Gucio był poddany narkozie ? -
Kapsel w Warszawie - po Łazienkach sie przechadza!JUZ W DOMU
elik replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[[quote name='fiorsteinbock']Wiem, wiem, ze usmiech sympatii :) Elik, przedstawie Ci zatem twojego "imiennika"? :) Ma zle zrosnieta łapke, po pogryzieniu przez psa - taki juz trafil do schronu :( Szukamy domu, mial ogloszenia i cisza - nie ma jeszcze watku na dogo.[/QUOTE] Słodziak ogromny z tego mojego imiennika :) Czy nie ma oznak bólu, gdy staje na tej łapce ? Koniecznie wątek, gdzie mozna bedzie opisywać jego zachowanie i wstawić fotki. Bez tego marne szanse na opuszczenie schronu. Jak będzie materiał do ogłoszeń będę ogłaszać. A nie macie w zwyczaju umieszczać psiaki z DT lub hotelikach ? Wartałoby znaleźć mu DT. -
[quote name='enia']a ja dzisiaj po południu do niej jadę:multi::loveu:[/QUOTE] Zazdroszczę :loveu: Wypytaj może Alinę o szanse na uzyskanie tego rachunku. Nie możemy dłużej zwlekać, bo blokujemy w kolejce po kasę następne sunie.
-
[quote name='__Lara']Taka ślicznota i jeszcze bez domu :/[/QUOTE] Bo na razie dziecko uczy się życia w stadzie :)
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Alinko bardzo proszę, daj ostateczną odpowiedź, jak przedstawia się sprawa rachunku, czy dostaniemy go, czy nie. [/SIZE] [SIZE=3]Tak długie oczekiwanie jest to dla mnie o tyle niezrozumiałe, że prosiłam Cię o rachunek jeszcze przed wykonaniem sterylizacji i mówiam, że ma to być rachunek z numerem konta. To taka prosta sprawa, nie wiem czemu tak długo trwa jej załatwianie. W czym jest problem, czemu musimy prosić o coś, do czego mamy prawo, co nam się należy ? [/SIZE] [SIZE=3]Niestety my nie mamy mozliwości tego załatwić. Dzwoniłam, ale pani doktor powiedziała, że załatwi to tylko z Tobą. [/SIZE] [SIZE=3]Alino przecież nie proszę o gwiazdkę z nieba, tylko o rachunek za wykonaną usługę. [/SIZE] [SIZE=3][B]Alino odpowiedz co z rachunkiem.[/B][/SIZE] [SIZE=3]Mam nadzieję, że nie stracimy przez Ciebie 150 zł, które tak trudno jest uzbierać, a które mogłybyśmy przeznaczyc na innego potrzebującego psiaka.[/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=red]Soema, przepraszam za zwłokę i bardzo Ci dziękuję, że trzymasz dla nas kasę. W tym tygodniu sprawa musi się wyjaśnić.[/COLOR][/SIZE][/B] -
[quote name='evita.']...P.S. Elik- czy doszedł mój przelew na Azę, bo wysłałam go kilka dni temu ? ;)[/QUOTE] Tak i jest to zapisane w rozliczeniach i w poście nr 296 :) Zapisuje wpłaty dwa razy: - w pierwszym poście w rozliczeniach, - dodatkowo jakimś poście w dniu, w którym wpłata wpłynęła na konto, żeby Cioteczki widziały, a Cioteczki i tak nie widzą :evil_lol: [CENTER]Kochane moje Cioteczki, mam wielka prośbę:[/CENTER] [SIZE=3]Zaglądajcie od czasu do czasu do I postu i sprawdźcie czy nie ma pomyłki w rachunkach, a także, czy kogoś nie pominęłam. W razie czego proszę bez pardonu [/SIZE] [CENTER][SIZE=3]po łapach, po ebie, a co :mad::mad:[/SIZE] [/CENTER] [B]Ciociu evitko, nie bierz tego do siebie, już dawno chciałam o taki sprawdzian prosić, tylko ciągle o tym zapominałam. Myślałam o tym, gdy komp był poza moim zasięgiem, a jak byłam przy, to nie pamiętałam. Teraz mi siem to przypomło przy okazyji Twojego pytanka :)[/B]
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Czy faktura za sterylkę została opłacona?[/QUOTE] Witaj kochana Cioteczko. Ja juz nie mam siły. Taka prosta sprawa, a do dzisiaj nie mogę się doprosić tej faktury. Nie wiem w czym rzecz, bo jak rozmawiam o tym z Aliną, to mówi za każdym razem, że załatwi tą fakturę, ale do dzisiaj jej nie mam :shake: Nadal czekamy, bo sama wiesz, że 150 zł to duża kwota i na dogo nie łatwo ją uzbierać. Zupełnie tego nie rozumiem :roll: -
Kapsel w Warszawie - po Łazienkach sie przechadza!JUZ W DOMU
elik replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Co Cioteczko? smiejesz sie z "Elik"?...[/QUOTE] Jakżebym śmiała, zwłaszcza sama z siebie ? To nie był śmiech, ale [B]u[/B]śmiech sympatii :loveu: -
Następne super relacje [CENTER] [URL="http://picasaweb.google.pl/102376465900371863113/Puszek#5441579281857313762"][IMG]http://lh5.ggpht.com/_h2PbYxI4PTo/S4RfhrA6--I/AAAAAAAAAsw/TfChcGiIf4M/s128/20100222.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/102376465900371863113/Puszek#5441579492881650050"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_h2PbYxI4PTo/S4Rft9JC0YI/AAAAAAAAAs8/sKpMMFFjFYo/s128/20100221_002_.jpg[/IMG][/URL] Wspólne łoże, od czegoś trzeba zacząć :evil_lol: [LEFT]Leonek nie boi się już Pana Grzegorza, świetnie się razem bawią. Nadal jednak boi się gwałtownych ruchów. Ma już swoją piłkę, o którą są wojny z fretką. Nie obywa się bez warczenia i nastroszonego freciego ogona, ale wszystko w ramach zabawy. Ma swój koszyk i nawet pozwala fretce się w nim wylegiwać Bardzo serdecznie dziękujemy za takie wspaniałe relacje :loveu: [/LEFT] [/CENTER]
-
Kochana Capri opuściła nas... ZA TM [*]
elik replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piszesz o pomocy w ogłoszeniach, ale żadnych ogłoszeń nie widać :( Bez ogłoszeń nikt suni nie zauważy. Na dogo ma marne szanse - wszyscy zapsieni do granic możliwości.