-
Posts
81001 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Kochana dziewusia nie trzeba się tak bać, bidulka. Szybko przekona się, że nic jej nie grozi i serducho się uspokoi. Przestraszona, bo nie ma wkoło niej znajomej sfory, wszystko takie inne i nie ma Pipi :( Namiary na konto rozesłane :)
-
Kapsel w Warszawie - po Łazienkach sie przechadza!JUZ W DOMU
elik replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']witaj,to Ty telefonowalas do mnie.... ok ....[/QUOTE] To dzwoniła kkanarekk, ale działamy wspólnie. Jesteśmy gotowe wykastrować go po wyadoptowaniu ze schronu. Dobrze byłoby, żeby nie został wybrany przez pana z dziećmi. Coś nie mam przekonania do takich adopcji. Często kończą się nie dobrze dla psa :( Schron po wydaniu psa niestety nie interesuje się jego dalszym losem. -
A ponieważ kciukasów nigdy za wiele i ja dokładam ::p :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: Joteczko, czy pisałaś już do moda o udostępnienie mi pierwszego postu ? Jak na razie jest po staremu. Czy już mam wysyłać namiary na konto do wpłat tym, którzy go nie znają ?
-
Kapsel w Warszawie - po Łazienkach sie przechadza!JUZ W DOMU
elik replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Boze...znowu dogo nie funkcjonuje...napisalam tekst i mi wcielo, eh.. Kapselek chyba dalej w schronie, Grazynka by zadzwonila. Z jednej str sie ciesze, bo mamy czas na zabieg ale z drugiej, przeciez domek moglby byc odpowiedzialny... :) ja tez mialam psa, niekastrowanego ale bezdzietnego :)[/QUOTE] Kochana Cioteczko nie martw się. Kapselek jest tak śliczny, że domek na pewno dla niego znajdziemy. Nasz Puszek ma super domek a ciągle jeszcze przychodzą o niego zapytania. Kapselek jest brany pod uwagę, jako zastępstwo za Puszka :) Ale na pewno przed adopcja wykastrujemy go. Tylko to daje pewność, że nie będziemy kiedyś szukały domków dla biednych cierpiących jego dzieci, wnuków, prawnuków...... -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='AlinaS']Wreszcie usiadłam rozliczyć Foksię i Puszka zostały nierozliczone tylko 2 dni czyli 20 zł z Puszka i z Foksi jest dla mnie . łącznie 40 zł co traktujemy jako zaliczkę dla Azy Może być[/QUOTE] Wpłaciłam po 20 zł za dwa dni pobytu Puszka i Foksi. [B]Puszek będzie więc rozliczony całkowicie[/B]. [B][COLOR=Blue]Foksia jednak nadal będzie miała dług - sterylizacja. Na jakim etapie jest faktura za ten zabieg ?? =================================== [/COLOR][/B][COLOR=Blue][COLOR=Black]Wpływ z bazarku - biżuteria, paski 15,- zł dzodzo [COLOR=Black]18.02.[/COLOR][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=Blue] =================================== [/COLOR][/B][COLOR=Black]Foksia szczęśliwie grzeje już doopke we własnym domeczku więc ofiarodawcy postanowili pozostałą ze zbiórki kwotę przekazać dla innego potrzebującego psiaczka - psiego dziecka podrzuconego w nocy do zagrody Pipi. Po wyrównaniu należności za hotel, na koncie Foksi znajduje sie 416,00 zł, przy czym nadal pozostaje nie wyjaśniona kwestia należności za sterylizację - czy będziemy musiały zapłacić całość tj. 214,00 zł, czy tylko część tej kwoty. W związku z powyższym do czasu wyjaśnienia jet kwestii na koncie Foksi pozostawiamy kwotę 214,00 zł, resztę pieniędzy tj. 202,00 zł przekazujemy do skarpeteczki małej Azuleczki. W tej kwocie zawiera się moja wpłata dla Foksi za luty (50,00 zł) jak również wpłata Jotki ([/COLOR][COLOR=Black]50,- zł)[/COLOR][COLOR=Black], które przekazujemy jako nasza pierwsza zadeklarowana wpłata dla Azuli. 15.02. zakończył się bazarek dla Foksi i pieniądze jeszcze wpływają. Gdy wpłynie cala należność, pieniądze zostaną przekazane [/COLOR][COLOR=Black]także [/COLOR][COLOR=Black]dla Azuli. Jeśli ktoś ma coś naprzeciwko, proszę o reklamacje tu na wątku. [/COLOR][B][COLOR=Blue] [/COLOR][/B] -
Kapsel w Warszawie - po Łazienkach sie przechadza!JUZ W DOMU
elik replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Odnosnie kastracji Kapselka, jesli dzisiaj nie pojdzie do domu to staniemy na glowie, zeby wycieli go w schronisku. Problem jest taki, ze na chwile obecna nie ma miejsc w szpitaliku, po zabiegu nie moze wrocic na ogolny, dlatego tak czy inaczej trzeba czekac :([/QUOTE] Trzymam kciuki za to, żeby Kapselek nie wyszedł ze schroniska póki nie zostanie wykastrowany. Podobni jak Ty mam duże wątpliwości co do świadomości ludzi w tym względzie. -
[quote name='agaciaaa']Wygląda na to, że Azunia "odziedziczy" pieniążki, które zostały po Foksi - jeśli tak rzeczywiście będzie, to może z tych pieniążków można będzie Azunię zaszczepić i odrobaczyć? Ale tu się muszą wypowiedzieć osoby, które o tych pieniążkach decydują ;) Jak nie to będziemy zbierać ;)[/QUOTE] Ja jestem za, a reszta ?? Czekam, czekam i co ?? Wiem, że enia i Jotka też są za. Może takie trio wystarczy, żeby zadecydować ?
-
[quote name='agaciaaa']Skoro tak wolisz, to nie ma sprawy, zaraz napiszę do jakiegoś moda :)[/QUOTE] Agaciu soreczki, to nie to, że wolę sama robić rozliczenia. Tak po prostu jest najskuteczniej i najprościej. No i jak cuś jest nie tak, to wiadomo kogo opierniczyć :eviltong:
-
[quote name='agaciaaa']Ja zakładałam wątek, jestem często na dogo więc mogę na bieżąco wklejać rozliczenia, ale oczywiście jeśli wolisz robić to sama, to można napisać do moda.[/QUOTE] Agaciu, nie wytrzymałabyś ze mną, ja czasem sama na siebie się złoszczę, ale.... Nie chcę, żebyś mnie znielubiła :evil_lol:
-
[quote name='enia']Elik ja już bałam się prosić :) ale jesteś tak skrupulatna i rzeczowa, że widzę Cię jako skarbnika Azuni :) Havanko- dziękujemy![/QUOTE] Ciociu enio, wiesz, że ja dla Ciebie wszystko, z przyjemnością :) Trzeba byłoby poprosi moda żeby umożliwił mi edycje pierwszego postu, gdzie będą rozliczenia. Może to zrobić tylko autor wątku, nie pamiętam kto założył wątek Azuli. Już wiem, zaźrzałam - agaciaaa :p Agaciaaa załatwisz to ?
-
Prawdę, prawdę i tylko prawdę :) Jak Alina rozliczy Leona i Foksię, to zostanie kilkaset złociszów, które wg wstępnych ustaleń przekażemy dla Azuli. [SIZE=3]Alinko - rozlicz Foksię i Leosia oni już doopki we własnych domkach grzeją. [/SIZE]
-
[SIZE=3][SIZE=2]Komentarz do tego zdjęcia to SMS, jaki otrzymała do kkanarekk. Publikuję go na wątku za zezwoleniem autora :) [/SIZE][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2] Pies ułożył się obok śpiącej fretki. Ale cudem jest to, że fretka go nie użarła. Kota w takich sytuacjach gryzie bez namysłu. Wygląda na to, że bardzo się lubią. Wczoraj wieczorem próbowaliśmy Leona nauczyć się bawić. On niestety nie umie i ma lęki, że to w niego np piłką chcą rzucać. Turlaliśmy piłkę wzdłuż przedpokoju i ganiała za nią fretka. Z resztą to jej ulubiona zabawa. Potem Leon złapał i ganiali razem z fretką. Niestety pies boi się mężczyzn i też Grześka, ale wszystko w swoim czasie. Zakochał się też wczoraj w golden retriver o imieniu Zuzia bo biegali i szalał z nią po śniegu na psim placu zabaw :) z kotem się mijają nawet nos w nos. Jest tolerancja ale na razie tylko tyle. Kot już nie chodzi na wysokościach i Leonowi zdarzyło się od niego oberwać. Tak dla porządku :)[/SIZE][/SIZE] [SIZE=3][SIZE=2] [/SIZE] [/SIZE][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/16e87f53e18d77e1.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/214/16e87f53e18d77e1med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b215f8fdb208543c.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/214/b215f8fdb208543cmed.jpg[/IMG][/URL] Bardzo dziękujemy. Ofiarowaliście Państwo Leosiowi wspaniałe warunki życia. Po tym co go dotychczas spotkało trudno się dziwić, że odczuwa lęk przed mężczyznami. Niestety to oni głównie są sprawcami cierpień bezdomnych zwierząt :( Dzięki Panu, Panie Grzegorzu, Leon przekona się, że to tylko niektórzy panowie są beeeee :)
-
Czytałam w którymś poście, że potrzebny skarbnik. Jeśli nie będzie chętnego, mogę sie podjąć tej roboty :) Ale póki co czekajmy, może zgłosi się ktoś chętny.
-
Kapsel w Warszawie - po Łazienkach sie przechadza!JUZ W DOMU
elik replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
Czy zakładacie, że Kapselek zostanie wyadoptowany ze schrony bez kastracji ?? -
Myślę, że można pakować Azuli walizki :) Niech dziecko jedzie się socjalizować. Stówaka zdołamy dozbierać, to już niewiele.
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='enia']Boże kobieto ja Ci wisze kupę kasy za bazarek i te opłaty pocztowe na śmierć zapomniałam, a pw mi nie przysłałaś..........dlaczego nie przysłałaś? a jakby cosik zostało to proponuje Azulkę z tej samej wsi co Foksia bo jest też teraz w potrzebie......:-([/QUOTE] Kobieto, zaglądnij tu :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/178446-BiA-uteria-piA-amka-paputki-i-inne-irlandzkie-ciuszki-do-31-01-godz-00-00/page10[/URL] post 100, poz.3 Czasem warto zaglądnąć po zakończeniu bazarku :) A ta kuuuuu pa kasy, to aaaaaaż 5,- zł za bransoletkę z tego drugiego bazarku :) [B]Też myślałam o Azuli.[/B] Wpłaciłam dla Foksi deklarowaną kwotę na luty, a Foksi uzbierałyśmy na hotelik bazarkami, [B]jeśli pozwolicie, wycofam swój wkład - 50 zł z majątku Foksi i przekaże na poczet moich zobowiązań dla Azuli.[/B] [B]==============================================[/B] Obecnie na koncie Foksi jest kwota 436,00 zł. Jest to kwota po doliczeniu do salda ze stycznia mojej wpłaty 50,- zł, wpłat z bazarku enii i mojego, który zakończył się 31.01. ale bez należności z bazarku, który zakończył się 15.02. - jeszcze nie wpłynęła żadna kwota. -
Kapsel w Warszawie - po Łazienkach sie przechadza!JUZ W DOMU
elik replied to fiorsteinbock's topic in Już w nowym domu
fiorsteinbock, czy rozmawiałaś konkretnie w sprawie ewentualnego terminu kastracji malucha ? On jest mocno w typie teriera i może być, że wyciągnie po niego łapę pseudochodowla :angryy: Wtedy los jego będzie jeszcze gorszy niż obecnie. -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']ma się rozumieć :evil_lol: nie będę dopychać Ci skrzynki :diabloti:[/QUOTE] Nawet nie o skrzyneczkę tu chodzi,ale szybciej nam pójdzie, gdy kolejne kroki będziemy konsultowały na bieżąco na gg :). Czekam na propozycję terminu terminowania ;) ===================================== [SIZE=3]Krzychl masz PW. Zaglądnij do - [B]Powiadomienia -[/B] na górze strony za nickiem.[/SIZE] -
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']to ja jutro lub pojutrze tez skorzystam z konsultacji :evil_lol: Pani Profesor :loveu:. Wstyd sie przyznać , ale też nie umiem :oops:[/QUOTE] Marysieńko my możemy sobie na gg poggadać, bo łatwiej online :) =============================================== Przez te emocje, zapomniałam poinformować, że w piątek (12.02.) wpłynęła na konto ostatnia wpłata za fanty z mojego bazarku. Do wczoraj był termin zgłaszania chęci otrzymania reszty z opłaty pocztowej. Nie było chętnych :) W związku z tym należność za fanty w kwocie 118,00 zł oraz należność za opłaty pocztowe w kwocie 27,00 zł razem 145,00 zł zaliczyłam do majątku Foksi. [COLOR=Blue][B]Alinko bardzo proszę o rachunek od wetki z numerem konta za sterylizację i ostateczne rozliczenie nas za pobyt Foksi w hoteliku[/B].[/COLOR] [COLOR=Blue][B]Myślę, że nam zostanie nieco kasy, co proponujecie ?[/B][/COLOR] -
[quote name='marysia55']oooo, Ewcia nocną porą zawitała do Azy :-)[/QUOTE] I Ty Marysieńko też u Azuli :)
-
[quote name='AlinaS']Tak tao ja pomyliłam[/QUOTE] Nie pomyliłaś się, faktycznie pytałam czy Azula mogłaby zawitać w Twoim hoteliku, a wieczorem enia wysłała PW . Melduję się i ja i też skromnie dołożę - 40 zł
-
Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość
elik replied to Pipi's topic in Już w nowym domu
[quote name='krzychl']... Dalej nie wiem jak wkleić fotki aby były widoczne na stronie. Dzięki[/QUOTE] Widzę, że korzystasz z serwera Fotosika. Jeśli chcesz, jutro mogę Ci podpowiedzieć - dzisiaj już padam - idę spać :)