Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81003
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. [quote name='olalolaa']Cioteczki, Wujkowie przepraszam za offa ale poszukuje kogos do wizyty przedadopcyjnej dla Olusia mojego.. Nareszcie ktos zadzwonil, trzymajcie kciuki zeby to byl TEN domek :) Pani jest ze wsi Kacprowice koło Radomia, woj. mazowieckie. Znacie kogoś? Rozsylajcie wiadomosc gdzie mozecie, potrzebuje kogos doświadczonego w 'tych' sprawach ;)[/QUOTE] A sprawdzałaś na mapie pomocy ? Ja też mam ciarki, gdy chodzi o adopcję na wieś :nerwy:
  2. Enda i co udało sie w sprawie psiaków zrobić ??
  3. [quote name='kizimizi']...[B]ustaliliśmy, ze w tyg. wezmę psa do siebie zeby miec pewność, ze jej nikt nie zabierze przed nami[/B]. A w przyszłą niedzielę lub w przyszłym tyg. Pani osobiscie przyjedzie po Etnę.Ona wraca w następna sobotę (13) nie za dwa tyg....[/QUOTE] Bardzo dobry pomysł. Byłoby przykro Pani Joannie, gdyby po przyjeździe okazało się, że Etny już nie ma :( Pani Joanna wspominała, że jest taka alternatywa, że przyjedzie po Etnę z kolegą. Może coś mi się pokręciło z tym powrotem :) [quote name='kizimizi']...Co do wizyty w Zamosciu jak najbardziej do zrobienia tylko pytanie czy przed adopcją czy juz po?...[/QUOTE] Myślę, że jak sama nazwa wskazuje przed :)
  4. [quote name='Anja2201']Psiaki mają DT do czwartku , dzisiaj będę wiedziała co i jak z transportem , być może uda mi się załatwić na sobotę transport bezpłatny . Ale myślę że trzeba zbierać kasę , bo jak transport nie wypli to zostanie nam płatny ...[/QUOTE] Jako pomysłodawca, czuję się w obowiązku złożyć pierwszą deklarację wpłat na hotelik. Na razie nie podaję kwoty, muszę przeliczyć portfelik - mam już kilka zobowiązań na dogo, a nie chcę okazać się niewypłacalna :)
  5. [quote name='Anja2201']Igiełka , czyli po ile policzyła byś nam dwa psiaki?Bardzo bym chciała ,żeby były razem .[/QUOTE] Anja2201 gorąco dziękuję za poparcie :) Powiem Ci, że ogromnie bałam się zaproponować takie rozwiązanie. Bałam się, że mnie zakrzyczycie. Dziękuję :) Hotelik jest w Rypinie k. Torunia. Odległość od Tomaszowa Maz. w linii prostej około 180 km
  6. [quote name='giselle4']Zobaczymy,zobaczymy bedą fotki i relacje[/QUOTE] Będę tu na nie szczekać dniami i nocami :)
  7. [quote name='giselle4']pojechal 7,30 ......szczescia[/QUOTE] :-( :loveu::bye::thumbs::scared:chce mi się i płakać i śmiać na zmianę. Czy my jeszcze zobaczymy Kapselka ?? Ale nie o to tu chodzi, ważne żeby był szczęśliwy on i Jego pani :)
  8. Tak mi żal rozdzielać te psiaki, one nie maja nic więcej ponad siebie.Jak si je rozdzieli, resztki ich dotychczasowego świata runie w gruzach. Na pewno będą cierpieć i mogą się całkiem zagubić. Może dałoby się je umieścić razem u Igiełki i szukać domku, który wziąłby oba psiaki. Bywało już tak na dogo :)
  9. [quote name='li1']Widze, ze Alina ma 2 wolne miejsca. Moze by dorzucic jej jeszcze jakiegos pipinowego? Co na to sledczy z ekipa? Ktory pies potrzebuje zmiany klimatu? Czytalam wczesniej , ze maja byc jakies problemy z sasiadem.[/QUOTE] A ja na to jak na lato :)
  10. [quote name='Agata69']Daj link do watku.[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/175698-Kujawy-Domowe-Zacisze-PA-atny-DT-Hotelik-dla-maA-ych-psiakA-w[/url] Z google :)
  11. [quote name='fiorsteinbock']Kiedys slyszalam, ze anioly chodza po ziemi, teraz uwierzylam :oops::eviltong: Bedzie watke Elika, ogloszenia i znajdziemy dom :cool3::p[/QUOTE] Cioteczko nie bluźnij z tymi aniołami ;) A z wątku Elika już się cieszę :multi: Biegnij na pocztę, posłałam Ci e-maila.
  12. Co jest z Wami Cioteczki ?? Prosicie o zrobienie wizyty przed adopcyjnej na wczoraj, rzucam wszystko, jadę tracę mase czasu, pisze sprawozdanie, a Wy nawet nie raczycie zaglądnąć ? :shake:
  13. :evil_lol:[quote name='fiorsteinbock']elik, wysylam PW. Skrzynka pelna, Cioteczko - wyslalam maila :eviltong:[/QUOTE] Dziękuję, przelew poszeł dzisiaj. Kasa będzie na koncie w poniedziałek. A ja mam dla Was prezent :evil_lol: Ale pod pewnym warunkiem,trzeba założyć Elikowi wątek [FONT=Arial][IMG]http://i45.tinypic.com/21kfc07.png[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/aceqhd.png[/IMG][/FONT] Te śliczne banerki wykonała na moja prośbę Zuzka i shelciaki za co jeszcze raz serdecznie Jej dziękuję :loveu: Na razie banerki nie są podlinkowane, no bo dokąd miałyby być link, jak nie ma wątku. Jak będzie wątek, dajcie znać, to podlinkuję. Będę częstym gościem, obiecuję :loveu:
  14. Proszę o nr konta. Razem z magro001 prześlemy po 30 zł.
  15. Boję się o tego Kapsla, bo go pokochałam hultaja,ale może tym razem to będzie dobry i nie wróci do schronu. Proszę o nr konta.
  16. [quote name='zerduszko']Czyli AlinaS sama chce zapłacić za tą streylkę? To się chwali...[/QUOTE] Kkanarekk, jako przyszły prawnik takie właśnie rozwiązanie proponowała. AlinaS zawiodła nas w kilku sprawach, postąpiła niesoidnie, nieodpowiedzialnie, a nawet, co dziwi najbardziej, ze szkodą dla własnych interesów. Ja jednak czułabym znaczny dyskomfort w takim rozwiązaniu. Samej mi się nie przelewa i wiem jak ciężko może być innym. Jednak decyzje w tej sprawie zostawię Cioteczkom od Foksi - jak zdecydują, tak będzie. A wracając do sprawy odpłatności, to powiedzcie jak dograć szczegóły, żeby nie było podobnych problemów. Wet chce żeby mu zapłacić za zabieg więc wystawi fakturę, że zapłacono gotówką. I co na to AFN ? Czy i jeśli tak, to komu zwróci kase ?
  17. To koniecznie poproście Tolę, żeby sprawdziła domek w Zamościu. A co jak tam nic nie wiedzą o suni ? Znam przypadki, że dziecko, dorosłe dziecko mieszkające z rodzicami, chciało ich postawić przed faktem dokonanym i twierdziło, że rodzice są jak najbardziej na tak. Pies wrócił do schronu :( Nie twierdzę, że tym razem też tak będzie, ale trzeba to wykluczyć przed adopcją. ================================================== [B] Wy Dziewczyny to macie szczęście do tego Krakowa [/B]:) Domek polecam, jako kochający psiaki, przygotowany na to, że mogą, choć nie muszą :) wystąpić trudności z adaptacją. Pani Joasia świadomie zdecydowała się na schroniskowego psiaka rasy kundel polski, bo kierowała się sercem. Wie, że te psiaki mają najmniejsze szanse na adopcje. Rodzice są przygotowani i równie jak Pani Joasia pragną powitać nowego członka rodziny. Mama Pani Joasi nie pracuje zawodowo, Etna będzie więc miała całodobowe towarzystwo. Pani Joasia już dwa lata temu uratowała onkowatą suczkę, którą ktoś wyrzucił z samochodu. Ponieważ sama nie mogła wówczas przygarnąć suni - w domu mieszkała bardzo zaborcza sunia, która odeszła w październiku ubr. [*] poleciła ją wujkowi, u którego suczka mieszka szczęśliwie do dziś. Pani Joasia i Rodzice bardzo przeżyli śmierć ukochanej suni, ale uznali, że nadszedł już czas, żeby powitać w domu kochanego czworonoga. Panią Joasię urzekły smutne oczy Etny :( Bardzo chce zobaczyć w nich iskierki radości. Jutro Pani Joasia z grupą studentów leci do Rzymu w ramach ćwiczeń studenckich (jest na V roku historii sztuki) i wraca w sobotę za dwa tygodnie. Mogłaby, bardzo chce, przyjąć Etnę w niedzielę. Pani Joasia obiecała, że dołoży się do kosztów transportu. Oby więcej Takich DOMKÓW :loveu: No ja już uciekam - lece odrobić ćwiczenie z jutrzejszego obiadu, bo mi TŻ nie da zaliczenia :evil_lol:
  18. Soema, bardzo przepraszam za zamieszanie. Niestety AlinaS jest nie do pokonania. Widzę to, po kilkustronnicowej wymianie zdań na wątku Foksi. [FONT=Times New Roman]Jeszcze kilka dni temu AlinaS w rozmowie telefonicznej obiecała mi, że poprosi wetkę o wystawienie duplikatu faktury, którą rzekomo wysłała 29.01. do AFN, a która do dziś nie dotarła. Wczoraj w jednym z postów stwierdziła, że już dawno powiedziała enii i mnie, że sprawa faktury jest zamknięta, że wetka nie zamierza nic w tej sprawie więcej robić.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Nic takiego od AlinyS nie słyszałam i nie sądzę, żeby słyszała to enia, bo powiedziałaby mi to tym. Gdyby tak było, to po pierwsze nie starałabym się o uzyskanie częściowego zwrotu kosztów, bo wiem, że bez faktury nie jest to możliwe, a po drugie nie prosiłabym o duplikat, a AlinaS nie obiecałaby, że o niego wystąpi.[/FONT] [FONT=Times New Roman]AlinaS cały czas utrzymywała nas w przekonaniu, że sprawa faktury jest w trakcie załatwienia. A to, że ją już wysłała, a to, że zwróci się do wetki o wystawienie nowej. [/FONT] [FONT=Times New Roman]Jest mi okropnie przykro, że z powodu naszych perturbacji zatrzymana była kolejka w odpłatnościach.[/FONT] [FONT=Times New Roman]Bardzo przepraszam. Wiem, że niczego o nie załatwi, ale proszę mi wierzyć, że gdybym przypuszczała, że AlinaS tak długo będzie nas zwlekać i w efekcie niczego nie załatwi, sama wycofałabym się z kolejki.[/FONT]
  19. Przepraszam, że nie było mnie dzisiaj na wątku wcześniej. Byłam po południu i nic nie zapowiadało takiej burzy. Alina zalega z kilkoma sprawami, ale uczciwie muszę powiedzieć, że o fakcie, że zapłaciła za sterylkę z własnych funduszy wiedziało kilka osób, m. in. enia, kanarekk i ja. Pisałam o tym niedawno, kiedy ktoś (nie pamiętam kto) poruszył ten temat. Wcześniej nie pisałam o tym na wątku, bo nie sądziłam, że jest to istotne. Faktem jest, że gdyby faktura dotarła w odpowiednim czasie do AFN nie byłoby sprawy. Niestety stało się inaczej. Winą Aliny jest to, że zaniedbała, zbagatelizowała i przeciągała tak długo sprawę faktury, ale nie można mówić o oszustwie z Jej strony. [B]Soema, przepraszam, że tak wyszło. Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że nie odbierze nam to w przyszłości możliwości uzyskania środków na sterylkę dla innej suni.[/B]
  20. No to dobrze, że znowu zaglądnęłam na wątek, bo już knułam spisek na jurmara :evil_lol: Nie będę więc go nagabywać, skoro zrobiła to już sybisia
  21. Co z umowa adopcyjną ? Czy macie jakiś sensowny tekst ? Chciałabym się nie bać, ale jakoś...
  22. [quote name='li1']Rozpracowalas mnie elik, moje gratulacje.[/QUOTE] [quote name='enia']elik to prawdziwy "śledczy" :)...[/QUOTE] No i czego sie ze mnie śmiejom, co :razz: :mad: :errrr: :tard: :nono: :obrazic:
  23. [quote name='AMIGA']Ja kojarzę tylko dogomaniaka o nicku jurmar ale on ostatnio się nie pojawia na naszych wątkach Być może pokręciłam - być może to był nick, a ja skojarzyłam to z imieniem Jurek :oops: Można by PW do niego napisać.
  24. To straszne co przeczytałam :crazyeye: Czy poza tym, że ta osoba przekroczyła uprawnienia, usypiając nie swojego psa, nie popełniła jeszcze wykroczenia ? Przecież pies, który ugryzł człowieka powinien byc poddany obserwacji. Poza tym nie każde pogryzienie jest podstawą do uśpienia psa, w dodatku bez powiadomienia opiekuna o zaistniałej sytuacji. Koszmar, totalny koszmar. No cóż, być może ta pani czuje się bezkarna ponieważ współpracuje z pewną znaną organizacją
×
×
  • Create New...