Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81001
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. Kaj na Kraków https://krakow.lento.pl/maly-kaj-do-adopcji,13365529.html Czy Kaj, to jeden z tych piesków o ogłoszeniu których mówiłaś?
  2. Czułam przez skórę, że coś niedobrego się dzieje, bo nasza korespondencja się urwała, ale do głowy mi nie przyszło, że walczysz z covidem Odezwij się, jeśli już odzyskałaś siły i przede wszystkim dbaj o siebie. Zdrowiej.
  3. Szkoda, bo sądząc z opisu, psiak dobrze by trafił. Ale nic straconego, dzieci w końcu dorosną do psa
  4. Ten ToFIS, to ma jednak szczęście. Wprawdzie wylądował w schronie, ale pewnie tylko po to, żeby przejść krótką, ale przyjemną drogę do własnego wspaniałego domu, na którego oczekiwanie nie mógł trafić lepiej, niż do Ciebie Poker. Mówisz o nim bardzo ciepło, nawet gdy opisujesz jego niepożądane zachowania. Szkoda, że nie może zostać u Was, ale to zrozumiałe. Nie wiem czy nie wartałoby prześwietlić jego tyłeczek. Ja też zauważyłam,choć tak krótko był u mnie, że ma niesamowity lęk przed dotykaniem jego tylnych łapek, a zwłaszcza tej pogryzionej od wewnętrznej strony. Kwiczał, dosłownie, gdy chciałam choćby lekko rozchylić łapki, żeby zobaczyć co to za rana na jego udzie. Kwiczał, zanim zdążyłam rozchylić łapki. Może ma jakieś traumatyczne wspomnienia. Może to było nie tylko pogryzienie? Może przez mocne naciśnięcie, gdy podczas ugryzienia leżał na grzbiecie, nastąpiło jakieś uszkodzenie w stawie? Ten jego wrzask następował zanim jeszcze zdążyłam rozchylić łapki, jakby prosił, nie rób mi tego. Może przesadzam, a może warto sprawdzić?
  5. Wklej tekst i zdjęcia, ogłoszę go na innym portalu ogłoszeniowym.
  6. Riki terapeuta. Możesz z nim spokojnie odwiedzać dzieci w szpitalu Kochany Chłopak
  7. Tak prosiłam, ale jak na razie bezskutecznie. Ze schronu najszybciej można dostać psa, ale z reszta są trudności. W poniedziałek sama zadzwonię do schronu i może uda mi się uzyskać zapewnienie, że wyślą na adres Pana Arka. Zastanawiam się tylko, co będzie, bo jak Państwo wyjeżdżają to list może ich nie zastać. Ale bez względu na to, w poniedziałek skontaktuję się ze schronem i oczywiście dam znać.
  8. Nie zazdroszczę Wam jutrzejszych przeżyć, ale bardzo cieszę się, że Państwo nie zawiedli naszych oczekiwań, że imię zostaje i że będą w kontakcie i pomimo odległości będziesz miała kontakt z ToFIŚIEM Widać, że to dobrzy, odpowiedzialni ludzie, którzy zapewnią Toficzkowi wszystko, czego będzie potrzebował. Trzymam za Was kciuki, za jutrzejszy dzień
  9. Właśnie weszłam na wątek, żeby zapytać o której Państwo się zapowiadają. To już wkrótce. Trzymajcie się i proszę daj znać jakie będą wrażenia. Śliczna jest ta mordeczka z lekko klapniętymi uszkami
  10. Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty: 20,00 zł od Aldrumka I - 7.01. 40,00 zł od agat21 I - 8.01. 30,00 zł od Siostry elficzkowa I - 10.01. 20,00 zł od jankamałpa I - 10.01. 50,00 zł od ania75 XII - 10.01. Bardzo serdecznie dziękujemy
  11. Sunia spokojnie przespała całą noc na kanapie. Rano nie za bardzo chciała wyjść na spacer. Pewnie bała się, że już nie wróci Na spacerze załatwiła wszystkie potrzeby. Po spacerze bała się wejść do klatki schodowej, ale w końcu dała się namówić. Po spacerze zjadła śniadanko bez problemów. Po wyjściu państwa do pracy została z córką i znowu zajęła z góry upatrzoną pozycję na kanapie.
  12. Niestety taka jest praktyka tak schronów, jak i niektórych organizacji, a potem jest dramat. Dramat psa i człowieka, który spodziewał się totalnie innego zachowania psa.
×
×
  • Create New...