-
Posts
81001 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
Gdy wydaje komendy, to krotko i węzłowato ale gadamy sobie poza komendami, takie zwykłe pogaduszki, przegaduszki
-
Nie sądzę żeby były jakieś zasady zabraniające rozmowy z psiakami, a jeśli nawet, to ja i tak też z moimi psami rozmawiam. Finek, to nawet czasem się ze mną pokłóci Pięknie ułożyliście swoje psiaki.
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy i też pozdrawiamy Zimno się zrobiło, to ubierać się musimy, choć wolimy biegać bez -
Też jestem zachwycona posłuszeństwem, ale nie tylko. Na wcześniejszych filmach widać harmonię i wzajemną miłość całego psio-ludzkiego Stada. Wspaniale się Ich ogląda
-
Przygoda z lambliami na szczęście się skończyła, ale za to okazało się, że jest problem z glistami "W badaniach wyszły glisty, lamblii nie ma. Od poniedziałku działamy z glistami i Tofiś jedzie do weterynarza. W poniedziałek dostaniemy od lekarza lekarstwo. W piątek dostaliśmy badania, ale to w Elblągu, a tam nie chcemy zaczynać leczenia, bo nie podoba nam się ta lecznica. W poniedziałek pojedzie w dobre miejsce. Kupy i apetyt na szczęście w normie." Trzymamy kciuki Kochani.
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Na konto Fado wpłynęły poniższe kwoty: 80,00 zł od kado I - 15.01. 100,00 zł od Karen116 I - 16.01. 20,00 zł od Dulska I - 16.01. Bardzo serdecznie dziękujemy -
Tak, na pewno jest szczęśliwy. Państwo bardzo dbają o niego i jego bezpieczeństwo. Pan Arek napisał: "Tak, od wczoraj już chodzi w nowych szelkach. Żona jeszcze jako dodatek kupiła mu światełko pozycyjne. Przyda się jak będziemy na etapie, że będzie już sobie sam chodził po podwórku, ale to jeszcze parę tygodni, chcę poobserwować jak się zachowuje jak chodzi sam. Co robi przy ogrodzeniu, itd. + Wtedy obowiązkowo też już będzie miał GPS, tak na wszelki wypadek żeby nie było dramatów."
-
Dzisiaj Tofik był na spacerze w mieście i w lesie i trochu ładniej chodzi na smyczy, a w poniedziałek wybiera się na ogólne badania i Pan Arek będzie starał się zarejestrować czipa przez lecznicę. Jeśli się nie uda, to w przyszłym miesiącu wykupi pakiet dożywotni. Piękne zdjęcia z dzisiejszego pobytu w Mikoszewie i przy ujściu Wisły do morza