[I]kochani nie zastanawiajcie się miałam kiedys taka biedę uliczna warto bylo....[/I]
Ekardas, że warto, co do tego nie mam żadnych, żadniuśkich wątpliwości. Boję sie nieco reakcji mojego piesa, jest zazdrosny oinne pieski. Myślę jednak, że w stosunku do suczki, a do tego tak ślicznej (zamierzam ja nazywać Belisima) nie będzie niegrzeczny :razz: