Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    80991
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. A czy nie zauważyłyście, czy aby ta rotka nie jest agresywna. Wireczka byłaby zagrożona. :cool3:
  2. [quote name='anielica']Witaj elik :lol: Rotka to suka rasy rotweiler. W boksie oprócz Wirki jest ona i jedna lub dwie inne suki - większe od Wireczki. Choć wielki miłośnik piesów, niewielki znawca ras ze mnie, ale rotweilery są tak popularne, że znam te rasę. Nie skojarzyłam tylko skrótu :lol:
  3. [I]kochani nie zastanawiajcie się miałam kiedys taka biedę uliczna warto bylo....[/I] Ekardas, że warto, co do tego nie mam żadnych, żadniuśkich wątpliwości. Boję sie nieco reakcji mojego piesa, jest zazdrosny oinne pieski. Myślę jednak, że w stosunku do suczki, a do tego tak ślicznej (zamierzam ja nazywać Belisima) nie będzie niegrzeczny :razz:
  4. Aaaaa i co to [B][I]rotka [/I][/B]? :roll:
  5. [quote name='anielica']Dzisiaj byłyśmy w schronisku. Wirka jest w boskie z 3 dużymi psami, w tym jedną rotką. Chowała się w budzie, nie wiem czy ze strachu przed psami, czy przed pracownikami schroniska, którzy tam chodzili :roll: Jest chuda i smutna :-([/quote] Witam Wszystkich zainteresowanych losem Wirusi. Kłania się ewentualny tymczasowy domek dla Wirusi :p Wiem od Małgosi, że wybierałyście się dzisiaj z odwiedzinami do Wireczki. Czy udało się wejść do jej boksu ??
  6. Witam :lol: jestem nowa na tym forum. Wirka ma piękną mordeczkę, czy ktoś wie coś o tym piesku: ile ma lat, jaki ma chrakter, jaka jest w stosunku do innych psów itp.
×
×
  • Create New...