-
Posts
81001 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
I trochu wiadomości z niedzieli od Pana Arka Pozdrawiamy z Mierzei Wiślanej. Dziś wreszcie dobra pogoda żeby zrobić dłuższy spacer brzegiem morza. Ostatnie dni bardzo wiało więc głównie chowaliśmy się w lesie. Tofik dzisiaj miał okazję solidnie zamoczyć nogi, wychodzi na to że się nie boi wody. Ma bardzo dużą ochotę podejść do ptaków które są w wodzie, jest w typie teriera, ale zapędy ma jak prawdziwy wyżeł A jutro ważny dzień, idziemy na pierwsze szkolenie. Proszę trzymać kciuki za kadeta Tofika Panie Arku dziękujemy za Toficzka i super relacje o nim i piękne zdjęcia
-
Dokładnie tak. Już dawno stwierdziłam, że niektórzy ludzie mają nierówno pod kopułą, ale niektórzy nadal mnie zaskakują. A wydawał się taki normalny. Chłop 26 lat, a jedzie z dziadziusiem, żeby się zdecydować na adopcję psa. Ech... Wydał mi się być dobrym człowiekiem, bo odwożąc mnie, jechał do dziadka i wziął dla niego własnoręcznie upieczony chlebek.
-
No to tego się po panu nie spodziewałam. Zapowiadał się bardzo sympatycznie, a tu taka porażka Przecież wielkość i to, że Tymek ma bujne owłosienie, widać na zdjęciach i wszystko panu odpowiadało. Jechali taki szmat drogi tam i z powrotem, żeby zobaczyć to, co widzieli na zdjęciach??? Po co to marnowanie czasu swojego i naszego???
-
Kochane Dziewczyny przepraszam, że dopiero dzisiaj. Asia prosiła, żebym skreśliła choć kilka słów więc powiem, że Tymuś będzie miał dobrego opiekuna. Pan Bartłomiej ma 26 lat, mieszka sam we własnym, wykupionym mieszkaniu. Legowiska Tymusia, jeśli dojdzie do adopcji, będą w każdym pomieszczeniu, w którym pan dłużej przebywa, to znaczy w sypialni i w pokoju dziennym, gdzie pan pracuje. Pan zajmuje się tworzeniem gier komputerowych i często pracuje zdalnie. Gdy będzie szedł do pracy, Tymuś może iść z nim, bo takie panują tam zwyczaje. Warunkiem jest, aby piesek nie był agresywny. W okolicy mieszkania pana jest kilka miejsc, gdzie można spacerować z psem. Jest także plac zabaw dla psów. Dałam zielone światło, ale decyzja należy do Asi i pana Bartłomieja.
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
Nie tylko ludzie, ale i psy niestety pewnie źle mu się kojarzą -
Super wiadomość Niech im się szczęści