Jump to content
Dogomania

elik

Members
  • Posts

    81001
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    312

Everything posted by elik

  1. One takie wredoty są. Kiedy najbardziej potrzebne, to właśnie wtedy ich nie ma
  2. Sama też bym tak zrobiła, gdyby psiak mojej przyjaciółki poważnie zachorował :(. Rokowania są dobre.Dostałam zdjęcie psiaka pod kroplówką. Wygląda nie najgorzej
  3. Pani napisała SMS-a, że przeprasza, ale wizyta się nie odbyła. Koleżanki owczarek miał skręt żołądka i Pani Ania wspierała koleżankę. Była z nią, czekały w trakcie operacji i po. Nie mogła zostawić koleżanki samej w takiej chwili. Spotkanie odbędzie się jutro po 17-tej. Kciuki zaciskamy do jutra
  4. Miałam niezapowiedzianych gości, wpadł brat z żona i dopiero przed chwilą wyszli. Też się niepokoję czemu nie mam telefonu. Pani Ania obiecała zadzwonić jak tylko zakończy spotkanie. Już od Niej dzwonię i zaraz dam znać, ale martwię się EDIT Osoba, do której dzwonisz ma wyłączony telefon, bądź jest poza zasięgiem. Powiadomimy...
  5. Mi też nie, bo moje wyszły nocą i nocą wrócą Może Twoje też takie nocne marki?
  6. Dawno mnie tu nie było i chyba coś przeoczyłam Pchełka to nowy piesio?
  7. Dzięki Z opisu wydają się być rewelacyjna, tylko nie ma rozmiarów na całkiem małego psiaka. Zaczynają od: Australian Cattle Dog, terier, terier szkocki,Shar Pei, Staffordshire Bull Terrier, sznaucer średni, wyżeł węgierski krótkowłosy, a to raczej takie pod średnie psiaki.
  8. Jeśli napiszesz Małgosiu tekst, zrobisz odpowiednie zdjęcia, żeby psiak wyglądał tak, żeby ktoś miał ochotę go adoptować, to porobię im ogłoszenia. Trzeba próbować. Jak nie będą ogłaszane, to najwyżej gospodarz weźmie któregoś do budy i tak biedak skończy. Pewnie będzie miał gorzej niż w gminnym kojcu.
  9. Na konto Rysia wpłynęły poniższe kwoty: 10,00 zł od Radek I - 1.01. 60,00 zł od mojej Agnieszki I - 2.01. 10,00 zł od Nesiowata I - 4.01. 50,00 zł od jaguska I - 4.01. 40,00 zł od Kaas1 - 4.01. 10,00 zł od ludwa - 5.01. Bardzo serdecznie dziękuję oraz 30,00 zł od elik I - 3.01.
  10. Na konto Tofika wpłynęły poniższe kwoty: 20,00 od Nesiowata I - 29.12. 50,00 od limonka80 I - 2.01.2024 r. Bardzo serdecznie dziękuję oraz 50,00 od elik XII - 26.12. 50,00 od elik I - 2.01.2024 r.
  11. Dzisiaj, pomimo święta, miałam dzień gospodarczy, dopiero co wyszłam z kuchni, a tu taka wiadomość Tofiku, paskudo jedna, tak nie wolno!!! Bez względu na to, kto podlał, nie wolno ściągać rzeczy państwa do swojego legowiska.. Sowo, czy takie zachowanie u psa tj. ściąganie rzeczy państwa, coś znaczy i jak ewentualnie temu zaradzić?
×
×
  • Create New...