-
Posts
81001 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
312
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elik
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
elik replied to elik's topic in Już w nowym domu
-
Dakota - zagłodzona owczareczka znalazła swoje miejsce na ziemi !!!
elik replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Z mojej strony iście symboliczna pomoc, to raczej asystowanie pomagającym. Rozliczne zajęcia bardzo ograniczają czas, jaki mogę poświęcić na przebywanie na dogo. -
Pan Arek jest bardzo zadowolony z podjętej decyzji adoptowania Toficzka. Cytuję: "Bardzo nas ujął ten chłopak. Świetnie się odnajduje w nowym domu a to dopiero pierwsze godziny przecież. Generalnie jest bardzo żywy, eksploruje nowe podwórze, póki co cały czas w mojej asyście bo muszę zobaczyć jak się zachowuje sam na podwórku. Ale jesteśmy naprawdę bardzo bardzo zadowoleni z tego nowego domownika." A ja jestem mega zadowolona z tej adopcji. Dzięki Ci Asia Alaskan za ogłoszenie Toficzka
-
Warszawa https://warszawa.lento.pl/mlodziutki-uroczy-pies-w-typie-teriera,13367154.html Lokalizacja: Warszawa w promieniu 50 km Kategoria: Zwierzęta » Psy » Psy do adopcji Rembertów https://rembertow.lento.pl/rudy-terierowaty-rudzik-szuka-domku,13367285.html Lokalizacja: Rembertów w promieniu 50 km Kategoria: Zwierzęta » Psy » Psy do adopcji
-
Dakota - zagłodzona owczareczka znalazła swoje miejsce na ziemi !!!
elik replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Wspaniała wiadomość. Kolejny biedny, porzucony pies, którego gehennę zamieniłyście na wspaniałe, szczęśliwe życie. Dzięki Wam za to -
Ogłoszę na Warszawę i Rembertów.
-
Na jakie miasta go ogłosić?
-
Tofiś w drodze do domu. Pan Arek napisał, że Tofik śpij sobie spokojnie, dostaje regularnie wodę, zatrzymują się na mini spacerki. Tofik jest bardzo grzeczny, co bardzo podoba się Państwu, bo będzie z Nimi sporo jeździł, a to przecież pierwsza podróż Tofika i zachowuje się na szóstkę z plusem. Bądź grzeczny, kochaj i bądź kochany Szczęściarzu