Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. [quote name='Ania W']No i Olga została mamą :loveu: A tak się opierała :eviltong:[/quote] No kiedyś to musiało nastąpić :p
  2. Aniu, jak Ty się dzisiaj czujesz :cool3: ? Mam juz zdjecio-pocztówki na Twoją loterie, 54 sztuki. Są u mnie w pracy, jakoś się musimy zmówić.
  3. Bardzo ładnie. Szkoda tylko, ze nie dalas zdjecia Medara i NIki bo one swietnie schodzily ;)
  4. Inaczej pomóc nie mogę, ale się dorzucę finansowo. Czas dziala na niekorzyść, ale mam cichą nadzieję, że już jest światełko nadziei dla Beja:roll:
  5. Możecie tu wkleić link do BEJA ?
  6. No aż trudno uwierzyć, że to ten sam pies :-o Neight - dokonałaś cudu :Rose: Pani Teresa to wspaniały człowiek!!!! Neight - co do kasy - wg mnie decyduj Ty. CHyba, ze inni coś zasugerują.
  7. No właśnie nieee ( skąd? gdzie to było ogłaszane???). Mało tego- dziś się dowiedziałam od koleżanki mieszkającej pod Grodziskiem Maz., że na wiosnę przeprowadzona była u nich masowa akcja chipowania psów (na koszt gminy) przy okazji szczepień na wściekliznę. Mało tego- każdy mieszkaniec gminy, który wysterylizuje psa w 1 z 3 wskazanych lecznic płaci tylko 50% ceny - drugą połowę dokłada gmina. Nareszcie to zaczyna mieć ręce i nogi !
  8. Zobaczcie co wyszperałam na stronie Eli z Palucha: [FONT=Arial Black]Oto wiadomość jaką otrzymałam 10 października...[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Elektroniczne znakowanie psów W Warszawie jest juz mozliwosc elektronicznego chipowania psów. Dotyczy ona wszystkich czworonogów, których wlasciciele mieszkaja w stolicy. Psy mozna znakowac do 14 grudnia tego roku. Koszty znakowania psów ponosi w calosci Urzad m. st. Warszawy. Akcja bedzie kontynuowana w nastepnych latach. Zabieg nie jest dla psa bardziej uciazliwy od rutynowej wizyty u weterynarza. Chip umieszczany jest w szyi lub miedzy lopatkami. Znakowanie pomoze w odnajdywaniu zagubionych pupili. Patrole Strazy Miejskiej zostana wyposazone w czytniki do chipów, które umozliwia identyfikacje wlasciciela psa. Posiadacze psów proszeni sa o zglaszanie do wybranych lecznic weterynaryjnych na terenie miasta (wykaz ponizej) z dowodem tozsamosci oraz dokumentami potwierdzajacymi prawa do zwierzecia (metryka i rodowód, lub wypelniona aktualna ksiazeczka szczepien). Wykaz lecznic wykonujacych znakowanie psów: [/FONT][FONT=Arial Black] • Bialoleka ul. Ostródzka 55, tel. (022) 490 36 72 • Bemowo ul. Szwankowskiego 8, tel. (022) 665 11 66 • Bielany ul. Podlesna 57, tel. (022) 832 27 28 • Mokotów ul. Rózana 71, tel. (022) 845 01 96 • Sródmiescie ul. Smulikowskiego 7a/26, tel. (022) 826 31 99 • Ochota ul. Sieminskiego 21, tel. (022) 823 35 63 • Ursynów ul. Strzeleckiego 10e, tel. (022) 644 95 31 • Wawer ul. Potockich 111, tel. (022) 812 71 11 • Zoliborz ul. Schroegera 72a, tel. (022) 834 54 53 [/FONT]
  9. ALe dogo dzisiaj lotne :shake: Zmysł, głos oddany :p
  10. No :lol: musze nadrobic zaległości ;)
  11. Mycha - to dzięki Tobie czytamy teraz te wiesci :p
  12. Nilusia w mamusię poszła ;) Mama była bardziej czarna, ale całokształt podobny ( uchole też :lol:)
  13. Monia waży 10,5 kg???????????????:crazyeye: Ania, to sterylka bedzie jednym z tych zabiegów ? :cool3:
  14. Ta wiadomość na tydzień poprawiła mi humor :laola:
  15. Olga, widzę ze pisma piszesz ;)
  16. ja tez cos dorzucilam, wiec czuje sie zobowiazana do odpowiedzi ;): odlicz sobie za benzyne, a resztą niech rzadzi tymczas.
  17. Carmen, podpisuje sie pod Ania. [quote name='Ania W']carmen, spytaj proszę się czy możemy jakoś pomóc zwierzętom - nie im - karma, lekarstwa itp... Ja jestem sceptyczna jeżeli chodzi o dawanie pieniędzy, i to nie chodzi o to , że nie ufam. Chyba bardziej niezręczniej bym się czuła gdybym dostała kopertę, niż gdyby ktoś mi dał jakieś rzeczy mu niepotrzebne lub karmę dla psa. Wyczuj sytuację i daj znać.[/quote]
  18. O jakie cudne wieści :loveu::loveu::loveu: Mycha- oczywiście , że możesz przekazać Piątkową nadwyżkę na TOle i Plamke ( ale cudenka Aniu Ci sie trafiły :loveu:)
  19. Cioteczki i wujkowie, zaszywam sie na 9 dni w Puszcze Augustowska ;) Jak mozecie - nie piszcie na słuzbowego emaila :roll:
  20. Moja skromna cegiełka już przelana do Neight.
  21. NIe śledziłam całego wątku, ale deklaruje, ze dorzuce 30,00 na hotel. (komu wyslac kaske dzis? bo mam dostep do netu tylko do 17:00 a potem 9 dni mnie nie bedzie)
  22. Olga, świetny pomysl z tym filmem na koncu tekstu o sterylizacjach :p Czy ktoś może nam pomóc w rozwieszaniu tego plakatu np. w lecznicach??? http://www.fundacja-emir.org/aktualnosci/plakatadopcje.pdf
×
×
  • Create New...