-
Posts
1727 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mośka
-
Halo - dogomaniacy z aparatami cyfrowymi!! Kto obfoci Beja? Bez zdjec ani rusz :shake: Bej jest w okolicach Jabłonnej, Rajszewa. Jadąc w kierunku Nowy Dwór Mazowiecki - 20 km od Wawy mniej więcej. Rozumiem, ze raczej mozna podjechac w dowolnych godzinach , tak Neigh ?
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
No to coż - głosujemy. Ide podejrzeć jak wygląda sytuacja na Krakvecie :roll: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ale dogo chodzi... tylko dla cierpliwych... Pieski z Wegrowa czekaja w Fundacji EMIR na domy... Jest z czego wybierac, zachecamy :cool3: -
[quote name='wanda szostek'] Szkoda, że właściciel pozbywając się jej o tym nie pomyślał. W czym był problem? Czy chodziło mu o te cieczki? W jakich okolicznościach zdobyła szramy na pysku i karku? Dużo pytań.[/quote] Hm, może właśnie miała być psem agresywnym, do walk, ale ze względu na swoją łagodność straciła dom...:roll: Podnosze sunie :-(
-
Trust - pozostaje na zawsze w u p. Teresy:-) wiedziałam........
Mośka replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
przeslij zdjecia na: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - wstawię maluchy -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
No aukcje mają niezłą oglądalność ;) OLGA, a nie należałoby umieścić linka tej aukcji ENI/Evity na stronie EMIRA? wystawiane jako EMIR, zeby nie bylo, ze na stronie nie wymieniona. -
Bezdomna bernardynka z Białobrzegów MA DOM.. s. 42.. !
Mośka replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Kto pomoże Tarze??? -
Trust - pozostaje na zawsze w u p. Teresy:-) wiedziałam........
Mośka replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
Neigh, ja tez nie wiem czy moge sie w kwestii kasy wypowiadac - ale skoro Trust nie potrzebuje - bierz tam gdzie potrzeba. -
Trust - pozostaje na zawsze w u p. Teresy:-) wiedziałam........
Mośka replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
Niesamowite :loveu: jakby mowa była o innym psie :lol: Neigh, chyba możesz jedna bide usunac z podpisu ;) -
Fajnie, że Bej na razie przyjął zmianę miejsca bez paniki. Z tego co piszecie powinno mu byc tam OK. Po konsultacji będziemy więcej wiedzieć - na razie trzymajmy kciuki. Neigh, mój ukłon dla tego co robisz :loveu:
-
SOS bernardyn Raul, rana karku wyleczona-ZNALAZŁ DOM!!
Mośka replied to paros's topic in Już w nowym domu
Widzieliście aktualności na stronie EMIRA ?? [URL]http://fundacja-emir.org/schronisko/schronisko-akt.htm[/URL] :crazyeye: chyba nikt sie nie spodziewał, że to aż tak poważne :placz: Biedny psiak... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Swietna jest ta aukcja - mnie ruszyła :roll: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Kasia nie bij, poprawek ciąg dalszy :roll: -
SOS bernardyn Raul, rana karku wyleczona-ZNALAZŁ DOM!!
Mośka replied to paros's topic in Już w nowym domu
Raul potrzebuje wsparcia! Taki młody psiak, a człowiek pokazał na co go stać :angryy: -
Bezdomna bernardynka z Białobrzegów MA DOM.. s. 42.. !
Mośka replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Ktoś ma emaila do Lidki ?:roll: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[quote name='enia']Baffi masz racje , ja tez przejezdzam przez Liw i widać to gołym okiem, Borzychy to samo- masowo wyrzucane psy, Łochów i inne ościenne wsie.... koszmar pod tym Węgrowem:shake: teraz ma każdy w nosie te psy...... a ten z uszkodzona łapką koczuje przy rondzie odkąd Chrupek go widziala i nie dał sie złapać, pisała tu na wątku chyba.........[/quote] No to mnie dobiłyście :placz: -
Ponownie dostaliśmy wieści od Rodzinki MELI: [COLOR=red]Witam :) chyba udało mi sie wysłać fotki :) Meli i Kociątka! Mela nie chciała jakoś pozować, ale udało mi sie wczoraj pyknąć, jak kursowała z wędzonym uchem w pysiaku. Foteczka Kociątka jest dzisiejsza, udaje, że "poluje" ;) Jednak każdy pies to inny charakter. Punia cały czas przybiera pozę księżniczki i traktuje resztę rodzeństwa z góry, natomiast Mela i Kotuś są w wielkiej przyjaźni... dzielą nawet łoże (oczywiście moje!!!) i kot może sie wtulić w Melcie :) Dwa razy Mela kota przysiadła :):):) ale udało mu sie wydać rozpaczliwe dźwięki pomocy. Tyle tylko, że na Meli to miauczenie nie zrobiło wrażenia i nie ruszyła pupy. Generalnie kota udało sie ocalić. pozdrawiamy wszyscy baardzo cieplutko + dwa mokre buziaki od Melci[/COLOR] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5210/mela1ie5.jpg[/IMG]
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[quote name='enia']Te psy są tam od jakiegoś czasu ja też je widziałam dwukrotnie jak spały pod wielkim drzewem tuż przy rowie po lewej stronie jak sie wjeżdża do Wegrowa na rondzie.[/quote] Dokładnie w tym miejscu je widziałam. Jak one zime przetrwają :-(... A jak sie sunia oszczeni... -
Chelsee ze stacji Statoil już we własnym domu:)
Mośka replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
ufffff, wszystko na dobrej drodze :loveu: