Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Halo - dogomaniacy z aparatami cyfrowymi!! Kto obfoci Beja? Bez zdjec ani rusz :shake: Bej jest w okolicach Jabłonnej, Rajszewa. Jadąc w kierunku Nowy Dwór Mazowiecki - 20 km od Wawy mniej więcej. Rozumiem, ze raczej mozna podjechac w dowolnych godzinach , tak Neigh ?
  2. Wandziu - zapytaj Tomka -może bedzie jechał do Warszawy...
  3. No to coż - głosujemy. Ide podejrzeć jak wygląda sytuacja na Krakvecie :roll:
  4. Ale dogo chodzi... tylko dla cierpliwych... Pieski z Wegrowa czekaja w Fundacji EMIR na domy... Jest z czego wybierac, zachecamy :cool3:
  5. [quote name='wanda szostek'] Szkoda, że właściciel pozbywając się jej o tym nie pomyślał. W czym był problem? Czy chodziło mu o te cieczki? W jakich okolicznościach zdobyła szramy na pysku i karku? Dużo pytań.[/quote] Hm, może właśnie miała być psem agresywnym, do walk, ale ze względu na swoją łagodność straciła dom...:roll: Podnosze sunie :-(
  6. Jeśli to coś pomoże - dorzucę 50,00 pln do sterylki. NIestety to jedyne co moge zrobic. Sunia faktycznie jest śliczna i mogłaby znaleźć domek, ale gdzie ją przetrzymać po sterylce??
  7. przeslij zdjecia na: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - wstawię maluchy
  8. No aukcje mają niezłą oglądalność ;) OLGA, a nie należałoby umieścić linka tej aukcji ENI/Evity na stronie EMIRA? wystawiane jako EMIR, zeby nie bylo, ze na stronie nie wymieniona.
  9. CIężkie jest psie życie... Spać i spać, umęczyć się można, że hej :lol:
  10. Neigh, ja tez nie wiem czy moge sie w kwestii kasy wypowiadac - ale skoro Trust nie potrzebuje - bierz tam gdzie potrzeba.
  11. Niesamowite :loveu: jakby mowa była o innym psie :lol: Neigh, chyba możesz jedna bide usunac z podpisu ;)
  12. Fajnie, że Bej na razie przyjął zmianę miejsca bez paniki. Z tego co piszecie powinno mu byc tam OK. Po konsultacji będziemy więcej wiedzieć - na razie trzymajmy kciuki. Neigh, mój ukłon dla tego co robisz :loveu:
  13. Widzieliście aktualności na stronie EMIRA ?? [URL]http://fundacja-emir.org/schronisko/schronisko-akt.htm[/URL] :crazyeye: chyba nikt sie nie spodziewał, że to aż tak poważne :placz: Biedny psiak...
  14. Swietna jest ta aukcja - mnie ruszyła :roll:
  15. Stop, stop , stop. Fotozeszyt to taka malutka ksiazeczka, ma 26 stron i malutki format: 14 x 13cm. Z kalendarzem to nic wspolnego nie ma. Zeby byla jasnosc. Mozemy zrobic taki fotozeszycik ze szczeniaczkami Aniowymi. Czy nadal są chętni ?
  16. Kasia nie bij, poprawek ciąg dalszy :roll:
  17. Ania, mozna zrobic i ze szczeniorami, ALE koszt sciennego to okolo 40 pln w rossmanie. Jak my je sprzedamy? Drogo ciut :roll:
  18. Raul potrzebuje wsparcia! Taki młody psiak, a człowiek pokazał na co go stać :angryy:
  19. Ktoś ma emaila do Lidki ?:roll:
  20. [quote name='enia']Baffi masz racje , ja tez przejezdzam przez Liw i widać to gołym okiem, Borzychy to samo- masowo wyrzucane psy, Łochów i inne ościenne wsie.... koszmar pod tym Węgrowem:shake: teraz ma każdy w nosie te psy...... a ten z uszkodzona łapką koczuje przy rondzie odkąd Chrupek go widziala i nie dał sie złapać, pisała tu na wątku chyba.........[/quote] No to mnie dobiłyście :placz:
  21. Ponownie dostaliśmy wieści od Rodzinki MELI: [COLOR=red]Witam :) chyba udało mi sie wysłać fotki :) Meli i Kociątka! Mela nie chciała jakoś pozować, ale udało mi sie wczoraj pyknąć, jak kursowała z wędzonym uchem w pysiaku. Foteczka Kociątka jest dzisiejsza, udaje, że "poluje" ;) Jednak każdy pies to inny charakter. Punia cały czas przybiera pozę księżniczki i traktuje resztę rodzeństwa z góry, natomiast Mela i Kotuś są w wielkiej przyjaźni... dzielą nawet łoże (oczywiście moje!!!) i kot może sie wtulić w Melcie :) Dwa razy Mela kota przysiadła :):):) ale udało mu sie wydać rozpaczliwe dźwięki pomocy. Tyle tylko, że na Meli to miauczenie nie zrobiło wrażenia i nie ruszyła pupy. Generalnie kota udało sie ocalić. pozdrawiamy wszyscy baardzo cieplutko + dwa mokre buziaki od Melci[/COLOR] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5210/mela1ie5.jpg[/IMG]
  22. [quote name='enia']Te psy są tam od jakiegoś czasu ja też je widziałam dwukrotnie jak spały pod wielkim drzewem tuż przy rowie po lewej stronie jak sie wjeżdża do Wegrowa na rondzie.[/quote] Dokładnie w tym miejscu je widziałam. Jak one zime przetrwają :-(... A jak sie sunia oszczeni...
  23. ufffff, wszystko na dobrej drodze :loveu:
×
×
  • Create New...