Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Jakiś przyciągający tytuł by się przydał...
  2. Dzisiejsze zdjecia suni: Słodziaczek :loveu: Evita, wystarczą Ci te zdjęcia czy potrzebujesz lepszą rozdzielczość?
  3. Aż miło czytać, że Lulu znalazła taki wspaniały domek :loveu: Nie mogła trafić lepiej, i niech na złość wszelkim diagnozom i ocenom lekarzy zagra medycynie na nosie i pożyje 10 dłuuuugich lat :eviltong:
  4. Edyta, ja mam 2 psy: 1 kanapowy a 2gi ogrodkowy. Taki wariant jesli chodzi o izolacje jest OK. Wiec gdyby sunia byla kanapowcem latwiej by to bylo ogarnac.... Dla dobra suni proponuje powoli szukac domku. Edyta, czy Evita moze allegro wystawic ?
  5. Edyta, ja bym w Twoim przypadku nie martwiła się akurat o koty: pazury mają, to sunie nauczą porządku na swoim terytorium ;) Boje się jednak panicznie o rotki. Jaka to płeć? jak suni nie zaakceptują to jest duze ryzyko, ze kiedys na siebie niestety wpadna (dziura w ogrodzniu czy inne zdarzenia losowe)- a wtedy nie skonczy sie na podrapanym nosie :shake: No coż - trzeba poczekac....
  6. Ło matko!!!!!!!! No to pękłam :jumpie: Oczyma wyobraźni zobaczyłam wysiłki Pani Ewy w celu wzmocnienia fortyfikacji i ich efekt... Azor, jako "wodz" okolicy chciał wprowadzić Monie w dorosły świat, uparty chlopak, nie powiem, ale upor Pani Ewy i obawa o morale Monie okazała sie nie do pokonania. Pani Ewo - gratuluję :-)
  7. Evita - wysle Ci pw z namiarem na Edyte, u której sunia chwilowo przycupnela.
  8. Spoko Folen ;) Dlaczego Wołomin? Jezeli Edyta poprosi wegrowska Straz Miejska o pomoc, ta zawezwie pewnie hycla z Minska (podobno wspolpracuje z Węgrowem, ale szczerze to nie wiem jaka jest wersja oficjalna miasta), a potem to juz Bog jeden wie co sie z sunia stanie.... Ktos kiedyś pisał, ze hycel z Minska "umieszcza" psy w Wolominie.
  9. Śliczności :loveu: Wiecie co dla Niej oznacza Wołomin :placz:
  10. [FONT=Verdana]Edyta mówiła, że sunia jest śliczna. Zobaczcie sami jaki słodziak:[/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana][/FONT]
  11. a jednak weszła spryciula na podworko :roll: Szczescie, ze Twoje bestie umkniete :roll: Moze chlopakowi sie spodoba, w razie co Edyta- zrzucimy sie na sterylke, pomozemy Ci finansowo. Choc tyle... Informuj nas na biezaco. Tymczasem trzymamy kciuki :thumbs:
  12. No niezle, zakreciła sie cioteczka 2 dni i dalej zmyka ;) Słuchajcie, trzeba pomoc Edycie! Znalazla sunie-szczeniaka wałęsającą sie po polach ze sznurkiem na szyi. Podobna do Emirowej Cziki. Edyta, udało Ci się skontaktować z Folen? Sunia nie jest obecnie bezpieczna. Dom lub tymczas potrzebny na już!
  13. [quote name='malagos']Pamiętajcie, ze proponuję spotkanie u nas na wsi, Krasnosielc, niedziela 12 sierpnia, grill, piwo i naleweczki domowe :cool3:[/quote] szkoda, że tak daleko :puppydog:
  14. No nareszcie jesteście :p Polatałyście, pokrążyłyście, normę za pol roku wylatalyscie :evil_lol: No damy Wam jeszcze chwile na odsapniecie, a potem.. ;)
  15. Niech no tylko cioteczki ze Szwecji wroca ;) Trzeba pomyslec o jakiejs akcji promujacej EMIR. Może jakieś spotkanko... Pomyślimy :cool3:
  16. Ooo, Abrusia sie zaokraglila i siersc ladniejsza odkad Ją ostatni raz widziałam :p
  17. [FONT=Verdana]Faktycznie dużo sie dzieje w aktualnościach EMIRA. Ale widze,ze Halszka szybciusio do domku poszla :-) :multi: [/FONT] [FONT=Verdana]Mycha nie maczalas w tym palcow?? Podobne to do Twojego stylu dzialania- jeszcze sie pies nie rozpozna w nowym terenie,[/FONT] [FONT=Verdana]a juz idzie do domku. :evil_lol: [/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Mycha, a Ty bylas teraz w Fundacji? :cool3: Zdaj nam jakąś relację :roll: [/FONT]
  18. OOOoo, witamy szwedzkie Cioteczki :loveu: Dzieki za piffko
  19. Steskniłeś się po prostu :eviltong: Folen- głos na Lulu oddany ( i na Emir ;) ) A przy okazji natknelam sie na link dla "codziennych klikaczy": [URL]http://www.theanimalrescuesite.com/clickToGive/home.faces?siteId=3[/URL] za 1 klikniecie dziennie sponsor daje 6 misek jedzenia bezdomnym psiakom.
  20. [FONT=Verdana]Ostatnio narodzila nam się tradycja wirtualnych poczęstunków :eviltong: [/FONT] [FONT=Verdana]Dziś kolej na Hanie (Osiołek) i Anie -nasze podpory :p [/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Dziewczyny- to dla Was:Rose: :Rose: :Rose: :calus: Spełnienia marzeń!!!!:loveu: [/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Jest szansa na szwedzkiego cuksa :cool3: [/FONT]
  21. Kazulenka- na stronie EMIR masz telefony. Zadzwon i porozmawiaj z Pania prezes - Krystyna Sroczynska. POwiedz jakie sa Twoje oczekiwania, powiedz, ze maz marudzil, ale teraz chyba sie przekonal. Pani Krystyna sama decyduje czy pies moze isc do danego domku czy nie. I wcale nie jest to tak, ze to tylko kwestia wyboru psa. Pani Krystyna musi ocenic odpowiedzialność domu. Mam nadzieję, że to rozumiesz ;) A dopiero potem probuje dobrac odpowiedniego psa dla zainteresowanych. To nie takie proste powierzyć obcej osobie życie uratowanego psa.:roll:
  22. uff, podniesliscie mnie troche na duchu :p Zmysl, juz taki raczkujacy to Ty nie jestes :lol:
×
×
  • Create New...