Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. nie znam niestety niemieckiego, ale zdjęcia w zupełności mi wystarczą... Olga, pomagam jak mogę byś się mogła normalnie wyspać - spojrz na moj podpis ;)
  2. Mycha, wybacz mi to poranne dzwonienie, ja wogóle w temacie nie byłam :oops: Dziś dopiero przeczytałam cały wątek. JESTEŚ WIELKA:loveu::loveu::loveu: P.S. Chelsee do Bezuni podobna, szczęście że już bezpieczna
  3. Matko!!! On sobie nie poradzi w schronie!!!
  4. [quote name='BeataSabra']Chyba Ci chodzi o chipa MERIAL indexel?? To jest jeden i ten sam chip.[/quote] Dokładnie tak :oops: Jestem niedoinfomowana, myslalam, ze typ chipa jest jeden -niestety nie :shake: ...myślałam, że baza jest jedna - okazuje się że nie :shake: A ja naiwna myślałam, że zachipuje psa i w razie zagubienia będzie go łatwo namierzyć :cool1: A tu sie okazuje, że czytniki odczytują tylko swoje (tej samej firmy, tudziez spelniajace wyznaczone normy, a jak ktos pisał -nie wszystkie spełniają). Baz z nrami chipow tez jest kilka... wot polska rzeczywistość :watpliwy:
  5. Słuchajcie, wybieram sie na chipowanie z moim psem, ale na innym wątku wyczytałam, że nie wszystkie chipy są dobre ( niektórych nie można po prostu odczytać czytnikiem, bo jakieś badziewie tanie...). Jak coś jest za darmo, to zawsze jestem podejrzliwa :roll: NIe chcę psa stresowac niepotrzebnie, bo jak ma sie okazać, że chip będzie nieczytelny.... Czy ktoś wie jakiej firmy są te "sponsorowane" przez miasto chipy ? Podobno MERIEL i INDEXEL są OK.
  6. A czy ktoś wie, jakie chipy są wszczepiane w Warszawie w ramach tej bezpłatnej akcji?
  7. No chyba że Ją TZ wyprzedzi :evil_lol:
  8. :evil_lol: Olga, musisz się wykazać większą pomysłowością :evil_lol:
  9. Brawo dla Ilonki :multi: Ania, jakby co mam w pracy te psie zdjęcia
  10. No to ja chyba już się nie będę ośmieszać :oops:
  11. Mycha??? Siostra Mikiego, która poszła do znajomych Zmysła ?
  12. :evil_lol: Olga, no widać, że chłopakowi szansy do tej pory nie dałaś by się nauczył. Najwyższy czas to zmienić :evil_lol:
  13. Rozczuliłam sie uczuciem do dziecka :p, ale ni cholery nie mogę skojarzyć. DO Szarlotki podobna, ale to nie ona...
  14. Komu wpłacic deklarowaną kwotę?
  15. Olga, widze że faktycznie ta naditerpretacja była mała, bo TZ dzielnie trzyma psiaki :lol: Fajne oba, ale Fuksia jest po prostu przesłodziusia:loveu:
  16. UWAGA !!! UWAGA !!! WAŻNE !!! Wchodzcie na stronkę http://www.eukanuba-eu.com/DNA/pl/pl/ rejestrujcie się a prześlą darmowe próbki karma się przyda prawda ;-)
  17. Trzeba działać - nie mogę inaczej pomóc jak tylko się dorzucic. Deklaruje 50,00 pln.
  18. ja tez sie zgubiłam :roll:
  19. [quote name='Olga132']No przy małej nadinterpretacji można przyjąć, że sie zgodził:evil_lol: [/quote] Toś mnie ubawiła :D
  20. Zmysł, zadzwoń do Krystyny. Ona tu b. rzadko zagląda. Od razu Ci odpowie i bedziesz wiedzial czy szukać innego schronu czy co.
×
×
  • Create New...