-
Posts
1727 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mośka
-
Potrącili, zostawili bym umarła - Niunia ma dom !!!!
Mośka replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ale sie ciesze :loveu: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
1 Tanita z 4 obcymi (nie znajacymi sie) psami w aucie? Dzielan dziewczyna :loveu: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Olga, bardzo mi sie spodobal Twoj pomysl z akcja na wsi. Super! Ania- ze ja na to wczesniej nie wpadlam- toz nasz Gapcio to faktycznie wypisz wymaluj buldozek francuski (z dlugim ogonkiem) :lol: -
tfu tfu zeby nie zapeszyc, ale Aniu chyba bedzie dobrze ;)
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Paros, rudej jamniczki w fundacji niet :roll: nawet 1 egzemplarza ;) -
Potrącili, zostawili bym umarła - Niunia ma dom !!!!
Mośka replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Taka grzeczniutka sunia... Domku, znajdz sie! -
Potrącili, zostawili bym umarła - Niunia ma dom !!!!
Mośka replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Rozwisiłam kilka plakatow w lecznicach, mogę tylko tyle :roll: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Czy w ostatni weekend byly jakies adopcje :roll: ? -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[FONT=Times New Roman]Pozdrowienia dla wszelkich ciotek od Marie[/FONT] [FONT=Times New Roman]Cytuje:[/FONT] [FONT=Times New Roman]" Mimo, ze nie zagladam, to jesli sa jakies konkretne rzeczy do zrobienia itd dawajcie, mi znac - co bede mogla to pomoge. Tak samo "lokal zbiorczy" na Pulawskiej nadal jest do Waszej dyspozycji."[/FONT] [FONT=Times New Roman] [/FONT] -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Olga, wedlug mnie szablon jest OK, należałoby tylko wymienic psy :roll: Napisze do Marie, zobaczymy co odpowie ;) A co tam u Edytowej Sary :cool3: ? -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Popatrzcie, Olga śmie wąpić w nasze zdolności :mad: Po tylu adopcjach w ciagu tygodnia :lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Beza na gumtree.pl : http://www.gumtree.pl/warszawa/18/12692218.html -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Jaka śliczna na tych zdjęciach Bezunia! Ona tak się cieszy na kontakt z człowiekiem... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[quote name='emir']Tak i juz są zdj. z nowego domu; Hania pewnie zaraz je zamieści w Dobrych Wieściach - pozdówko Emir Fajna fotka :lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Jeżynka w domku :crazyeye: ? Co za wiesci :loveu: -
AMBER - bursztynowa piękność zostaje u Jo37!Szczęściara!
Mośka replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Ale Amber sliczna! No, linii to ona nie trzyma :eviltong: JO37- ciesze sie,ze odwozilas Amber do fundacji po deszczu :eviltong: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ale swietne wiesci!!!:p -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Weszlam dzis z rana na Emirowe dobre wiesci (jak zwykle na poprawe humoru) i powiem Wam, ze jak przeczytalam info o Halszce to sobie pomyslalam: dla takich emaili WARTO to robić, to naprawde ma sens Miala sunia ogromne szczescie- tak szybko znalazla cudny domek. :loveu: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[FONT=Verdana]Oj,ale się ruszyło :p [/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Bardzo ladne allegro ma Sara, tylko czekac az domki beda się bic o sunię.[/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Aniu, czego Ty chcesz od swojego aparatu, zdjecia jak zwykle wysmienite.[/FONT] [FONT=Verdana]A propos fotek - zmartwil mnie stan Skórki :shake: [/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]A ile nowych śliczności! Ale i tak sesja Gapcia najcudniejsza.:loveu: [/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Zmysł, i tak powinieneś się cieszyć, że w tej samej klinice chociaż 1 wet jest rozsądny, [/FONT][FONT=Verdana]bo oni zazwyczaj kryją się nawzajem- taka solidarność zawodowa... :mad: [/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
:lol: Załatwiłam to inaczej - zrobiłam właśnie przepytkę Ani, która właśnie wróciła od "Źródła" ;) -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[quote name='emir']Jeśli nic nie uda się załatwić i sunia miałaby stracić życie w Wolomnie - proszę przywieźcie ją do nas( będzie potrzebna sterylka przed adopcją) a potem Was uduszę Wszystkich co do jednego!! EMIR:diabloti: :angryy: Oj, EMIR, Ty to masz serducho :loveu: Z wdzieczności nie zadam Ci żadnego pytania :evil_lol: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Zmysl, wstrzymaj sie z tym zalatwianiem do powrotu Olgi. Cos mi ostatnio wspominala o tej akcji, ale nie chce poprzekrecac;)