-
Posts
1727 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mośka
-
[quote name='Neigh']Na moją prośbę quasimodo wysłali zdjęcia Beja.........ale jak na razie złowroga cisza:-([/quote] kurcze, domku czy ty się w końcy znajdziesz???
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
A takie malusie cudeńko towarzyszyło nam na kanapie:loveu: [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4288/zmysl1it5.jpg[/IMG] i [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/715/zmysl2mq2.jpg[/IMG] -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Nie wiem jak, ale się udało :p Dzieki Paros za instrukcję obsługi dla opornych ;) Zmysł, no niech Ci będzię: [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2043/zmyslha3.jpg[/IMG] -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
A widzieliście karteczkowe allegro? ;) Całkiem nieżle idzie :p -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[quote name='Zmysł']Jakaś relacja zdjęciowa będzie? I w ogóle-jak było?[/quote] Zmysł, a ja myślałam ( i nie tylko ja ;) ), że się w końcu poznamy :roll: PAROS - a mozna ten banerek wkeić sobie tu na DOGO? Bo ja sie nie znam... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Super - 100 wystaw smiało. Olga potwierdziła ;) -
Maluszek wyrzucony jak niepotrzebna rzecz-MA DOMEK!!!
Mośka replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[FONT=Verdana]No nieee, zasiedziało się maluchowi... 10 dni zdrowiutkiego szczeniaka na tymczasie to dlugo.:roll:[/FONT] [FONT=Verdana]Czy Lucas ma swoje allegro?[/FONT] [FONT=Verdana]Czy jest pooglaszany w necie?[/FONT] [FONT=Verdana]Czy ma plakacik do wieszania w lecznicach itp.?[/FONT] [FONT=Verdana]Moze darmowe ogłoszenie w wyborczej ?[/FONT] [FONT=Verdana]Beba – napisz tu jak najwiecej info o psiaku.:cool3:[/FONT] -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Zmysł, a nie dasz rady skopiowac z Allegro? Olga sie nie odzywa... -
SOS bernardyn Raul, rana karku wyleczona-ZNALAZŁ DOM!!
Mośka replied to paros's topic in Już w nowym domu
Raul miał allegro, ktore niedawno się skonczylo, ale takie "cegielkowe" - zbieralismy fundusze na jego leczenie. Nie mam pewności czy on juz sie nadaje do adopcji, ale jak tylko bedzie "zielone swiatlo" z fundacji EMIR gdzie przebywa - na pewno mu wystawimy ;) CO do pomocy prawnej - zapytam w sobote prezes Fundacji. Bo ja za bardzo nie wiem na czym stanelo. W kazdym razie dziekujemy ;) -
uffffffffffffffffffff tfu tfu
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Chyba Olga ma fotki, ale Ona w pracy ostatnio kocioł ma. Może wieczorkiem się wypowie :roll: -
Cioteczka Yona :cool3: ? Ooo, tu się spotkałyśmy :lol: Tęsknię do dziś za cioteczkowymi bazarkami :evil_lol:
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[quote name='Zmysł']Tamten powyższy był z koniaczkiem(przykro mi Mośka, że nawet nie zajrzałaś:eviltong:).[/quote] Wiedziałam, że mi to wypomnisz :roll: Jakoś ostatnio utrwaliłeś mi się bazarkowo w dziale monopolowym ( i nie myliłam się :p ), a ja tak jakoś rzadko pijam trunki :cool1: -
Maluszek wyrzucony jak niepotrzebna rzecz-MA DOMEK!!!
Mośka replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Maleństwo czeka na kochający domek :cool3: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ooo, pewnie! Ja myślałam Zmysł, że Ty dales link do takowego bazarku gdzies ponizej :oops: ( jakos tak mi logicznie sie nasunelo). Olga - kto zalozy bazarek? Wyznacz jakiegos chętnego ;) -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Nawet nie wiecie jak się ucieszyłam szczęściem BEZY :laola: W koncu było- nie było to ja ją wypatrzyłam w Węgrowie :oops: [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/5716/beza4kl2.jpg[/IMG] -
Słuchajcie, potrzebne były zdjęcia - SĄ ! I co dalej? To znaczy powiedzcie na jakiej zasadzie szukany jest domek dla Beja? Czy ma allegro, jakies ogłoszenia na necie, na owczarkach? Bo ja tak z doskoku .. i troche się pogubiłam. Trzebaby jakąś kampanie marketingową Bejutkowi "zafundowac" :razz:
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Olga, Ania - mowia Wam cos Sady Zoliborskie? -
Co u Kawy?
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[quote name='Ania W']Ogarze też...Zobaczyłam i od razu zaczęłam żałować, że tak mało zamówiłam ;-)[/quote] Jakbym przy tym była :eviltong: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Ania, jak wyszły zeszyty? -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Jaka cisza tu nastała... Może ktoś chętny do poogłaszania Węgrowskich i Emirowych psiaków??? -
Info dla wpłacających: Jezeli wpłacicie jakąś kwotę na konto EMIRA - napiszcie w tytule przelewu: DAROWIZNA ( w nawiasie mozecie dodac FABIA). Taka darowizne bedziecie mogli odliczyc od dochodu w swoim PIT ( bo fundacja ma statut OPP). Ogolna kwota darowizn nie moze przekroczyc 6% dochodu.
-
Bej jest przepiękny! A jaka sierść lśniąca:loveu: