Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. [quote name='enia']mój tz zachwycony- podobala mu sie i podobno w drodze w samochodzie aniolek........powiedzial ,że jest slodka.[/quote] Enia, kuj żelazo ;) Deklarowalam kiedys 50,00 na sterylke dla tej suni. Komu mam wplacic? Jak bedzie wiadomo -dajcie znać. A sunia faktycznie cudo!
  2. Ania, a skąd wiesz, że patrzymy na Ciebie :evil_lol: ? Jak tak pomyśle jaki jest średnia długość pobytu tymczasowicza u Ciebie, to wychodzi mi, że spokojnie możnaby się wstrzelić w taką dwutygodniową lukę ;)
  3. Niestety taka jest śmiertelność szczeniąt w schronie :placz: Przerabiałyśmy to w Wegrowie :shake:
  4. Podobno zależy od pani urzedniczki. Kwestionują tak często, jak się da. Najlepiej zadzwonic do swojego urzędu...
  5. Ja mam konto w PKO BP i po dokonaniu transakcji jest opcja: DRUKUJ. Na takim wydruku jest napisane, ze to dokument elektroniczny i nie wymaga podpisu banku. Cos w ten desen ;) To chyba jest wiążące dla Urzedu, ktos ma wiedze w tym temacie?
  6. [quote name='gusia0106'] I jeśli grono przyjaciół Trusta nie jest zamknięte........:oops::oops:[/quote] Ależ, zapraszamy :cool3:
  7. No to co? Zdjęcia, ładne zdjęcia Beja potrzebne!
  8. Monopol na fotki Emirowskich psiakow ma Ania W ;) Z tego co wiem aktualne fotki sa na stronie w Aktualnosciach ( Szwedzi w Zabiej Woli).
  9. Ania, byłam w Rossmanie - zeszycików ciągle niet :roll: Ciut przy długo :roll:
  10. UWAGA! wszyscy, którzy dokonują wpłat pieniężnych na EMIRA!!! [SIZE=3][COLOR=red]Wpisujcie w treści przelewu: [B]DAROWIZNA,[/B] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red]a bedziecie mogli odliczyć to od dochodu !!![/COLOR][/SIZE] Kwota darowizn nie może przekroczyć 6% dochodu rocznego. A do PITu wystarczy załaczyc dowod przelewu - ze slowem darowizna! Nawet jak wplacacie na konkretnego psiaka: piszcie np.DAROWIZNA (Frodo) .
  11. UWAGA! wszyscy, którzy dokonują wpłat pieniężnych na EMIRA!!! [SIZE=3][COLOR=red]Wpisujcie w treści przelewu: [B]DAROWIZNA,[/B] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red]a bedziecie mogli odliczyć to od dochodu !!![/COLOR][/SIZE] Kwota darowizn nie może przekroczyć 6% dochodu rocznego. A do PITu wystarczy załaczyc dowod przelewu - ze slowem darowizna! Nawet jak wplacacie na konkretnego psiaka: piszcie np.DAROWIZNA (Frodo) .
  12. UWAGA! wszyscy, którzy dokonują wpłat pieniężnych na EMIRA!!! Wpisujcie w treści przelewu: DAROWIZNA, a bedziecie mogli odliczyć to od dochodu !!! Kwota darowizn nie może przekroczyć 6% dochodu rocznego. A do PITu wystarczy załaczyc dowod przelewu - ze slowem darowizna! Nawet jak wplacacie na konkretnego psiaka: piszcie np.DAROWIZNA (Frodo) .
  13. Moim zdaniem odlicz sobie za benzyne. A na czym stanelo z hotelikiem Beja? Jaki jest miesieczny koszt i czy za listopad juz zaplacone?
  14. Enia, ja chcialam nawet zaglosowac - ale nie udaje mi sie zalogowac od 2 dni. Moim zdaniem nic nie zwojujemy w tym miesiacu - moze lepiej wesprzyjmy ten Uciechow :roll:
  15. Myślałam, że będzie bardziej optymistycznie :shake:
  16. No co doktor powiedzieli??
  17. Zmysł - odezwij sie do Evita. bo ona robila allegro naszym maluchom i jakis zapas zaintersowanych Jej zostal :roll:
  18. :lol::lol::lol: Cierpliwe te nasze chłopy :lol:
  19. Takich malcow nie ma - w Fundacji mamy mlodziez (kilka miesiecy: 6-8): Zuzia, Tonik, Raul Evita- kieruj do Fundacji, powiedz ze mamy duuuzy wybor ;) i zachec, ze psy zsocjalizowane, duza czesc mieszka w domu, itd.
  20. UUUUU, Uciechow ma pond 200 glosow :roll: Oni są w bardzo trudnej sytuacji - pomozmy im teraz. W naszej fundacji chwilowo mamy karme - wsparlo nas pewne Stowarzyszenie :p
  21. Ja się przychylam do wniosku ;) Trzeba łatać dziury na bieżąco..
  22. Neight - poprosze nr konta na PW. Jestes Wielka! I nie zalamuj się - wszystko się ułoży.
  23. Obecnie Raul sięga mniej więcej do pól uda ( w kłebie) i zanosi się, ze będzie duzym psem.
×
×
  • Create New...