Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Przypominam o kim mowa ;) Ślicznota nasza :placz: [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/9403/beza0708201wx4.jpg[/IMG]
  2. Mądra sunia, chyba załapała że to już JEJ człowiek :loveu:
  3. Olga, tej dziewczynce też mogłybyśmy wywołać trochę "psich pocztowek", co?
  4. Sprytnie kombinujesz, Olga :evil_lol:
  5. :eek2: teraz to się dopiero wątek uaktywni :sabber:
  6. ja niestety nie pomogę, mogę tylko trzymać kciuki :oops: Kto jeszcze chętny na niedzielny spacerek w okolicach Zegrza :cool3:
  7. No to jak świętujemy dzisiejszy Dzień Zwierząt ? :hmmmm:
  8. Miśka, nie wygłupiaj się już ;)
  9. :evil_lol: Ogromną przestrzeń do dyspozycji miałyście w samochodach :evil_lol: Enia przytulona do drzwi, a OLGA - siad prosty bez mozliwosci ruchu :evil_lol:
  10. Az sie Mycha boję o Twoj dzisiejszy powrot do domu :evil_lol: Wyslalam Ci na konto dochod z bazarku. ;)
  11. To był rewelacyjny pomysł. [quote name='Olga132']ja mam ogromna nadzieje ze dzieki tej maszynie w końcu Ewa będzie mogła trochę zarobic.[/quote]
  12. [LEFT]Mycha, daj mi namiary na pw do wplaty.[/LEFT]
  13. Ogłoszenie o Frodo: [URL]http://www.psy.warszawa.pl/psy/ogloszenia/ogloszenia%2009.2007.htm[/URL]
  14. Plamka, wrzuc tu jakies namiary- na wsparcie leczenia Piątusia Coś dorzucę.
  15. No niech ich :angryy:
  16. Hankag, Ty wiesz, ze nawet miałam do Ciebie niedawno pisac PW z przypomnieniem o tej wypalarce? Robilam male porzadki w biurze i mi sie napatoczyla ;) No skoro taka jest wola darczyncy - DZIEKUJEMY :loveu: A wypalarka jest bardzo fajna, serio! Wypalilam nią własnoręcznie z 50 tabliczek na budy. Niestety niejaka J. nie zgodziła sie na ich powieszenie :roll: Ania, to Tobie ją przekazac? [quote name='hankag']Mośka Kochana czy Ty pamietasz jeszcze o tym ze mialam od Ciebie odebrac wypalarke ...mialam ...bo postanowilam zebys ją przekazala na loterie ...akurat bedzie organizowana tez dla starszej mlodziezy wiec nie strach ;) Posłuzyla dla szlachetnych celow upamiętnienia darczynców bud ...niech dalej posluzy szlachetnym celom :loveu: postawcie przy niej odpowiednią cene jako ze to juz zabytek....tyle lat czekala w szafie na moje przyszle wnuki ....ale bede im opowiadac za to o psach ze schronisk ...zamiast wypalac .....z korzyscia dla mnie i dla nich[/quote]
  17. Super wieści :loveu:
  18. Mamy wieści od Ali :loveu:: [COLOR=red]Witam, [/COLOR] [COLOR=red]jednak co pies, to pies![/COLOR] [COLOR=red]Siedzę na zwolnieniu i kuruję grypsko. [/COLOR] [COLOR=red]Przeniosłam się ze spaniem do drugiego pokoju, co by męża nie zarazić, a Mela przeniosła sie razem ze mną!!![/COLOR] [COLOR=red]Łóżko mamy małe, tapczanik jednoosobowy, ale wcale jej to nie przeszkadza. No i jak tu nie kochać psiny? [/COLOR] A oto MELA na tapczaniku :evil_lol: [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/8923/spankocb4.jpg[/IMG]
  19. CIeszę się bardzo, że się udało :multi:
  20. :loveu: Dlaczego tak mało fotek ??? Gapciuszkowi się przytyło :p[quote name='Olga132'][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/5595/gapcioan6.jpg[/IMG] [IMG]http://img490.imageshack.us/img490/6999/gapcio1ga5.jpg[/IMG][/quote]
  21. Mycha, dobrze, że go uratowałaś, bidectwo taakie :shake: Szczęście,że jest już bezpieczny. Domku- znajdz sie. Trzymam mocno kciuki.
×
×
  • Create New...