Mamy wieści od Ali :loveu::
[COLOR=red]Witam, [/COLOR]
[COLOR=red]jednak co pies, to pies![/COLOR]
[COLOR=red]Siedzę na zwolnieniu i kuruję grypsko. [/COLOR]
[COLOR=red]Przeniosłam się ze spaniem do drugiego pokoju, co by męża nie zarazić, a Mela przeniosła sie razem ze mną!!![/COLOR]
[COLOR=red]Łóżko mamy małe, tapczanik jednoosobowy, ale wcale jej to nie przeszkadza. No i jak tu nie kochać psiny? [/COLOR]
A oto MELA na tapczaniku :evil_lol:
[IMG]http://img174.imageshack.us/img174/8923/spankocb4.jpg[/IMG]