-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
ON-ka z Kamieńczyka znalazła nowy dom. Szczęścia Nana :)
kakadu replied to _Goldenek2's topic in Już w nowym domu
[quote name='hankag']Kakadu Ty dzialasz w Józefowie / Legionowa ? Moja Nela jest własnie od Chrupka[/QUOTE] ja tu jestem od niedawna bo sie przeprowadzilam z wawy i znam tylko asiaf1, troche irkowa i betinka24, ale tylko z sieci, bo sie pokazaly na watku mojego wtorka z jozefowa i wiem, ze sa wolontariuszkami; chrupka nie znam...:shake: dzialam to za duzo powiedziane - miotam sie tu i tam i czasem cos pomoge... -
ON-ka z Kamieńczyka znalazła nowy dom. Szczęścia Nana :)
kakadu replied to _Goldenek2's topic in Już w nowym domu
a, no to sprawa jasna, ufff chociaz to sie uda... od tygodnia lapie kotke "firmowa" do sterylizacji i juz mam dosc bo sie dran nie chce skusic i wejsc do klatki lapki :placz:, nawet na tunczyka nie wchodzi.... -
ON-ka z Kamieńczyka znalazła nowy dom. Szczęścia Nana :)
kakadu replied to _Goldenek2's topic in Już w nowym domu
bardzo dobrze, nie ma na co czekac; mam nadzieje, ze allegro tez sie przyda bo chita z agaga juz beda dzialac w tej sprawie; czy iwona da malej dt? czy przetrzyma ja do czasu sterylki i chwile po? -
ON-ka z Kamieńczyka znalazła nowy dom. Szczęścia Nana :)
kakadu replied to _Goldenek2's topic in Już w nowym domu
mam nadzieje, ze sie jednak zdecyduja, choc to milczenie nie wrozy dobrze... weszlam na dogo, zeby prosic o nr tel bo gdyby sie odezwali wieczorem to musze mies z toba kontakt - nie chce zeby ta ewentualna adopcja sie odbyla byle jak - musi byc umowa, a sasiad pewnei nie ma takiej na podoredziu; ja nie mam w domu netu wiec tylko kontakt telefoniczny mnie ratuje; zaraz ci wysle smsa zebys na wszelki wypadek miala moj numer; przepisalam sobie twoj numer z watku wiec juz znikam bo musze troche popracowac; przed 16 jeszcze zajrze; strasznie mi glupio teraz ze tak wylecialam z "dobrymi wiesciami" moglam poczekac bo tak to tylko wam narobilam nadziei bez sensu - przepraszam :oops: mam nadzieje, ze mnie to czegos nauczy... choc watpie... -
dla mnie jest najgorsze to, ze ja doslownie codziennie przejezdzam obok schroniska, ale nie ma sensu zajrzec na 10 minut, bo po co? jesli juz to na spacerek; a w domu psy czekaja, czlowiek ubrany jak do pracy wiec trzeba by sie bylo przebierac gdzies w lesie, 500 rzeczy do zrobienia czeka, no straszny, permanentny niedoczas......
-
ON-ka z Kamieńczyka znalazła nowy dom. Szczęścia Nana :)
kakadu replied to _Goldenek2's topic in Już w nowym domu
kurzy tyłek... cos sie nie odzywaja ci ludzie... wiedzialam, ze trzeba morde zamknieta trzymac... ale moze sie odezwa, dopiero poludnie minelo... -
dzwonilam wczoraj do schroniska, dowiedzialam sie ze wtorek czuje sie bardzo dobrze; znowu w weekend nie bede mogla pojechac bo mam ciagle jakichs gosci albo sama musze jechac do kogos; lipiec mam calkowicie przechlapany pod tym wzgledem, sama mam nawet imieniny i cala rodzina mojego meza uparla sie swietowac w tym akurat miesiacu, wiec to wielki klopot tez finansowy i co roku sie musimy z tym borykac :roll: ale najpozniej 24 zobacze sie z wtorkiem :)
-
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
kakadu replied to Tola's topic in Już w nowym domu
zobaczylam banerek hero na watku diesla w podpisie anawa; klikajac w niego taka straszna mialam nadzieje, ze jednak go odnalazlyscie, bo pamietam jak bardzo wszyscy go szukali w tym schronisku; zamknac ten watek to jakby zdradzic tego dzielnego psa; serce peka na taka niesprawiedliwosc losu....... -
ON-ka z Kamieńczyka znalazła nowy dom. Szczęścia Nana :)
kakadu replied to _Goldenek2's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Goldenek2']Fajnie by było :). Podaję tu na wszelki wypadek komórkę sąsiada, który opiekuje się sunią: 662 257 061. Ma na imię Tadeusz. Ale On nie ma papieru, że suka jest Jego własnością. Ona się przybłąkała :(... w strasznym stanie....[/QUOTE] opiekuje sie nia juz dlugo, sprawdzil czy nie ma chipa, tatuazu, wydaje mi sie ze w swoim imieniu moze suke wyadoptowac; trzeba mu tylko dac dobry wzor umowy adopcyjnej; choc ostatnio rozmawialam z wetem i on mi powiedzial, ze na "znalazcy" ciaza pewne obowiazki, jakes ogloszenie w prasie trzeba dac z tego co pamietam; moge sie jeszcze upewnic; ale pies sie przyblakal, koczuje pod brama od jakiegos czasu (wlasnie, od jakiego?), nikt go nie szuka, byl w zlym stanie, lepiej zeby nie wrocil do poprzedniego wlasciciela IMHO; no i jesli oni sie zdecyduja, to dom trzeba sprawdzic; ktos bedzie musial pojechac bardziej obiektywny ode mnie bo ja sie zrobilam ostatnio bardzo antymieszkaniowa (typowe dla neofity, ktory dopiero co zarzucil mieszkanie w bloku :cool3:) -
dalam rade :)
-
[quote name='mru']kurcze zapomniałam napisać - foks odnaleziony :) już w domu![/QUOTE] mru, jak bozie kocham, to ja sie tu martwie, a ty nic nie piszesz? czekaj, dorwe cie na jakims szkoleniu :mad:
-
ON-ka z Kamieńczyka znalazła nowy dom. Szczęścia Nana :)
kakadu replied to _Goldenek2's topic in Już w nowym domu
ok. tz odpisal na moje pelne watpliwosci pytanie czy nie zartuje: [COLOR=#1F497D]Na 90%.[/COLOR] [COLOR=#1F497D]kolezanki [COLOR=Black][z pracy][/COLOR] brat z żoną sie zastanawiają bo żona bardzo lubi owczarki i jak zobaczyła to cudo to aż podskoczyla z radości.[/COLOR] [COLOR=#1F497D]Myślę że do jutra powinni dać odpowiedź.[/COLOR] brzmi niezle, tylko trzeba bedzie dom sprawdzic; tak czy owak do jutra trzeba zaczekac; -
ON-ka z Kamieńczyka znalazła nowy dom. Szczęścia Nana :)
kakadu replied to _Goldenek2's topic in Już w nowym domu
moja sznaucerka sterylizowana ponad 8 lat temu ma wyrazna choc waska blizne na brzuszku; ale ona ma goly brzuszek bez siersci; za to u vegi sterylizowanej w grudniu praktycznie nic nie widac... -
ON-ka z Kamieńczyka znalazła nowy dom. Szczęścia Nana :)
kakadu replied to _Goldenek2's topic in Już w nowym domu
no i bezwzglednie dom musi byc sprawdzony na wszystkie strony! ale moze na razie poczekajmy jak sie rozwinie sytuacja; zeby nie zapeszyc; bo to nic pewnego, moze guzik z tego bedzie; -
ON-ka z Kamieńczyka znalazła nowy dom. Szczęścia Nana :)
kakadu replied to _Goldenek2's topic in Już w nowym domu
o rany dziewczyny, moze ja jestem w goracej wodzie kapana, i powinnam milczec, ale nie moge!! tz mi wlasnie napisal, ze prawdopodobnie bedzie chetny na fige!!! moze jego kolega z pracy; dzis po poludniu sie dowiem wszystkiego; juz bym chciala zeby byla 16. nie wiem jak dotrwam; oczywiscie pies musi byc wysterylizowany, a umowa adopcyjna podpisana; jesli nie zdazymy jej ciachnac (o ile juz nie jest ciachnieta) to zawrze sie taki warunek w umowie (czytalam o dieslu - wlos mi sie zjezyl na glowie od tej historii:-o, to nauczka dla nas wszystkich) -
ON-ka z Kamieńczyka znalazła nowy dom. Szczęścia Nana :)
kakadu replied to _Goldenek2's topic in Już w nowym domu
tez uwazam, ze sterylizacja to priorytetowa sprawa; ale zeby ja przeprowadzic trzeba lokum i pieniedzy... nie wiem jak uzbierac deklaracje na tak duzego psa; to pewnie bedzie przynajmnie 400 zlotych na hotel..., ale oczywiscie mozna sprobowac; -
dubel.......
-
dziewczynki, zajrzyjcie prosze na watek onki z mojego podpisu... kaja555 tradycyjnie zrobi allegro, ale moze wpadniecie jeszcze na jakis pomysl?
-
wyglada prosto, ale nie wiem czy mi sie uda wykonac; sprobuje pozniej; w razie czego bede prosic o bardziej szczegolowe instrukcje ;)
-
ON-ka z Kamieńczyka znalazła nowy dom. Szczęścia Nana :)
kakadu replied to _Goldenek2's topic in Już w nowym domu
nie umiem wstawic banerka podlinkowanego... znalazlam jakis przepis ale mi nie wychodzi; pozostane przy podpisie, ale zachecam pozostalych (bardziej kumatych) do pobrania :) -
nie wiem, lęki mam po prostu; zapomnieli o zabiegu to mogli pomylic psa, nie? ;) bandzior, jak ty to robisz ze masz ladny napis w linku zamiast brzydkiego adresu?