Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. o rany zobaczcie co napisal muzzy :multi:: Cześć! Mogę podjechać porobić zdjęcia, pod warunkiem, że to jest ten Krzczonów w woj. lubelskim. Tylko miałbym prośbę o dokładniejsze namiary, bo na mapie widzę, że oprócz gminy Krzczonów jest jeszcze Krzczonów Pierwszy, Krzczonów Drugi, Krzczonów Trzeci, Krzczonów Wójtostwo, Krzczonów Sołtysy i Krzczonów Folwark, a może jeszcze więcej Krzczonowów... Także jeśli możesz to daj dokładniejsze namiary. I przede wszystkim ustal, proszę, z osobą, która tam mieszka, czy jej by to nie przeszkadzało (myślę, że zajęłoby to jakieś pół godzinki) i kiedy by jej to pasowało. Mi pasują tylko weekendy. czyli to nie jest moze tak daleko, a moze muzzy az tak by sie poswiecil dla sprawy? tak czy owak - dzieki muzzy :loveu:
  2. niech to szlag - strasznie daleko :-( a przydalyby sie jakies lepsze zdjecia... nie wiem czy tymczas bedzie dobrym pomyslem; ona jakos sie uchowala, choc jej zycie do komfortowych nie nalezy; wydaje mi sie, ze piotr jej nie wyda na tymczas; trudno mu podejmowac decyzje co do psow - wydaje mi sie ze nie chce decydowac bez dagmary... ona pisala ze nawet tymczas jest konieczny, ale teraz to juz nie wiem... boze jak ja bym chciala zeby oni ja wybudzili z tej spiaczki; zeby mogla cos zadecydowac..., ale z tego co sie dowiedzialam to potrwa jeszcze przynajmniej kilka tygodni, a potem jak sie czlowiek wybudza po tak dlugim czasie to tez przeciez nie jest takie hop siup z powrotem do pelnej sprawnosci :(
  3. cholera, spojrzalam na zumi - daleko troche; ale mi sie po nazwach na mapie przypomnialo, ze to krzczonow folwark..., dobre i tyle
  4. napisalam do maupa4 prosbe o przeniesienie watku, zobaczymy co na to odpowie; poprosilam tez muzzy'ego o pomoc w zrobieniu dobrych zdjec sojce, ale nie wiem czy da rade pomoc bo to by trzeba bylo dojechac a ja nie wiem gdzie ten krzczonow jest - moze zbyt daleko od lublina...?
  5. postawa godna nasladowania; wiecej osob mogloby myslec o takich sprawach; rzecz znamienna - jeszcze pare lat temu jak wspomnialam o tym na forum gw to mnie wyzwali od faszystow i uslyszalam, ze dyskryminuje starych ludzi, ktorzy tez maja prawo miec szczeniaczka :cool3: czyli jednak sie zmienia na lepsze; powoli, ale sie zmienia;
  6. ok, czyli czekam na zdjecia od monamipet, a jak przyjda to zrobie bazarek (ale uprzedzam, ze dostep do netu mam tylko z pracy wiec moze mi to troche zajac zwlaszcza, ze weekendy odpadaja); czy ewentualne wplaty maja byc kierowane na konto magdy lazarskiej z pierwszego postu (czyli ulv, jednym slowem?)
  7. [quote name='Alexandra29']O Boże to straszne! Dlaczego dobrym ludziom zawsze dzieje się krzywda? a potwory chodzą po tym świecie i nic im się nie dzieje. To nie sprawiedliwe!!! Mam wielką nadzieję że kolezanka wyjdzie z tego, współczucia dla rodziny:-( Postaram się też jakoś pomóc w znalezieniu suni domku[/QUOTE] dziekuje - kazda pomoc na wage zlota, naprawde...
  8. ja tez sie ciesze z udanej adopcji, ale musze zapytac: [B]czy sprawa sterylizacji zostala ustalona raz, a dobrze?[/B]
  9. juz przemowilam wizyte na te sobote wiec o 9 rano bedzie kąpu kąpu :evil_lol:
  10. ale by bylo dobrze dowiedziec sie o tym ze zrodla... dzwonilas po sasiadach? dowiedzialas sie czegos?
  11. ja mam w zakladkach ze skarpeta w organizacji (na piatej stronie utknelam), zagapilam sie, a tu juz wszystko dziala :) uwazam, ze cel sluszny, stare psiaki sa na straconej pozycji - trzeba im pomoc; w ten sposob tez talcott bedzie zawsze z nami; jakby nigdy nie odeszla; jak znajde numer rachunku i przyjdzie pensja lipcowa to wplace pare zlotych i na pewno bede systematycznie wspomagac (choc nie moge zlozyc zadnej deklaracji w sensie stalym) ok, doczytalam, ze trzeba napisac prosbe o wyslanie nr rach na pw wiec niniejszym prosze o przeslanie :)
  12. byloby wspaniale, ale co z twoim psiakiem? on tez potrzebuje ogloszen...
  13. dzien dobry wtorku; mam nadzieje ze u ciebie wszystko w porzadku; w sobote sie powinnismy zobaczyc :)
  14. dziekuje za podpowiedzi, cala puszke tunczyka mrowki wrąbaly... nie zlapie jej za grzbiet raczej, ale moze sprobuje jak sie pokaze; z glodzeniem nie wyjdzie... wszyscy tu pasa te koty czym popadnie; tu jest kilka firm, 2 bufety, posterunek policji... no po prostu nie da sie wytlumaczyc wszystkim zeby dali sobie na wstrzymanie... dzis w nocy przyneta zostala zjedzona, ale klatka sie nie zamknela..., nawet nie wiem co to zjadlo tego gourmecika ;) nastawilam od nowa; po poludniu pojde zmienic przynete; przepraszam za offa kajka
  15. dobre i tyle; ale jesli znowu ucieknie to trzeba sie bedzie zstanowic nad "przejeciem" ;) pies sie tam ewidentnie marnuje...
  16. a gdyby pozyczyc klatke? i na noc ja zamykac w klatce? wiem ze to brzmi moze niedobrze, ale nie powinna nasikac w tak malym pomieszczeniu praktycznie po siebie... ja bym sprobowala z mlekiem (o ile nie ma po nim biegunki); napoic mlekiem i tak jak juz tu ktos napisal (chyba kociabanda) wyjsc po 10 min na spacer; nie ma sily - bedzie lala po nogach po mleku; i wtedy chwalic, chwalic, chwalic...
  17. caly wykaz na stronie: [url]http://www.psy.warszawa.pl/[/url]
  18. [B]Praga Południe[/B] 1. Przychodnia Weterynaryjna ul. Kinowa 10 [LEFT]22 870 41 65[/LEFT] [LEFT]pon-pt 9-19; sob 10-13[/LEFT] 2. Przychodnia Weterynaryjna Tygrysek ul. Międzyborska 98/100 [LEFT]22 810 32 55[/LEFT] [LEFT]pon-pt 9-20; sob 10-16; niedz 10-13[/LEFT] 3. Przychodnia Weterynaryjna Kanvet ul. Igańska 24 [LEFT]22 870 20 35[/LEFT] [LEFT]pon-pt 10-19; sob 10-14, wt 13-19[/LEFT] 4. Gabinet Weterynaryjny Nasze Zwierzaki ul. Berezyńska 31 [LEFT]22 617 71 16[/LEFT] [LEFT]pon-pt 11-19[/LEFT] 5. Lecznica Weterynaryjna FIOLKA ul. Waszyngtona 26 [LEFT]22 617 92 24[/LEFT] [LEFT]pon-pt 9-20; sob 9-14[/LEFT] 6. Lecznica Weterynaryjna Felis ul. Osowska 84 b [LEFT]22 610 51 72[/LEFT] [LEFT]pon-pt 8.30-20.30; sob 9-15[/LEFT] 7. Przychodnia Dla Zwierząt ul. Poligonowa 1 [LEFT]22 870 44 11[/LEFT] [LEFT]pon-pt 9-22; sob 10-16[/LEFT] 8. Gabinet Weterynaryjny ul. Kobielska 54/58 lok. 17 [LEFT]22 810 34 61[/LEFT] [LEFT]pon-pt 12-19; sob 11-15; niedz 11-13[/LEFT] 9. Gabinet Weterynaryjny A-VET ul. Umińskiego 1 [LEFT]22 671 61 78[/LEFT] [LEFT]pon 10-22; wt-pt 12-22; sob 10-15; niedz 10-13[/LEFT] [B]Praga Północ[/B] 1. Gabinet Weterynaryjny Ciapek ul. Mała 7 lok 1a [LEFT]22 243 39 40; w nagłych przypadkach 602 227 807[/LEFT] [LEFT]pon-pt 14-19; sob 11-14 [/LEFT]
  19. [SIZE=3][U][B]lecznice ktore bezplatnie chipuja:[/B][/U][/SIZE] [B]Targówek[/B] 1. Całodobowa Klinika Weterynaryjna "A-Z Wet" ul. Zamiejska 28 [LEFT]22 678 33 22[/LEFT] [LEFT]całodobowo- każdy dzień tygodnia[/LEFT] 2. Przychodnia " Gaja" ul. Handlowa 60 [LEFT]22 743 69 50[/LEFT] [LEFT]pon-pt 9-20; sob 10-14; niedz 10-12[/LEFT] 3. Gabinet Weterynaryjny ul. Suwalska 30 [LEFT]22 675 83 93[/LEFT] [LEFT]pon-pt 9-20; sob 10-14; niedz 10-12[/LEFT] 4. "Wet-Aqua" Przychodnia Weterynaryjna ul. Chodecka 14 [LEFT]22 675 49 80[/LEFT] [LEFT]pon-pt 11-19; sob 10-14[/LEFT] 5. "Wet-Aqua" Przychodnia Weterynaryjna ul. Głębocka 13 [LEFT]22 674 01 36[/LEFT] [LEFT]pon-niedz 12-20[/LEFT] 6. Przychodnia Weterynaryjna "Jatagan" ul. Wyspowa 8 [LEFT]22 743 05 35[/LEFT] [LEFT]pon-pt 10-20; sob 10-16; niedz 10-15[/LEFT] 7. Gabinet Weterynaryjny ul. Bartnicza 3 [LEFT]22 675 98 45[/LEFT] [LEFT]pon-pt 9-20[/LEFT] 8. Lecznica dla zwierząt " Praxis" ul. Czerwińska 28 [LEFT]22 678 44 48[/LEFT] [LEFT]pon-pt 9-19; sob 9-14[/LEFT] 9. "Rottweiler" Lecznica dla zwierząt ul. Gościeradowska 1 [LEFT]22 678 28 69[/LEFT] [LEFT]pon-pt 14-19; sob 9-11[/LEFT] 10. Przychodnia Weterynaryjna "Lupus" ul. Gajkowicza 2 [LEFT]22 424 36 02[/LEFT] [LEFT]pon-sob 8-22; niedz 10-18[/LEFT] 11. "San-Wet" Gabinet Weterynaryjny ul. Poborzańska 4 [LEFT]22 811 30 06[/LEFT] [LEFT]pon-pt 9-19; sob-niedz 9-12[/LEFT] 12. Gabinet Weterynaryjny ul. Krasnobrodzka 21a [LEFT]22 674 99 84[/LEFT] [LEFT]pon-pt 9-20; sob-niedz 10-14[/LEFT] 13. Przychodnia Weterynaryjna ul. Turmoncka 16 [LEFT]22 423 35 00[/LEFT] [LEFT]pon-pt 9-20; sob 10-14[/LEFT] 14. Lecznica dla Zwierząt ul. Łojewska 12a [LEFT]22 674 10 90[/LEFT] [LEFT]pon-pt 9-20; sob-niedz 11-17[/LEFT] 15. Gabinet Weterynaryjny "Aport" ul. Porannej Bryzy 41 [LEFT]22 251 31 02[/LEFT] [LEFT]pon i czw 13-20; wt, śr, pt 9-13; 15-20; sob 9-13[/LEFT] 16. Bródnowskie Centrum Weterynaryjne ul. Wyszogrodzka 1 [LEFT]22 674 22 44[/LEFT] [LEFT]pon-pt 8-22; sob-niedz 10-20[/LEFT]
  20. tak... tragedii w ostatnim czasie faktycznie nie brakuje... nie mam wiekszej nadziei na znalezienie domu sojce, nie jest uderzajaco piekna, norel tak dlugo szukala i nic... tu tylko cud moze pomoc; ale musialam sprobowac;
  21. to my czekamy :) nie martw sie, na pewno wszystko jest dobrze;
  22. [quote name='MaDi']Boże,coś strasznego... Może przenieś wątek na forum ogólne tam zagląda więcej osób.Lecę rozsyłać.[/QUOTE] wielkie dzieki za pomoc... jak sie przenosi watki? chyba trzeba napisac do moda, tak?
  23. [quote name='kaja555']jestem i ja u wtoreczka :)[/QUOTE] witamy po urlopie :)
  24. od piatku nie ma ani slowka wiadomosci, juz 4. dzien cisza... moze ja jestem w goracej wodzie kąpana, ale 4 dni to strasznie dlugo...
×
×
  • Create New...