-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
o jezulku, jakie cuda! :loveu: z nieba nam spadlas! teraz niech mnie ktos nauczy jak to wkleic w podpis bo juz mnie uczyli, wkleic mi sie udawalo, ale nic nie dzialalo; tylko ostrzegam - mnie trzeba jak krowie na miedzy, krok po kroczku, zadnych nadziei ze sie czegos sama domysle, albo nie daj boze, ze wiem co robie... :cool3:
-
napisalam na watku banerkowym, teraz pomozcie mi wymyslic tekst - cos krotkiego, przemawiajacego... a moze macie jakis pomysl na tekst do allegro? bo ja taka niekumata w chwytliwych tekstach jestem...
-
[quote name='kaja555']są fajne zdjęcia: [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/3563/p7170800.jpg[/IMG] tylko jaki tekst do allegro?[/QUOTE] kajeczko, a moze taki jaki byl wczesniej tylko uzupelnic o info, ze jest wykastrowany...? zaraz poprosze arka, zeby wyslal ci pieniazki na wyroznienie, buźka!
-
[quote name='blacky764']Może psiakowi przydadzą się banerki ? [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Jeśli tak to wejdź w poniższy link przeczytaj #1 post i wyślij mi wszystkie potrzebne informacje. [URL="http://www.dogomania.pl/189412-Zrobi%C4%99-banerki-dla-zwierzaczk%C3%B3w-%21-PISZCIE-W-TYM-TEMACIE.-INFO-W-1-po%C5%9Bcie.?p=15056335#post15056335"]http://www.dogomania.pl/threads/1894...5#post15056335[/URL] Pozdrawiam - blacky764[/QUOTE] kochana, psiakowi to sie wszystko przyda! juz wchodze! dziekuje! kurcze... nie dziala ten link pokazuje sie not found :(
-
norel juz przytomna, sama oddycha, ale jest w bardzo duzej depresji... nie moze mowic; piotr wymienial litery alfabetu, a przy odpowiedniej daga sciskala go za reke; wyszlo z tego tragiczne zdanie "zabierz mnie stąd"... nie wyobrazam sobie jak ta dotad aktywna i dzielna kobieta musi sie czuc lezac w bezruchu i bezsilnosci :-(
-
[quote name='Isabel']Mnie podoba się to drugie zdjęcie Wtorka po kąpieli i wszystkie fotki z lasu. Czy on zawsze ma to jedno uszko trochę klapnięte? Śliczny z niego kawaler :loveu: Tak bym chciała, żeby przed zimą udało się znaleźć domek![/QUOTE] tak, on ma takie uszy jakby ciagle z boku wial wiatr ;) a jedno klapniete :)
-
[quote name='Baski_Kropka']Przeczytałam wątek z zapartym tchem od dechy do dechy! Moja ciocia ma suńke wypisz wymaluj taka samą tylko wilczastą wielkość ta sama nawet te ząki takie same. Zadzwonie zapytać czy drugirgo nie chcą, może z sentymentu sie skusi, bo myśleli nad tym niedawno. Tymczasem ciesze się że z Norel coraz lepiej bo juz sie martwiłam...[/QUOTE] koniecznie zapytaj ciocie - warto sporbowac, rezydentka by miala towarzystwo :)
-
czy ktores z tych zdjec sie nadadza do nowego allegro? i wedlug was - ktore najlepiej?
-
mam jeszcze jedno fajne zdjecie, ale jest na nim moj prawie czterdziestoletni tylek z ktorym sie nie chce lansowac, wiec gdyby ktos mogl je tak obrobic, zeby choc troche go zaslonic to chetnie przesle ;)
-
[IMG]http://img840.imageshack.us/img840/4389/p7170803.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/5986/p7170804.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img832.imageshack.us/img832/8616/p7170793.jpg[/IMG] a tu juz w lesie na spacerku :) [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/4993/p7170798.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/3563/p7170800.jpg[/IMG]
-
a tu przed salonem kołtunek w legionowie juz wykąpany i blyszczacy :): [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/1230/p7170791.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/1204/p7170795u.jpg[/IMG]
-
:angryy: no to zaczynamy od nowa bo nam wczesniejszy post ze zdjeciami szlag trafil :angryy: wtorek podczas kapieli: [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/6788/p7170786.jpg[/IMG] potem juz bez kaganca, bo sie okazalo ze jest calkowicie nieagresywny :) [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/3023/p7170787g.jpg[/IMG]
-
a ktore bialobrzegi?
-
no wlasnie... najlatwiejsze mamy za soba, teraz sie zaczynaja schody... a on taki fajny jest - naprawde... szkoda zeby najlepsze lata spedzil w schronisku...