-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
Czekoladka już w DS ! błyskawiczna akcja, DZIĘKUJEMY !!! :)
kakadu replied to E-S's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']Andzike jeszcze go nie ma a już nie jest w stanie go oddać ;) ale jest grupa cioteczek, które będą wybijać mi z głowy ewentualne zostawienie Czoko dla siebie ;) Majuska - przyszło 20zł od Ciebie - baaardzo dziękuję !!! Skarpeta Czoko przedstawia się tak: memory - 20zł Lottie - 15zł Nevada - 50zł majuska - 20zł RAZEM - [B][SIZE=3][COLOR=Red]105zł[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/love.gif[/IMG] DZIĘKUJEMY !!! [I]([COLOR=Indigo][B]E-S [/B][/COLOR][B]przekleisz do pierwszego postu, żeby było czytelnie??) [/B][/I] Nie mamy nawet na opłacenie pobytu Czoko w lecznicy... A więc... Cioteczki, przetrzepcie mieszkanie w poszukiwaniu zbędnych fantów i nietrafionych prezentów... [B]kakadu [/B]- bardzo Ci dziękuję za chęć zrobienia bazarku!!![/QUOTE] nie ma sprawy - poki co tylko tak moge realnie pomoc czekam zatem na zdjecia i propozycje cen ;) -
Czekoladka już w DS ! błyskawiczna akcja, DZIĘKUJEMY !!! :)
kakadu replied to E-S's topic in Już w nowym domu
moge zrobic wirtualnie bazarek dla malej - [COLOR=DarkRed][B]mshume[/B][/COLOR] pisalas, ze masz fanty - zrob zdjecia, przyslij na [email][email protected][/email], a ja zrobie reszte; potem zajmiesz sie wysylka - moze tak byc? -
Lusi mój kochany Aniołeczek...dlaczego?...:( (*)
kakadu replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
lusia nigdzie sie nie wybiera, prawda malenka? -
Hero - bronił większego od siebie. Nigdy go nie zapomnimy.
kakadu replied to Tola's topic in Już w nowym domu
piesku, jestes uosobieniem psiego schroniskowego, parszywego losu... -
potrzebny dt na cito! Spaniel uratowany przed igla znow w potrzebie
kakadu replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
jestem na zaproszenie, ale niewiele moge pomoc :( podrzuce chociaz... -
ale sie obsmialam z tych twoich filmow kociu :) bedzie ci smutno bez lennoxa ;)
- 152 replies
-
- kociak
- kociak do adopcji
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
nie - jakies takie zoltawe jakby... dzwonilam wczoraj do cioci - znowu mu schodzi skorka z tych stopek, nie wiem ktora to juz warstwa... we srode jada na wizyte kontrolna to sie dowiedza czegos na ten temat; moze ten antybiotyk do smarowania co 2 godziny (gentamycyna czy jakos tak) mu jednak zbyt dobrze nie robi..., moze wystarczylby sam rywanol...
-
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
toffiniu slodki - pokaz sie ciotkom... -
TILA bardzo chciała żyć, przegrała walkę, odeszła za TM [']
kakadu replied to paros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
moj kot tez umarl przez zaniedbanie; przykryty w klatce szmata, zeby "mial spokoj" po prostu sie udusil bo "pani doktor" nie chcialo sie zagladac do niego w nocy, ani obserwowac; po to do jasnej cholery zostawia sie zwierze w szpitalu zeby mu zapewnic fachowa calodobowa opieke! zeby w razie kryzysu ktos mogl zareagowac; jesli rysio musial umrzec to lepiej juz by bylo miec go w domu, ale nie chcieli mi go wydac... umarl w szpitalnej klatce otoczony obcymi zapachami, dzwiekami, ludzmi...; calkowicie opuszczony w potrzebie... tego sobie nidy nie daruje; ale ty bajk trzymaj sie dzielnie; nie obwiniaj sie - zrobilas wiecej niz wszystko; mocno przytulam, choc wiem, ze to nic nie da... tiluniu, tak bardzo ci kibicowalam... zegnaj mala... -
Lusi mój kochany Aniołeczek...dlaczego?...:( (*)
kakadu replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale czemu tak sie dzieje? czemu te objawy nie ustepuja... :( -
[IMG]http://i53.tinypic.com/6r1vm9.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/140vmt5.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/4tmru9.jpg[/IMG] tu z moja vegą [IMG]http://i55.tinypic.com/xf53li.jpg[/IMG]
-
mam nadzieje, ze sie wtorek nie obrazi za te "cudze" zdjecia... :) [IMG]http://i52.tinypic.com/20r2nwl.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/5myhqq.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2l91lpf.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/t54vwx.jpg[/IMG]
-
[quote name='kaja555']super!!! a jak ma taki kazubek, to koniecznie trzeba go odrobaczyć:)[/QUOTE] no wiem, ale pan doktor powiedzial, ze najpierw musi wziac antybiotyk na te lapki i koci katar, a potem bedzie dalej leczony; robaki na pewno ma bo odbyt ma deczko wynicowany no i ten kazubek... ;)
-
oj tak, ja tez odetchnelam :) zaraz wkleje zdjecia malucha ma na imie imko kazubek i jest przekochany :loveu: imko bo ciocia zapytala go pewnego dnia: i jak ty bedziesz mial na imko? a kazubek bo moja babcia (a mama cioci) mowila na duzy brzuch "kazub" nie wiem czemu, a imko sklada sie wylacznie z wielkiego (choc malego) brzucha na czterech patyczkach wiec zyskal przydomek "kazubek" a poza tym - czy [B]imko kazubek[/B] nie brzmi wyjatkowo i dumnie? :evil_lol:
-
wszystko racja tylko ze prawda jest tez to, ze psy maja pewne tendencje na przyklad od szczekania, do warczenia przy misce, do wloczegi i innych rzeczy; majac juz swoich rezydentow starannie dobieralam sobie owczarka - musialam byc czujna w trosce o moje male bąble; inna rzecz ze jesli sojka miala by byc jedynym psem to mozna praktycznie brac ja w ciemno, bo sporo rzeczy mozna tak mlodego psa nauczyc nie ryzykujac wiele; na poczatku mozna (nawet trzeba) go prowadzac na smyczy, uczyc podstaw wspolzycia z ludzmi i innymi psami, mozna jednym slowem poswiecic mu swoj caly czas; a nawet rzeba to zrobic...
-
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
moze toffi znajdzie...? postaram sie do niego pojechac w przyszly weekend; w ten juz nie dalam rady, musialam w niedziele po powrocie zajac sie swoimi psami i kotem - przez tydzien ich nie widzialam... -
jak to dobrze miec takie wampiry po swojej stronie :) bico jak przeczytalam tego smsa w malignie to sie tylko usmiechnelam i usnelam z tym usmiechem na pysku spokojna, ze sprawa sie toczy w dobrym kierunku ;) ja tu walcze ze wzniesieniami beskidu slaskiego wiec o 22:00 to juz lulu uskuteczniam, bo jestem nieprzytomna :) te pania z wawy koniecznie sprawdz - a moze to wlasnie ten domek? kocio zostaje u cioci; to juz postanowione; to chlopak, wiec za pol roku obowiazkowe odjajczanie; o rany za 15 minut musze isc spac :) trzymam kciuki za sojeczke
-
nie trafi kociu :) ciocia postanowila, ze u niej zostanie; to chlopak, pan doktor dzis sprawdzil; wkleje zdjecia jak wroce do domu; wyglada coraz lepiej lapki powolutku sie goja; straszny z niego rozrabiaka ;)
-
Lusi mój kochany Aniołeczek...dlaczego?...:( (*)
kakadu replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pewnie, ze zagladamy; budrysek bedzie w niedziele wieczorkiem to moze napisze co slychac; kiepsko jej dziala net niestety... -
dzieki dziewczyny za rady; cos tam sie powoli klaruje; bede informowac na biezaco; ciekawe czy wtoreczek byl na spacerku w weekend...?
-
bardzo dziekuje za pw z informacjami od mtf zalesie (pani irena ma tyle kotow, ze az strach by bylo cos jej podwozic, ale jak nie bedzie wyjscia to faktycznie dobry pomysl) i pozne smsy od bico (napisalam juz do budryska); skontaktowalam sie w miedzyczasie z dorothy - powiedziala, zeby kota przywiezc do niej, ale boje sie, ze jej narobie problemow domowych, wiec szukam dalej, ale jakby co to jestem praktycznie w sasiedniej wsi wiec moze to bedzie jedyne wyjscie na miejscu; wspomoge finansowo leczenie kota, potem zaplace za sterylizacje (w piatek jade z nim na kolejne zastrzyki i moze sie dowiem co to za ziolko w sensie plci); zobaczymy jak bedzie; dziekuje w kazdym razie za wasze rady - to dla mnie bardzo wazne; na kazdym kroku to podkreslam, ale gdzie by sie czlowiek nie znalazl, w jakim zakatku polski, wie, ze nie jest sam; ze gdzies tam czuwacie przy komputerach gotowi do pomocy; to wielka sila takich portali jak dogomania; sie wzruszylam...