Jump to content
Dogomania

Ulaa

Members
  • Posts

    11377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulaa

  1. Tak jak już napisałam w pw do Hanek i do Saganki - także uważam, że i jedne i drugie plakaty i ulotki są potrzebne. Hanek jest świetna w robieniu plakacików i ulotek "na szybko" do domowego druku, w sytuacji kiedy potrzebne są natychmaist i każdy z nas może sobie ściągnac i w dogodnym momencie wydrukowac. Świetnie nadają się do powieszenia w lecznicach, sklepach, itd. Natomiast do większych, zaplanowanych akcji potrzebny nam będzie plakat oraz ulotki z drukarni, które będą np większego formatu albo na lepszej jakości papierze. A takich przecież sami nie wydrukujemy. I tutaj ukłon w stronę Saganki. Pracy jest tyle, że wszystko można pogodzic. I w dalszym ciągu zostanie. Samochód albo osoba dyspozycyjna z autem to niezbędnośc. Chociaż ja od tego tygodnia znowu będę miała normalny dostęp do auta, więc jakoś się rozluźni.
  2. [quote name='hanek']Czasami wszystkiego się odechciewa. Tak samo było kiedy mój Szmer proponował, że za darmo załatwi wam domenę i serwer - propozycja została bez odzewu, a teraz okazuje się, że jednak później z kimś innym próbowaliście to załatwiać.[/quote] Nie dogadaliśmy się. Byc może źle zrozumiałam, że mielibyśmy zapłacic 75 zł, a to np sterylka kotki i na razie nie ma takich "wolnych" pieniędzy. Firma zaproponowała nam gratis, w dodatku to ta sama co prowadzi biuro rachunkowe i jakoś tak przy okazji wyszło. Nie my "próbowaliśmy", bo nikt nie chodził i specjalnie nie szukał, po prostu jedno wyszło przy drugim. No ale jak się okazuje, przeliczyliśmy się. [quote name='hanek']Ja się właśnie tak poczułam, dlatego napisałam powyższe. Chyba muszę przez parę dni odpocząć od tego wszystkiego, nerwy mi wysiadają.[/quote] No to witaj w... klubie? Niestety Hanek, nie da się odpocząc... Chyba, że po śmierci, jak to kiedyś napisała Ada-jeje. A ja miałam Cię prosic o pomoc w adopcjach... Jesteś już na tyle na bieżąco, że mogłabyś podawac swój tel w części plakacików i ogłoszeń np w przełomie. Bo ostatnio zauważyłam, że zaczynam się gubic i ucieka mi sporo spraw. A to niedobrze.
  3. [quote name='saganka']No to chyba zdecydujemy sie na kuriera... Zobaczymy, ile krzykna od nas za to.[/quote] Powiedz, że dla fundacji, zrobimy podziękowanie, reklamę na stronce itd. A jakby dali jakiś upust to może na fakturę by poszło. Myślę, że jeśli cena byłaby znośna, możnaby zapłacic.
  4. [quote name='Mysia_'] [url]http://images25.fotosik.pl/167/5797634f7ceff552.jpg[/url] [/quote] co tam pisze?
  5. Florida i co, dzwoniłaś? Bo nie wiem czy mam leciec na kontrole przedadopcyjna czy szukac innego psa.
  6. [quote name='Tengusia']Ulaa dostalam telefon, w poniedzialek zadzwonie do Ani i dowiem sie czy Drako jeszcze szuka domku, a ty skontroluj domek :grins: gdzie psiak mialby jechac do chrzanowa ????[/quote] Tak, do Chrzanowa. Jakby Drako nie było już, to innego podobnego szczeniaka.
  7. [quote name='saganka']Jezeli chcecie cos walacego po oczach,to moge sie postarac i zrobic projekt. Tylko poprosze o teksty i pare zdjec z waszej interwencji. Bedzie drastycznie, mocno i bedzie walic po sumieniach.[/quote] Wyślę Ci płytkę ze wszystkimi zdjęciami jakie mam na kompie. Hanek Ty też masz jakieś, to też dogramy. Dzięki Saganko :loveu: [quote name='saganka'] Przypominam moja prosbe o transport budy!! Buda czeka dla jakiegos Waszego psiaka!![/quote] mam tylko 1 znajomego jeżdżacego w tamte strony. Ale nie ma auta odpowiedniego, no i wogóle łaske robi i kręci nosem :angryy:
  8. Spotkałam niedawno państwa z sunią. Stali pod tesco i rozmawiali z włascicielami innego szczeniaka adoptowane od nas :lol::lol::lol: Nieźle, co? :) Niestety chyba trzeba będzie uważnie dopilnowac sterylki, jak przyjdzie na to czas, bo pani już ma plan, że dopuści małą i porozdaje maluchy :mad::angryy:
  9. No i co tam? Korek się zakorkował u pana? Dominika, jego ogłoszenie w jeżu jest na 2 edycje, więc ludzie będą chyba sporo dzwonic. Jak by byli jacyś fajni, to im proponuj inne psiaki albo odsyłaj na stronkę albo do mnie. Może uda się jakiegoś wypchnąc, ten sposób często się sprawdza :cool3:
  10. [quote name='hanek']Ja właśnie przygotowuję zdjęcia. Czy trzeba i w formie elektronicznej dołączyć i wydrukowane?[/quote] Sam wydruk wystarczy :) Najlepiej z datami i opisem sytuacji. Tylko nie wiem jak z ukryciem twarzy na fotkach dla prokuraury.
  11. Hanek jeśli będzie duzo plakatów i ulotek, to trzeba będzie podac 3-ci nr telefonu. Ja już nie wyrabiam, zaczyna mi uciekac wiele spraw, o Adzie-jeje nie wspominając, która po powrocie i tak ma całą listę spraw, a powinna raczej choc troszke odpocząc...
  12. [quote name='kasia_r*']Ula, zgłoś policji, że dzwonią do Ciebie te buraki i wygrażają. Koniecznie!!! Policja może sprawdzić połączenia, więc dobrze aby mieli cynk, że coś takiego miało miejsce. To jest karalne, no i mogą odpowiadać nie tylko za znęcanie się nad psem, brak szczepień ale i za zastraszanie. Hehe, działają tylko na swoją niekorzyść.:diabloti:[/quote] Owszem dopiszemy, że jesteśmy nękani. Ale tam żadnego zastraszania w "czystej" postaci nie było, chyba że z mojej strony :roll::evil_lol: ale też nie tak, żeby to się pod sąd kwalifikowało. [quote name='ewatonieja']podobno z punktu widzenia prawa najelpiej gdyby Fundacja pierwsza wystapiła na drogę sądową[/quote] Tak. Po weekendzie będzie komplet dokumentów gotowy do złożenia w prokuraturze.
  13. [quote name='hanek']Cieszę się, że Ci się podoba! Ja już straciłam orientację, czy miał też powstać jakiś plakat do powieszenia pod kościołem w Mętkowie? I co byśmy na nim umieścili?[/quote] [B][SIZE=4] Hanek ten plakacik jest super!!!!!! :multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu: [SIZE=2]Normalnie kochana jesteś[/SIZE] :loveu: [/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=2]A do Mętkowa nie jedziemy na razie, bo Ada-jeje w szpitalu... Wraca we wtorek (dziewczyny mam nadzieję, że kciuki zaciśniete cały czas). Dzwoniłam wczoraj do sołtysa aby odwołac. Rozmowa w tonie jakby lekkiego lekceważenia, pan sołtys "nie wie kiedy znowu będzie zebranie - może za pół roku, może więcej...". Także plakacik trzeba będzie powiesic "na fali" Rebitka. Powinno byc na nim coś na temat łancuchów, bud, okrucieństwa, ustawy, kar, sterylek, kastracji itd. Przy kościele podobnie, tylko bez słowa sterylizacja i kastracja ;) zastąpione czyms w rodzaju "kontrola przyrostu populacji". [/SIZE][/SIZE]
  14. Nie do wiary :loveu: Jakiś sezon na Czesia :loveu::multi: Nigdzie nie jest ogłaszany oprócz stronki, a dzisiaj odebrałam kolejny telefon :multi: Jeszcze fajniejszy niż wczorajszy, bo Czesiowi praktycznie nic by się nie zmieniło! 3 dzieci, 2 kotki, ale za to domek z ogródkiem. Baaaardzo miła i fajna pani, pytała jakie trzeba spełnic warunki aby zaadoptowac pieska, bo nie wie czy się nadają. A pieska trzeba kochac i go nie porzucic! Pani zadzwoni jutro, bo czekam na telefon od ludzi z wczoraj. Ale tak czy tak - Czesio domek znajdzie :)
  15. Chyba ONkowate mają tak. Bo Sorbon miał jeszcze większe, ale nawet się za bardzo nie przyglądałam temu i nic nie robiłam. Ale jak chodził to niemal okrakiem. Barri (kastrowany tego samego dnia co Brus, tylko rano), ma "gęsią pisankę" ;) Nie tak duże, ale podobny kolor. I goni po polu, mimo pogody, nic mu z tym nie robię. Spokojnie, nic mu nie będzie.
  16. No to pakujcie dzieciaczka :lol: Jest domek, fajny i konkretny. Tengusia, wysyłam Ci namiary na panią na pw. Dogadajcie się, bo chcieliby psinka jeszcze w tym tygodniu :loveu:
  17. Dogadaj się z Dominiką. Może jak Kostuś pojedzie do kliniki, to jakoś uda Wam się spotkac :cool3:
  18. Czesio został wypatrzony na stronce przez baaardzo fajnego pana i panią :multi: Mają już przygarniętego kotka, mieszkają w domku z ogródkiem i kochają zwierzaczki :lol: Miejmy nadzieję, że to jest to :multi:
  19. Najlepsze było jak gość już nie wiedział co powiedzieć i wymamrotał "to pójdziemy siedzieć razem"! Tak... ty powinieneś - ale na krześle elektrycznym :angryy: ....a ja bym nawet nie stanęła obok takiego zwyrodniałego psychopaty, żeby nie powiedzieć takiej k... g.... A w pewnym momecie, gdy powiedziałam "człowieku, czy ty sobie zdajesz sprawę, co zrobiłeś" on odparł "ja nie jestem człowiekiem"... Wiem - jesteś potworem!!! Oni nie czytają wątku (za trudne) tylko widzieli na stronce, w dziale interwencje.
  20. To sobie mogą podać łapkę z moją Abrą. Dzisiaj czyściłam jej uszka i w jednym odkryłam krwawo-ropną miazgę :placz: Czyli drożdżaki wróciły, ze zdwojoną siłą, a uszko jest spuchnięte i czerwone :placz:
  21. Sorbon miał bardzo podobnie, nawet większy ten "pomarańcz". Nic mu z tym nie robiłam, samo zeszło. Niemożliwe, żeby dr Gierek miał problem z wykastrowaniem psiaka :-o
  22. Niesamowite!!! Okazało się jednak, że zwyrodnialcy mają telefon, mało tego - internet - i potrafią z niego korzystać!!! Otóż zagrozili mi sprawą w sądzie, za upublicznienie zdjęć i danych!! Oczywiście żadnych danych nie ma, zdjęcia są zamazane a nazwę ulicy nam wolno podać. Ale jakbyście słyszeli tą rozmowę!!! Oni w dalszym ciągu nie zdają sobie sprawy co zrobili!!! To są chyba ludzie albo upośledzenie albo niedorozwinięci intelektualnie i emocjonalnie!! Nie będę przytaczać cytatów z tej rozmowy, w każdym razie miałam nieprzyjemność słuchać bełkotu obydwu osobników z fotki i kibicującą w tle babkę, a zakończyło się to rozłączeniem tegoż osobnika! Oj dawno się tak nie wkurzyłam, dawno mi tak gula nie skakała!!!!! :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
  23. Pewnie bez zmian i tak będzie, dopóki nie zacznie się pracy z nim. Już najwyższa pora.
  24. Dorixx jeszcze słowo i będziesz mieć biało-czarny wystrój łóżka.
  25. [quote name='Kida i Olo']Jakież tłumaczenie :lol:.[/quote] Mam nadzieję, że wyciąniecie odpowiednie wnioski i 2 razy zastanowicie się, zanim powiecie komuś: "podaj jajko" :evil_lol: [I][SIZE=1]i że nie będziecie się włóczyć po nocach[/SIZE][/I] :roll:
×
×
  • Create New...