Jump to content
Dogomania

Ulaa

Members
  • Posts

    11377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulaa

  1. [quote name='hanek']To co, kąpiemy u Ciebie w ogródku? Jutro chyba będę na tyle żywa żeby się do Was dowlec, o ile będzie ładna pogoda i czas.[/quote] Jutro chyba pojedziemy z pęcherzowatym Kajtusiem do dr Olender. O ile mamie przejdzie złość na Rebitka i na mnie i da mi auto :razz:
  2. Mama straciła cierpliwość na wycie Rebitka :shake: (on jest jak husky, że zamiast szczekać - wyje, oprócz tego wyje w regularnych odstępach czasu co ok. 15 min nawet leżąc sobie w budzie). Nie może przez niego spać itd. Mam nadzieję, że to przejściowe, zły dzień? W każdym razie Rebitek czuje się super, biega, cieszy się. Zaczyna czuć się dość pewnie i próbuję zdominować "szefową" Abrę. Kastracja jest konieczna szybko. Dodatkowo przydałoby mu się zrobić badanie krwi. Nie podoba mi się, że tak strasznie dużo pije. Nawet 5-6 misek dziennie. Wetka sugerowała, że zatrucie organizmu mogło spowodować kłopoty z nerkami.
  3. W niedzielę była śliczna pogoda i poszliśmy sobie na piknik z suniami i dzieckiem :) Maleństwo dostało porcję rosołową (surową) i zupełnie jak mały wilczek na łonie natury sobie z nią radziło :loveu: W lesie jest czysto i raczej zarazki tam nie grożą, więc kiedy wracaliśmy biegła sobie za nami na własnych łapkach (piszczała i łapała nogę, żeby ją wziąć na ręce, leniuch jeden :evil_lol:). Spotkaliśmy parkę na spacerku. Babka zachwycała się dzieckiem, a gość pyta "czy to też z tej rasy" (pokazując na berneńczyki). Odpowiadam, że nie, to kundelek. A on... "jakby był z tej rasy to bym wziął".... Wkurzyłam się i jeszcze zawołałam "a co, jak kundelek to gorszy???". Nic już nie odpowiedzieli. Wogóle skąd im przyszło go głowy, że ktoś by takim glupkom dziecko chciał oddać :angryy: Mimo wszystko na pikniku było bardzo fajnie. Tylko się maleńka zmęczyła :) Fotki z komórki: Koleżanka się "opala" i dziecko też :lol: [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2584/dsc00223ia5.jpg[/IMG] Teraz śpi na TZ-cie (przy tatusiu najbezpieczniej :) ) [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5923/dsc00227uo2.jpg[/IMG] No i tatuś musi posłusznie leżeć i czekać, aż się dziecko wyśpi :evil_lol: [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/3429/dsc00228cr3.jpg[/IMG] Z koleżanką [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/7356/dsc00232dc9.jpg[/IMG]
  4. [B]Bardzo dziękujemy za darowiznę 200 zł na Lenkę.[/B] Będzie za to opłacone szczepienie i sterylizacja. Ale przed sterylką obowiązkowa kąpiel :razz: Bruuudas z niej niesamowity. No i okazało się, że wcześniej mieszkała cały czas na polu. Ma charakterystyczne futerko, podszerstek takiej samej długości jak włos okrywowy, wyjątkowo obfity. Żyła sobie tak bidulka w jakimś ogródku, zostawiona sama sobie no i nauczyła się sama szukać sobie zajęć i towarzystwa :roll:
  5. Śliczny :loveu: Muszę na żywo oblukać :D No i schudniętą świnkę morską też :D A jak tam Kędzior? :razz:
  6. Dokładnie. Ze względu na to pójdzie do bloku. Nie będziemy ryzykować, że kiedyś przy byle okazji mogłaby komuś zwiać niedopilnowana.
  7. Wysłałam ogłoszenie Czapi do Przełomu, że piknie potrzeba dla niej choćby DT. Nawet na dogo nikt nie interesuje się sunią, bo jest zwykłym, szarym kundelkiem :-(
  8. Wybobraźcie sobie, że wczoraj miałam telefon o Lenkę :crazyeye: W troszkę dziwnym tonie, dość długo nie wiedziałam z kim rozmawiam - czy to osoba chętna do adopcji czy była właścicielka. Okazało się, że to osoba zdecydowana ją zaadoptować. Jednak nie dostanie jej, bo pracują 9 godz. i Lenka miałaby w tym czasie siedzieć sama w ogródku. Popatrzcie, nie jest nigdzie ogłaszana, tylko na stronce!
  9. Jutro Lenka będzie oceniona przez znawczynię leonków :cool3: aaa i ona może byc wyadoptowana do bloku! Podobno leonki bardzo się nadają, bo chcą miec bliski kontakt z ludźmi :)
  10. Moje uwielbiają! Do każdego bajora wlezą. Megi uwielbia pływac, a Abra nie potrafi więc jej zamówiłam kapoczek z usa i też w nim pływa :p
  11. Żartujesz :-o To ona zachudzona jest pod tym futrem!! Megi jest duuużo mniejsza i drobniejsza, a waży ok 40 kg. Lenka powinna conajmniej tyle co Abra, przecież jest od niej jeszcze trochę większa i ma grube kości. Abra waży 46-48 :cool3: (teraz na starość musi być chudsza, jak była młodsza w sezonie wystawowym ważyła conajmniej 50 :D Lence też by się przydało!
  12. Nie mamy takich plakatów i na razie nie organizujemy nic w tym kieerunku. bo nie mamy na to czasu. Zbyt wiele spraw jest natychmiastowo pilnych, a nas za mało, żeby wszystkiemu podołać. O zaginięciach wysyłam. Meila masz takiego samego jak kiedyś?
  13. Ostatnio sporo osób opowiada nam różne rzeczy na temat OL. Włos się jeży :angryy::mad:
  14. A jaki był powód? Za kilka dni pójdzie Rebitek to ją wezmę. Abra też jej pewnie jeszcze raz łomot spuści :razz:
  15. Koniecznie trzeba wykastrować Rebitka przed wydaniem. On będzie chyba próbował latać za suczkami, jest niesamowicie kochliwy. Aha, i nie słyszałam, żeby wogóle kiedykolwiek szczekał. Jak chce coś zasygnalizować, to wyje jak wilk. On jest chyba mixem Husky, bo ma taką podobną budowę i sierść.
  16. [quote name='bea_m']Wszystkiego najlepszeego futrzanym dziewczynom) życzę z okazji wczorajszego dnia :loveu: Uli nie życzę bo nie wiem jakie ma podejście do tego :lol:[/quote] Hahaha i dobrze :eviltong: ciotka masz głowę na karku :evil_lol:
  17. Przepraszam za brak relacji, ale chyba jestem chora i okropnie źle się czuję. Panie odwiedziły Rebitka w sobotę i w niedzielę. Wykładał się i nastawiał. Bardzo mu się panie spodobały i chciał z nimi iść :lol: Panie są zakochane w nim i zakazały wydawać go komukolwiek innemu :evil_lol: Jak się trochę lepiej poczuję i zacznę jakoś funkcjonować, to pojedziemy zobaczyć ogródek. Panie chcą zrobić "remont" w ogrodzie, tak, by było dla Rebitka wygodnie i bezpiecznie :) A byli właściciele napewno się nie dowiedzą, gdzie on będzie mieszkał. Nie ma takiej opcji.
  18. Cudownie. Zaraz wysyłam ogłoszenie, ukaże się w środę.
  19. Hanek u mnie możemy ją wykąpać :) Mama teraz ciągle pyta o Lenke. Starsznie żałujemy, że nie możemy mieć 4 psów na stałe :placz: Jest to pies, który zachwycił ją najbardziej ze wszystkich jakie widziała w życiu (nawet bardziej niż nasze :mad:) i ciągle o niej gada :lol: a ja ciągle myślę. Ech...
  20. Wszyscy kłócą się o Besię, a Barri wraca... i nie ma gdzie iść!! A do 13 musimy go zabrać :placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...