-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
Ulaa replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
eeee przecież to kotki :cool1: -
Mama straciła cierpliwość na wycie Rebitka :shake: (on jest jak husky, że zamiast szczekać - wyje, oprócz tego wyje w regularnych odstępach czasu co ok. 15 min nawet leżąc sobie w budzie). Nie może przez niego spać itd. Mam nadzieję, że to przejściowe, zły dzień? W każdym razie Rebitek czuje się super, biega, cieszy się. Zaczyna czuć się dość pewnie i próbuję zdominować "szefową" Abrę. Kastracja jest konieczna szybko. Dodatkowo przydałoby mu się zrobić badanie krwi. Nie podoba mi się, że tak strasznie dużo pije. Nawet 5-6 misek dziennie. Wetka sugerowała, że zatrucie organizmu mogło spowodować kłopoty z nerkami.
-
W niedzielę była śliczna pogoda i poszliśmy sobie na piknik z suniami i dzieckiem :) Maleństwo dostało porcję rosołową (surową) i zupełnie jak mały wilczek na łonie natury sobie z nią radziło :loveu: W lesie jest czysto i raczej zarazki tam nie grożą, więc kiedy wracaliśmy biegła sobie za nami na własnych łapkach (piszczała i łapała nogę, żeby ją wziąć na ręce, leniuch jeden :evil_lol:). Spotkaliśmy parkę na spacerku. Babka zachwycała się dzieckiem, a gość pyta "czy to też z tej rasy" (pokazując na berneńczyki). Odpowiadam, że nie, to kundelek. A on... "jakby był z tej rasy to bym wziął".... Wkurzyłam się i jeszcze zawołałam "a co, jak kundelek to gorszy???". Nic już nie odpowiedzieli. Wogóle skąd im przyszło go głowy, że ktoś by takim glupkom dziecko chciał oddać :angryy: Mimo wszystko na pikniku było bardzo fajnie. Tylko się maleńka zmęczyła :) Fotki z komórki: Koleżanka się "opala" i dziecko też :lol: [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2584/dsc00223ia5.jpg[/IMG] Teraz śpi na TZ-cie (przy tatusiu najbezpieczniej :) ) [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5923/dsc00227uo2.jpg[/IMG] No i tatuś musi posłusznie leżeć i czekać, aż się dziecko wyśpi :evil_lol: [IMG]http://img355.imageshack.us/img355/3429/dsc00228cr3.jpg[/IMG] Z koleżanką [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/7356/dsc00232dc9.jpg[/IMG]
-
[B]Bardzo dziękujemy za darowiznę 200 zł na Lenkę.[/B] Będzie za to opłacone szczepienie i sterylizacja. Ale przed sterylką obowiązkowa kąpiel :razz: Bruuudas z niej niesamowity. No i okazało się, że wcześniej mieszkała cały czas na polu. Ma charakterystyczne futerko, podszerstek takiej samej długości jak włos okrywowy, wyjątkowo obfity. Żyła sobie tak bidulka w jakimś ogródku, zostawiona sama sobie no i nauczyła się sama szukać sobie zajęć i towarzystwa :roll:
-
Sombra - z Ostrowi Maz. ma wreszcie swój kącik i swoja panią!!!!!!!!!!!!
Ulaa replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Śliczny :loveu: Muszę na żywo oblukać :D No i schudniętą świnkę morską też :D A jak tam Kędzior? :razz: -
Sombra - z Ostrowi Maz. ma wreszcie swój kącik i swoja panią!!!!!!!!!!!!
Ulaa replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Całą noc robi fotke :-o -
Wybobraźcie sobie, że wczoraj miałam telefon o Lenkę :crazyeye: W troszkę dziwnym tonie, dość długo nie wiedziałam z kim rozmawiam - czy to osoba chętna do adopcji czy była właścicielka. Okazało się, że to osoba zdecydowana ją zaadoptować. Jednak nie dostanie jej, bo pracują 9 godz. i Lenka miałaby w tym czasie siedzieć sama w ogródku. Popatrzcie, nie jest nigdzie ogłaszana, tylko na stronce!
-
Dla jakiej osoby berneńczyk (głównie chodzi mi o styl życia)?
Ulaa replied to Dorkaa's topic in Berneński pies pasterski
Moje uwielbiają! Do każdego bajora wlezą. Megi uwielbia pływac, a Abra nie potrafi więc jej zamówiłam kapoczek z usa i też w nim pływa :p -
Sombra - z Ostrowi Maz. ma wreszcie swój kącik i swoja panią!!!!!!!!!!!!
Ulaa replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Pokaż :multi: -
Żartujesz :-o To ona zachudzona jest pod tym futrem!! Megi jest duuużo mniejsza i drobniejsza, a waży ok 40 kg. Lenka powinna conajmniej tyle co Abra, przecież jest od niej jeszcze trochę większa i ma grube kości. Abra waży 46-48 :cool3: (teraz na starość musi być chudsza, jak była młodsza w sezonie wystawowym ważyła conajmniej 50 :D Lence też by się przydało!
-
Nie mamy takich plakatów i na razie nie organizujemy nic w tym kieerunku. bo nie mamy na to czasu. Zbyt wiele spraw jest natychmiastowo pilnych, a nas za mało, żeby wszystkiemu podołać. O zaginięciach wysyłam. Meila masz takiego samego jak kiedyś?
-
Ostatnio sporo osób opowiada nam różne rzeczy na temat OL. Włos się jeży :angryy::mad:
-
Tak :) z mordeczką
-
[quote name='bea_m']Wszystkiego najlepszeego futrzanym dziewczynom) życzę z okazji wczorajszego dnia :loveu: Uli nie życzę bo nie wiem jakie ma podejście do tego :lol:[/quote] Hahaha i dobrze :eviltong: ciotka masz głowę na karku :evil_lol:
-
Przepraszam za brak relacji, ale chyba jestem chora i okropnie źle się czuję. Panie odwiedziły Rebitka w sobotę i w niedzielę. Wykładał się i nastawiał. Bardzo mu się panie spodobały i chciał z nimi iść :lol: Panie są zakochane w nim i zakazały wydawać go komukolwiek innemu :evil_lol: Jak się trochę lepiej poczuję i zacznę jakoś funkcjonować, to pojedziemy zobaczyć ogródek. Panie chcą zrobić "remont" w ogrodzie, tak, by było dla Rebitka wygodnie i bezpiecznie :) A byli właściciele napewno się nie dowiedzą, gdzie on będzie mieszkał. Nie ma takiej opcji.
-
Cudownie. Zaraz wysyłam ogłoszenie, ukaże się w środę.