-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
Mały, wesoły Drako, który niczego się nie boi MA JUŻ DOM!!!
Ulaa replied to basiagk's topic in Już w nowym domu
ale jaja, od nas tez o dziwi nikt nie dzwoni :mad: -
WspaniaŁa, Wilczurkowata Sunia Uznana Za WyjĄtkowĄ I InteligentnĄ Ma Dom!!
Ulaa replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Nie trzeba... już nieaktualne :shake: -
Dawno nie pisałam co u naszego maleństwa. Rozrabia już strasznie, a sika i kupka więcej niż zjada i wypija :evil_lol: przynajmniej tak nam się wydaje :roll: Ale wynagradza to swoją kochanością :loveu: Przytula się ta mała przylepka i całuje prosto w usta, trzymając policzki łapkami. Jak dziecko. Ona wogóle jest naszym dzieckiem i tak jest przez wszystkich traktowana... Mama np jak odpoczywa po pracy to leży sobie z nią i opowiada bajki. Dzisiaj była o sierotce Marysi i krasnoludkach. Kończyła się tym, że wszyscy żyli długo i szczęśliwie i wzięli sobie pieska, który miał na imię Dziecko... a potem spali pod pierzyną z gąsek Marysi... :roll: Babcia dobrze się dzieckiem opiekuje :p A TZ jest pełnoetatowym tatą. Przynajmniej widzę, że by się nadawał :evil_lol: Niestety wielkimi krokami zbliża się połowa marca... Moment oddania maleństwa... Pewnie dla niej nie będzie to miało różnicy, ale my chyba wpadniemy w żałobę. W domu już wszyscy chcą, by maleństwo zostało... Ale warunek jest taki, że nie byłoby już u nas tymczasów. A przecież nie moge tego zrobic innym psom... Tak bardzo bym chciała, żeby dziecko wziął ktoś wyjątkowy! Nie wyobrażam sobie wystawiania jej ogłoszeń do gazet czy do internetu, a na ulicę to już wogóle, żeby mi menele z plakatów dzwoniły :angryy: Nie mam pojęcia jak ją wydamy :-( Na co dzień o tym nie myślę, bo zaraz łapię doła. Przed chwilą dziecko wlazło do klatki Pączka :D
-
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Ulaa replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
Zróbcie Centowi plakaciki, teraz ludzie spacerują to może tak go wypatrzą. My mamy spory odzew z plakatów ostatnio. -
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
Ulaa replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
[quote name='BIANKA1']Mój Czaruś już dojechał do swojego domku . Pani przysłała smsa , że malec żle się czuł w samochodzie i teraz nie schodzi jej z rąk . Nazywa się Frugo i jest kochany . I Pani prosi , żeby mogła przesyłać mi często relacje o Frugo :evil_lol:[/quote] ale fajna pani, gratulacje :multi: -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Ulaa replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']....Ulaa na bank? jest naprawde fajna:loveu: zasługuje na dobry dom Ulaaa,jak Ty to robisz ze wiesz? znasz wszystkie rasy ?:oops: Dziekuje ,jestes nieoceniona;)[/quote] Jak byłam mała, to codziennie czytałam książki i gazety o psach. A potem zaczęlam jeździć na wystawy. Ale jak patrzeć na Kokę, to ona jednak jest chyba mixem ;) Tutaj raczej bym ię schowała za plecami Asia&Ginger w opinii :evil_lol: -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Ulaa replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Cockerek :loveu: -
Piękny brzydal szuka domku!!!czyli słodki szczeniak ma dom!!!
Ulaa replied to ATM's topic in Już w nowym domu
Hmm...a może świruję? Idzie człowiek z pracy, widzi ogłoszenie o szczeniakach i dzwoni, bo od jakiegoś czasu córka marudzi o pieska. Człowiek mówi "wziąłbym dla córki, nawet zaraz, obojętne jakiego". Ale coś rozłączyło i już nie oddzwonił. A może sam rozłączył.... Denerwujące są ludziska :angryy: -
Piękny brzydal szuka domku!!!czyli słodki szczeniak ma dom!!!
Ulaa replied to ATM's topic in Już w nowym domu
Już są chętni do adopcji, ale nie wydają się zbyt odpowiedzialni. Może jestem przewrażliwiona. -
[quote name='Silhouelle']Nie mieszkam w tamtych okolicach. Tego psa spotkałam, szukając własnego :placz: Kobieta, która przekazała mi informację o zabłąkanym owczarku, mówiła, że kręcił się tam ze trzy dni. Wcześniej mój kolega widział go też w pobliżu Borowca.[/quote] Niesamowite, że zrobiłby taki kawał drogi. To napewno ten sam? ja go zawsze widuję w lesie i na obrzeżach Niepodległości, myślę, że mieszka gdzieś w rejonie starego szpitala.
-
Ada-jeje, p. Halina pytała, kiedy zapłacimy technikowi za wyjazd. Powiedziałam, że jak pani wróci z Niemiec. Mam wrażenie, że on się niecierpliwi. P. Lucynce też trzeba zapłacić za operację, ale ona poczeka. Jest jak zwykle kochana, bo policzyła tylko za zastrzyki i nici. Nie policzyła chyba za spray do psikania, ani za antybiotyki w tabletkach, więc trzeba będzie zapewne dopłacić. W tej chwili koszt wynosi ok 150 zł. Czy jest tyle na Rebitka? To dopiero sam początek... Prosimy o wsparcie...
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Ulaa replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Z drugiej strony tak patrzę, że to przesianie na sierści jest charakterystyczne dla wachtelów. Może jakiś mix? Fotka sylwetki rozwieje wątpliwości. Ale jestem ciekawa, no :) -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Ulaa replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Jasne, że myśliwy :roll: Szkoda, że [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100875"]naszego Korka[/URL] nie chce... -
Chciałabym zwrócic Waszą uwagę na ogłoszenie na naszej stronce 2 od góry [URL]http://www.proanimals.genobis.in5.pl/adverts/index.php[/URL] (z dnia 2008-02-14; 15:03) Ten psiak nie jest zabłąkany, tylko ktoś go puszcza albo komuś ucieka. Spotykam go od wielu miesięcy dośc regularnie, chodzi sobie po lesie i po obrzeżach osiedla. Spotkałyśmy go kiedyś nawet z Hanek w lesie (pamiętasz, to ten co go Beryś nie zaatakował), a przedwczoraj doczepił się do moich suń. Jest to kochany, łagodny i miły ONek długowłosy. Niestety coś mu jest, bo ma zawsze łysy i często poraniony do krwi ogon. Przydałoby się jakoś ustalic właściciela i nakłonic go do leczenia i pilnowania biedaczka. Ludzie go przepędzają, bo jest duży. Ktoś może go w końcu zbic albo zrobic mu inaczej krzywdę... Ogólny stan niezły, tylko ten ogonek, czesto zieje otwartą krwistą raną...