Jump to content
Dogomania

Ulaa

Members
  • Posts

    11377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulaa

  1. Tak, Megi jest młodsza. Ma 4,5 roku, a Abra 7,5 :)
  2. [quote name='ZUZANNA11']Do góry !!! Co z psami ?[/quote] To już prawie rok ;) nie trzeba podnosić, maluchy mają domy.
  3. [quote name='saganka']A widzieliscie ta postawe!! I widze, ze sie przystawial do ktorejs bernenskiej panny! Znaczy kochliwy? Bo moze to serce to wcale nie dla ludzi, co? ;-)[/quote] Jego wybranką jest Megi, ktora ostatnio stała się atrakcyjna dla sporej części męskiego towarzystwa :cool3: Robi Abrze konkurencję, bo zwykle ginęła w jej cieniu. Abra nie czuje się ostatnio najlepiej i to Megi dostała rolę "profesorki" Rebita. Stąd jej dość częsta obecność w kojcu - oczywiście nie sam na sam, ale przy ludziach. Rebitek uczy się od niej zaufania do człowieka :) A serducho hmmm :roll: powiedzmy że dla ciotek ;) Megi to on inaczej okazuje miłość :evil_lol:
  4. Nie ogłaszam jej na razie :siara: Będzie casting, ktoremu muszę się w pełni poświęcić, a w tej chwili nie ma ma to czasu. Jeszcze 2,5 tygodnia!
  5. Właśnie tak sporo osób odróżnia Megi od Abry: to ta "uśmiechnięta" :)
  6. To podziękowanie dla wszystkich - od Rebitka! Tak kocha tych, którzy mu pomagają :loveu:
  7. [quote name='kingula']a szczegolnie g.a. i wystepuje z tymi samymi pudelkami z ktorymi ona wystepuje :p[/quote] Pudelki występowały z Cerekwicką. Na szczęście. Bo tamta mogłaby im krzywdę zrobic :roll:
  8. kto by pomyślał, że ona taka poważna :biggrina:
  9. [quote name='1w0na']Wciąż nie ma odpowiedzi? :hmmmm:[/quote] To chyba dobrze :D Choc Dominika mówiła ostatnio, że Korka okres próby trwa miesiąc :razz:
  10. Szkoda, że bez dźwięku :D Gówienko tak się darło, jak ktoś śmiał ją zostawic! Ale pierwszy "spacerek" chyba się spodobał, bo potem zasnęła zawinięta w kocyki, wygrzewając się na słoneczku :p Szkoda, ze już Ciebie Hanek wtedy nie było... To dopiero słodkości widok był :loveu: A z Berysia bardzo poważny tatulek, nono :cool3:
  11. Dzwonił sołtys z Mętkowa. Dzisiaj ktoś na oczach ludzi wyrzucił z auta psa i odjechał. Niestety stało się to szybko i nie zdążyli odpisac numerów. Jest to duży rudy pies. Mam adres i nazwisko osoby, która widziała porzucenie. Wyrwało mi się, że kamery by się im przydały. Sołtys nie wyklucza, bo porzucane psy to tam plaga. Jak to określił "teraz się zaczyna sezon". Musimy tam jechac i zabrac go, albo chociaż poszukac, bo inaczej wyszlibyśmy w bardzo złym świetle po tym wszystkim. Jakieś pomysły, gdzie możnaby go zabrac?? Bo ja nie mam zielonego pojęcia :niewiem::-( Dobijające jest to wszystko!! Niechże ktoś wreszcie da nam budynek albo chociaż kawałek pola by postawic budy!!!! :placz: Bo ciągle tylko chcą, a od siebie nic!!!
  12. Wetce powrotu do zdrowia!! Dominiko czy doszło pw ode mnie? Chodzi o kotkę tricolorkę, do kilku miesięcy. Czeka na nią wspaniały dom.
  13. [quote name='florida_blue']no nie wiem - miał pogadać z szefem. I powiedziałam o kastracji .... mam czekać na kontakt...[/quote] Jak ja to kocham :angryy::mad: a taki był napalony, tak popędzał :angryy: Łaski nie robi, więc chyba można brac w międzyczasie pod uwagę inne domki.
  14. [quote name='saganka']Sunka potrzebuje tymczasu!! Pomozcie!![/quote] Ania Berenkowa proponowała kiedyś tymczas dla niedużej łagodnej suni. Spytam, czy to jeszcze aktualne...
  15. [quote name='magdyska25']to w takim razie Lord mógłby trafić do Waszych gazet??:cool3:[/quote] Tak, właśnie o tym cały czas mamrotam ;) tylko dowóz musiałby byc pewny na 100%.
  16. [quote name='hanek']Tak, mam fakturę i od pani wet. Lucynki tez mam fakturę, bo byłam z Kicią dzisiaj i mi dała. Obdukcję przyniesie jutro na wizytę. [B]Ulaa[/B], będziesz w domu do południa? Bo ja się wybieram do Rebitka![/quote] Tak, zaraz będę :lol: Tylko małe czarne diablę się wyśpi :roll: Bo całą noc szalało z Pączkiem :mad: [quote name='Izis']Wyślę CI to po prostu. To dobra skóra i wyłożone filcem wszystko, czyli solidna robota i szelki i obroza. Jak sie nie przydadza Rebitkowi (ale mam nadzieje, ze ktoras para bedzie pasowac) to przekazesz jakiejs innej bidzie po prostu. Zaraz pojde na poczte.[/quote] Dzięki :loveu:
  17. [quote name='Ada-jeje']Odebralam dzis ulotki z Trzebini bylo tego 3000 szt. czesc od razu poroznosilam w sklepie zoo w Trzebini do lecznicy na Mydlana, do weta Th. pani Madzia wziela tez do rozdania, pani Terenia od Klusi, troche tez zostawilam w banku na Aleji, jutro jeszcze zaniose do banku w rynku, i do biura podatkowego. Kto ma jeszcze jakies pomysly i potrzebuje ulotki prosze o kontakt. Ewadr tez zabrala ulotki do kliniki do Oswiecimiu.[/quote] Koniecznie do Pupila do Rynku. Zabrałabym też trochę dla znajomych i sąsiadów. Ostatnio bardzo uprzejmie podchodzą do mnie i moich tymczasów :cool3: [quote name='Jade_Natalia']Takie ładne psiaki na pewno komuś uciekły. A ten DONek jest piękny:loveu:[/quote] W Przełomie ukazał się komunikat z tymi psiakami. Zapewne ktoś je złapie, a my nie będziemy wiedzie, gdzie trafią :-( ten pan który je zgłosił, chciałby je przygarnąc. Ten mały wygląda bernusiowato :razz: Ludzie są straszni. Przed chwilą dzwoniła pani, bardzo miła, dokładnie opisała suczkę jaką chce. Mała, wiek do pół roku, ruda, z dłuższym włosem. Domek z ogródkiem. Już miałam pisac namiar i szukac suni, a okazało się że to ma byc suczka "na łańcuszek"!!!! Ale dostałam furii :angryy: I baba czytała Przełom, gdzie jest o Rebitku, ale twierdzi, że "czasem trzeba"!!! Bo od tego jest pies!!! Że też tacy mają czelnośc wogóle dzwonic i od rana nerwy psuc :angryy:
  18. Nie mają kojca :crazyeye: Co to ma byc??? A tak popędzał, żeby psiaka szukac :angryy: Zgodził się na kastrację?
  19. o kurcze, bidulek :shake: czekamy na relację!
  20. [quote name='hanek']Za wywołanie 17 zdjęć, które będą dołączone do doniesienia do prokuratury zapłaciliśmy 29 zł - jedna odbitka za ~1,90, ale pracownica zakładu dała 10% zniżki (nie mogła więcej bez kontaktu z szefem, a szef w szpitalu). Mus mi odwiedzić Rebitka, bo tęsknię. Może jutro. Będę wypatrywać Wiedźmy z naleśnikami na horyzoncie![/quote] Super :thumbs: a wzięłaś fakturkę? [quote name='ANETTTA']Ula masz juz spokoj .....powodzenia[/quote] Nie rozumiem :razz: z czym? [quote name='Izis'][B]Ulaa -[/B] czy psiak już ma te szelki? Mam skórzane szelki praktycznie nowe (nie dotykają szyi, mają dziurki do regulowania ich wielkości, robione byly na 47 kg samca akity wiec powinny pasować). Mam tez drugie skórzane ale uzywane. Mam tez szeroka skorzana obroze podbitą filcem w dobrym stanie (regulowana dziurkami od 40 do 67 cm obwodu szyi). Może też się przyda choćby, żeby jakiemuś burkowi przy budzie na wsi wymienić zamiast łańcucha, który może wrosnąć w szyję. To bardzo solidna obroża i na pewno posłuży długo jakiemuś wielkiemu psu. Ja kupiłam ją bo nie było innej wtedy ale na moje to za duża jest po prostu (to rozmiar na bardzo dużego psa). Moge wyslac obie pary szelek (moze ktoras podpasuje a jak nie to pewnie jakiemus psiakowi sie przydadza) i obrożę. U mnie i tak lezą tylko, a szkoda, żeby sie marnowały. Podaj mi na PW adres na jaki mogę to wysłać a wyślę paczką priorytetową od razu.[/quote] A czy one są ciężkie? Masz możliwośc zrobic fotkę? Spróbuje dzisiaj zmierzyc Rebitka :cool3: A obroże mocne zawsze mile widziane. Stale ściągamy psom z szyi druty, sznurki, łańcuchy... [B]Wykupiłam receptę - Acudex, saszetki - 12,80. [/B] Może uda mi się zrobic jakieś fotki Rebitka dzisiaj [B]:) [/B]
  21. 3-ci post z rzędu.... sorrki... Skopiowane z Forum Przełomu:
  22. Ona jest identyczna jak moje maleństwo!! Tylko dłuższe włoski! A poza tym jakby klon :p
  23. Szczeniak, o którym pisałam wyżej być może znajdzie dom, jedna pani chciała takiego. A Barri wraca :placz: Na jutro potrzeba DT, to pilne!!! Proszę, choćby kojec.... Nie ma co z nim zrobić, a ludzie chcieli go już dzisiaj przywieźć... tylko gdzie :placz: I sprawa Margolki robi się pilna. Przed chwilą pani zadzwoniła i chciała ją do mnie przywieźć w sobotę :-o Niestety trochę mi nerwy puściły, gdy to usłyszałam... Jednak najpilniejszy jest Barri i jeśli jemu nie znajdziemy DT - jutro - to nie wiem co będzie....
×
×
  • Create New...