Jump to content
Dogomania

Ulaa

Members
  • Posts

    11377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulaa

  1. Pewnie żyje sobie normalnie w swoim nowym domku, co się ma dziać ;)
  2. [quote name='hanek']Bym musiała spotkać dzieci od Czesia, one zawsze obłapiają Berysia, a na jej widok by chyba umarły ze szczęcia![/quote] To bierz Besię i idź kotkowi robić fotki :cool3:
  3. [quote name='Ada-jeje']Ulka ja nie chce sie byc madrzejsza od ciebie, ale pytac zawsze mozna: czy nie lepiej by bylo zeby pies od razu poznawal nowych wlascieli i od razu do nich poszedl? Zrobisz wedlug wlasnego uznania i podejmiesz sluszna decyzje.[/quote] Tak właśnie zamierzamy zrobić :) Napisałam o tym (tylko pewnie jak zwykle chaotycznie:oops:), że trzeba szybko zobaczyć te warunki i jeśli okaże się ok, to niech pani przyjeżdża do Rebitka i zajmuje się nim, żeby ją poznał.
  4. [quote name='dominik_a'][B][SIZE=4][COLOR=darkred]Ulka Ty masz łeb jak sklep, mam nadzieje, że się uda :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] nie tylko łeb :razz: dlatego dietka weszła w życie :eviltong: Czekamy na odp Ani, co do tymczasu.
  5. Jak na razie nie mamy fotek, czyli może Sarka zaczęła trening klatkowy jednak?
  6. Hanek czy ja dobrze widzę? :crazyeye: czy ona leży na ŁÓŻKU? :crazyeye: no skandal normalnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Rybka-Ka']prosze mi cos wiecej powiedziec o suczce... mam dwie nowofundlandki, czy bedzie zyla z nimi w zgodzie?... strsza jest suczka dominujaca, wszystkie psy ustawia po katach[/quote] Ona jest całkowicie normalna. Ani uległa, ani dominująca. Jednak po 1 dniu i przeżytym szoku, ciężko ocenić jak będzie się zachowywać za kilka miesięcy, kiedy oswoi się w jakimś nowym domu :) Ale myślę, że ona wszędzie się dostosuje :)
  7. [SIZE=4][B]Jest domek chętny na Rebitka!!! [/B][SIZE=2]Wczoraj wieczorem przed 22:00 zadzwoniła pani, że płaczą z siostrą nad artykułem w Przełomie i chciałaby zaadoptować Rebitka. Następnie cała lista luxusów jakie posiada ich ogródek, a także nakazała (tak tak) iść do wetki Lucynki po rekomendację, że są dobrymi ludźmi! Również nakazała mi się skontaktować jak najszybciej :) Oczywiście pojedziemy pooglądać warunki, pani będzie musiała wiele razy odwiedzić Rebitka i takie tam. Ale fajna wiadomość z rana prawda :cool3: [/SIZE][/SIZE]
  8. [quote name='Izis']Ulaa. Pani z poczty twierdzila, ze paczka powinna dojsc najpozniej po weekendzie. Daj znac, ze doszla. Wyslana byla wczoraj.[/quote] Dzięki :loveu::loveu::loveu: [quote name='saganka']Tutaj kilka osob wypowiada sie o skutecznosci scanomune [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=17436&page=2[/URL] Tatus mojego Bruna byl tym leczony i dzieki temu zwalczyl niekonczaca sie infekcje gronkowcem zlocistym. W kazdym razie sie nie odnowila. Pomyscie nad tym! Albo nad jakims innym podnoszacym odpornosc, podawanym przy rekonwalescencji. Ja go kupie.[/quote] Dzięki :loveu::loveu::loveu: Ha, ale się napisałam, same podziękowania... To, co mam jeszcze do napisania będzie w następnym poście, bo nie może nikomu umknąć! :multi:
  9. [quote name='Ada-jeje']Dorixx jesli mozesz zmien slowko w tytule na jedna sierotke i pokaz jej fotke, prawde mowiac ja nawet nie wiedzialam ze juz w czwartek jest umowiona wizyta na przeswietlenie.[/quote] Wczoraj jak p. Lucynka była u Rebitka to zaproponowała taki termin (na 20:00, po godzinach pracy), więc nie było kiedy poinformować. [quote name='Ada-jeje']No to tym razem w przelomie miejsca zabraknie.[/quote] Na to wygląda :razz: A ten szczon jest z lecznicy, wpadł pod samochód. Wygląda jak Kajtek od Eli w powiększeniu :evil_lol:
  10. a nowy domek Czakiego zarejestrował się na szwajcarach i wstawia fotki :multi:
  11. U Hanek odzyskała humorek :loveu::multi: Milusia, nastawiała się do głaskania i merdała kitą :loveu: Zazdroszczę, że nie jest u mnie :roll::razz::evil_lol: Aż żal oddawac... Nie rozumiem jak można było się jej pozbyc. Chyba ktoś był chory psychicznie.
  12. Dzięki :loveu: Fotki nawet w 10% nie ukazują jaka ona jest cudna!!! Wielka i puchata!!! I ten ogon :loveu: Olbrzymia puchata kita, która w domku u Hanek poszła w ruch :multi: Mega-miotła do kurzu :evil_lol:
  13. Dorixx :loveu: kochana!!!!!! ale trafiłaś :multi: W czwartek jest umówiona do weta ta suczka a nie ma na nią ani złotówki. Ciężko zbierac, bo nie wiadomo, co z nią będzie. Napewno potrzeba 40zł na prześwietlenie płuc. A potem - zależy, co prześwietlenie pokaże... Albo operacja oczka, albo morbital :-(, jeśli będą przerzuty nowotworowe na płucach i węzłach chłonnych...
  14. Nie ma tattoo :shake: To była jedna z pierwszych rzeczy jakie sprawdziłyśmy. I szczerze mówiąc spodziewałam się ujrzeć go. Aż dziw, że nie ma. Saganka ogłaszaj gdzie się da, dzięki :) Oczywiście sterylka to musowo, jak najszybciej! Imienia brak :diabloti:
  15. ja też ją chce :placz: jest absolutnie boska i większa nawet od mojej Abry :loveu: Hanek podziękuj kici za test na koty :cool3:
  16. WĄTEK LEONBERGERKI http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107066
  17. [quote name='Martunia']O on był w MP? Nie no, jaka szkoda, że tego numeru nie kupiłam... :razz:[/quote] To obecny numer :) Ale Pakuś tam nie jest głównym bohaterem, tylko jest wspomniane że brał udział w szkoleniu. I opisany ten nowatorski program. Ludzie czytający artykuł pewnie myślą, że Pakuś ma już dom... :shake:
  18. [quote name='maggiejan']Peter Beny na 90% przewiezie Lorda z Wrocławia do Chrzanowa. Z Piły do Poznania może Aniu byś go przywiozła, a z Poznania do Wrocławia kogoś znajdziemy.[/quote] Super, to już jakiś plan jest. Wpisuję go do "grafiku" na przyszły tydzień :)
  19. Z opisu to by było genialne!!! Spytam pani Lucynki czy może być.
  20. Dzisiaj rano zadzwonił sołtys [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104591"]"naszego kochanego" Mętkowa[/URL]. Że [B]przyjechali miastowi i wyrzucili z auta psa.[/B] [B]Zawsze tak robią. Teraz w dodatku jest "sezon".[/B] Mętków ma za dużo psów, więc ich nie lubi. Bo miastowi zwożą i hurtem wywalają. A miejscowi różnie... Albo kijem albo kamieniem. Szczęście (?) ma pies, jak któryś miejscowy na łańcuch przypnie do budy, da jeść. Przynajmniej pies nie głoduje (?) i pod auto nie wpadnie. Gorzej, jak ktoś wezwie hycla. Wtedy pies jedzie do schroniska w Olkuszu (Krzyczki 2). Ostatnio załatwiamy różne sprawki w Mętkowie, więc za ciosem sołtys do nas zadzwonił. A my - również za ciosem - nie mogliśmy odmówić. No i pojechałyśmy tam z Hanek, szczerze mówiąc bez wiary, że wogóle znajdziemy psa... Jednak na końcu wsi pod lasem wyrósł nam na środku drogi, a potem uciekł w las... przepiękny, duży brązowy... Ścigałyśmy go przez pół wsi, po polach, między domami. Aż w końcu osaczyłyśmy psinkę, ja autem a Hanek sobą i bidulka wbiegła do czyjegoś ogr[I]ó[/I]dka. [B]To młoda, kochana, łagodna Leonbergerka. Ma ok roku. Bardzo zadbana i śliczna misia :loveu:[/B] Nie mamy pojęcia za co mogła zostać porzucona. Przecież takich psów się nie wywala z auta... Jest teraz u Hanek, odpoczywa. Szukamy domku.
  21. [quote name='maggiejan']Aniu, jeśli Ula jest pewna, że domek dla Lorda sie znajdzie to trzeba napisać na wątku transportowym, ludzie jeżdżą po całej Polsce. Nie można takiej szansy zaprzepaścić. Choćby transport łączony.[/quote] Najlepiej. Z noclegiem po drodze.
  22. Za parę dni odwiedzimy chłopaczka :p Dzięki Tengusia :multi:
  23. Jeśli dowóz nie jest przynajmniej w 60% to niestety, trzeba poczekać aż się wyklaruje. Bo dałabym sobie wszystko uciąć, że dom znajdzie.
  24. Pani wet Lucynka była u Rebitka :) Szyjka pięknie się goi, ogólnie jest w niezłej formie :multi: Łapki są ok i oczka też, a więc to było przejściowe i wynikające ze złych warunków. Teraz psinek odżywa. Jednak wygląd oczu (czerowne, z nachodzącymi błonami) wskazywał na ogólne zakażenie organizmu, które Rebitek zwalczył. Niestety może się to odbić u niego w późniejszym czasie, niewydolnością nerek, zastawek serca, wątroby, itd. Nie można już tego przewidzieć :-( Psinek i tak ma bardzo silny organizm, bo świetnie walczy i regeneruje się. P. Lucynka była również zachwycona jego psychiką - jak każdy! Naprawdę trudno uwierzyć, że psiak po takich przejściach i krzywdach może być tak serdeczny i towarzyski. Świetnie mu to rokuje :) Bardzo mu sie spodobała p. Lucynka bo teraz rozpacza za nią :evil_lol:
  25. Udało się nam złapać z Hanek psiaka porzuconego w Mętkowie!! :multi::multi::multi: Jest to prześliczna młoda suczka Leonberger! Goniłyśmy ją przez całą wieś, tak się bała, ale w końcu się udało :loveu: Jest kochana. Hanek założy wątek, bo ma fotki.
×
×
  • Create New...