Jump to content
Dogomania

Ulaa

Members
  • Posts

    11377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulaa

  1. Wspaniale, Kostuś wreszcie wyjdzie na spacerek :) A raczej wyjedzie swoją nową furą :cool3:
  2. O kurcze :-o Jak bardzo nieciekawe? Z Przełomu przyszłą propozycja (przy okazji wysyłania ogłoszeń napomknęłam o kolejnym odebraniu psów), co o tym myślicie?
  3. jeśli tak, to po południu - teraz nie ma p. Basi.
  4. Jest sporo rzeczy na bazarek, ja też coś mam :)
  5. Pan Edek został przyciśnięty i wyszło na jaw, że sunia była [B]nie w Pogorzycach a w Chrzanowie, na Stelli![/B] Siedziała pod ośrodkiem zdrowia niedaleko szkoły kilka godzin i jakaś pielęgniarka zadzwoniła ze skargą na nią. A ona mogła czekać na jakąś babcię, która poszła do lekarza!! Plakaty koniecznie!! A DT u pani Basi jest dla tego psiaka, który mógłby zostać tam na stałe. Sunia być może znajdzie swojego właściciela.
  6. Niekoniecznie. Podobno jest w cieczce. A została odłowiona w Pogorzycach, to jest wieś. Siedziała przy Ośrodku Zdrowia i czekała. Hanek zrobi jej plakaciki. [B][COLOR=Red]Niemniej jednak sunia ma czas do jutra rana. [/COLOR][/B] [B]Potem schron. I to Olkusz.[/B]
  7. [SIZE=3][B]Sunia ma zapewnioną darmową sterylkę [/B][/SIZE]:cool3::cool3::cool3:
  8. Sunia straciła DT i znowu jest w lecznicy. Rzuciła się na pana, nie wiemy w jakich okolicznościach :shake:
  9. A co będzie, jak poznają [B]spacerki!!! [/B]Nawet nie podejrzewają, że coś takiego istnieje :loveu:
  10. Dzisiaj znowu byłyśmy u Rexa - bez zapowiedzi :evil_lol: - i również wszystko ok. Woda na miejscu w cieniu, piesek zadowolony sobie leniuchował. Zaczynam zmieniać zdanie o zakładach i warunkach dla psów tam. Choć to pewnie wyjątek! Umówiliśmy psiaka na kastrację w piątek na 15:30 i przy okazji na oglądanie uszka, bo strasznie mu dokucza. Spodziewałam się problemów w temacie finansowym. Niepotrzebnie! Pan kierownik bardzo mile zaskoczył, w dodatku malutka sunia też wybiera się na sterylkę :cool3: Ciężko zrobić cielaczkowi fotkę, bo tak gonił i cieszył się :loveu: [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/575/onek8yq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/2360/onek9zw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/9147/onek10uh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5986/onek11kb8.jpg[/IMG]
  11. Rodzinka stała się ulubieńcami sąsiadek :D Codziennie odwiedzają je z garnuszkami i słoikami różnych smakołyków, a to rosołek, a to wołowinka :roll::cool3: Psiaczki czują się już świetnie. Nawet rudaska - jest żywa i ruchliwa. Pcha się wszędzie i chciałaby już robić coś nowego i ciekawego :cool3: np nie wracać do kojca :D Jest tylko nadal wygięta... Wkrótce odrobaczymy je czymś silniejszym, bo Pratel jednak nie zabija wszystkiego. Choć u nich pewnie nawet robale wyginęły z głodu...
  12. przecież opieka posterylkowa jest taka sama :roll: katolickie przyzwyczajenia chyba :razz:
  13. To niesamowite, ona naprawdę pokochała panią od 1 wejrzenia i dlatego robi takie ogromne postępy :loveu::multi:
  14. upssss już poprawione :oops:
  15. [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7140/aza6bx9.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/8695/aza7ge4.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/7644/aza8rh2.jpg[/IMG]
  16. [SIZE=4][B]Niespodzianka!!!!!!![/B][/SIZE] :loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi: [QUOTE]Witam Przesyłam kilka zdjęć z dzisiaj, Aza chyba się już zadomowiła u nas. ;)Wchodzi do domu nawet do łózka próbowała :) zwiedza i przytula sie do każdego.Aż trudno nam uwierzyć, że tak szybko pokonała ten lęk przed wejściem do domu. Wczoraj i tylko troszkę a dziś dokładnie zrobiła pobudkę niektórym śpiącym księżniczką. Co jakiś czas będę przesyłała jej zdjęcia, jak dorasta i rozrabia bo chyba będzie z niej ogrodniczka jak nic . ;) Pozdrawiam Małgorzata [/QUOTE] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/2143/aza1xt9.jpg[/IMG] [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/4320/aza2ul2.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/9517/aza3rg7.jpg[/IMG] [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/1250/aza4vd4.jpg[/IMG] [IMG]http://img234.imageshack.us/img234/3596/aza5wh3.jpg[/IMG]
  17. Czy ona ma pchły albo objawy wskazujące na robale?
  18. Wątek suni z Luszowic założony przez Chesti http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109387
  19. Dzisiaj dostałam zawał serca. Spójrzcie! [U] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9940820[/url] [/U] Klon normalnie :-o
  20. To daj tym ludziom numer do mnie i niech się zgłoszą :) Jest w tej chwili 4 małe kotki :cool3: A pw już wysyłam.
  21. Bandyta wogóle nie był u mnie bo nawet on nie załapał się na miejsce... Na szczęście Natalia go przygarnęła. Na sunię nie ma chętnych :placz:
  22. Ojej jak ona słodziutko wyszła :loveu::loveu::loveu: Hanek mam zapisane w numerach, że jakiś czas temu był chętny domek na małą krótkowłosą sunię, sprawdzisz czy jeszcze aktualny? Dodam, że malizna jest bardzo czyściutka. Po wyjęciu z boksu od rai zrobiła siki i 2 kupy, tam sobie brudzić nie chciała. Bidulka. Tak się boi :-(
  23. a skąd pani Ariadna wie, jakie jest cieczkowate zachowanie?
  24. no i wcześniej widać niż czuć, jak się w kupie wytarza ;) a zatem maleje ryzyko pogłaskania wytarzanego psa. z życia wzięte :D
×
×
  • Create New...