-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
Dokładnie tak - już widać po niej chęć do zabaw i rozrywek. Ma hopla na puncie piłeczek i kociąt ;) Na szczęście kocięta są na tyle małe, że krzywdy jej nie zrobią, więc tylko przewala się po podłodze czarno-biała warcząca i prychająca kula :evil_lol: Jak się znajdzie dom, to szczonka pójdzie tam z "gratisem" kocim :eviltong:
-
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
PROSZĘ O OGŁASZANIE PIESKÓW!!!! Mogą u mnie być jeszcze tylko przez tydzień! -
już nie ślepa, szkielecik Kiki dochodzi do siebie w nowym domku!!!!
Ulaa replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
To Kiki została wyadoptowana? -
Mama przyszła przed chwilą z Krysią na rękach i mówi "musisz szybko się jej pozbyć, obojętne, albo znaleźć właściciela, albo nowy dom albo na inny tymczas". Myślałam, że coś narobiła, jakieś szkody itd, więc pytam czemu... A mama na to "bo za kilka dni już jej nie oddam. Ona jest taka kochana jak Sonia". :-o Idę powiesić ogłoszenia, natychmiast.
-
[quote name='shadow42']śpi sobie kochana pod biórkiem :loveu:[/quote] No to już wiemy kto jest jej nową "mamusią" :D
-
Ciąg dalszy plagi rozkosznych białych szczeniąt. To jest Krysia :loveu: Przedwczoraj wtargnęła nagle do domu moich sąsiadów w naprzeciwka. Przytrzymali ją przez noc, a potem chyba im zwiała i wczoraj jakaś dziewczynka przyniosła maluszka do nas. Mama ją wzięła i mamy w tej chwili 7 psów :shake: Sunia ma jakieś 3,5 miesiąca. Jest zadbana, wesoła, grzeczna i dobrze wychowana. Widać, że ktoś bardzo dobrze się nią opiekował i kochał. Śpi w łożku, nie żebra, nie rzuca się na jedzenie (i nie jest też przesadnie wybredna). Usłuchana i kontaktowa. Napewno nie była bita ani krzyczana. Lubi siedzieć na kolanach i być noszona i całowana. Kochany, wesoły normalny szczeniak. Najpierw zrobimy plakaciki, może komuś zginęła, napewno za nią tęsknią, skoro tak dbali. Chyba, że coś złego się wydarzyło :shake: Tutaj jeszcze u sąsiadki [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/7408/krysia1sd0.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/5923/krysia2wj6.jpg[/IMG] i wczoraj wieczorem - u mnie. Dostosowała sobie łóżko do własnych upodobań :roll: [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6421/krysia3ut2.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/7052/krysia4sq2.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/7848/krysia5hr3.jpg[/IMG] Jest tak podobna do Jack Russela, że moim pierwszym odruchem było szukanie tattoo. Ale nie ma. A w okolicy jest kilka Russelków, może ktoś lewy miot wykombinował :mad:
-
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Podobno jest dzisiaj artykuł w gazecie o pieskach. -
Azunia jest tak cudnym stworzonkiem, i to pod każdym względem, że nie jesteście sobie w stanie nawet tego wyobrazić na odległość :loveu::loveu::loveu::loveu: Zachowuje się, jakby całe życie mieszkała sobie w szczęściu i miłości u Lintie, a cały świat był jej przyjacielem! Płakać się chce, patrząc na nią teraz. Ze szczęścia i wzruszenia. To wyniszczone, wysłużone schorowane ciałko, a w nim ufna i pogodna duszyczka, tak cudnie ciesząca się życiem :loveu: Lintie, dziękuję Ci z całego serca, że jesteś!!!!!! Nie pierwszy raz zresztą. NIe mogę powstrzymac się, żeby tego nie napisać -Azunia tak bardzo przypomina moją Abrę... Dzisiaj dobitnie to zauważyłam i było to raczej smutne odkrycie. Pomijając podobne dolegliwości oraz cechy wyglądu, podobny rodzaj charakteru, te same gesty, spojrzenia... i ta niesamowita ufność... I to, że muszą walczyć z własnym ciałem... Nie da się nie kochać takiej wspaniałej dzielnej i mądrej suni!!!!!! :loveu::loveu::loveu:
-
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Dobrze by było umówić tatusia na kastrację, bo mógłby mieć ochotę na więcej takich ślicznych kochanych córeczek! -
Chrzanów - Suka mieszańca (mix leonbergera ?) Tina jest już w NOWYM DOMKU!!
Ulaa replied to tunio's topic in Już w nowym domu
Znalazłam na kompie dawny plakacik tej suni, więc Hanek może zająć się ogłoszeniem dla innego psiaczka. -
Mix nowofundlanda - piękna młoda sunia po wypadku. MA DOM!
Ulaa replied to hanek's topic in Już w nowym domu
Ojjj napewno pomogło :evil_lol: Ale po jej zachowaniu od razi widać, że mieszkała na zewnątrz i wprowadzenie do domu nastąpiło zbyt szybko. Za dużo zmian naraz nie zmieściło się w puchatej łepetynce. Może by jej kanapę na taras wystawić :D Wilk syty i owca cała :eviltong: -
Allegro fundacyjne zostało zatwierdzone, można wystawiać aukcje bez opłat. Szczeniak od sąsiadów wylądował jednak u nas... W tej chwili jest u nas 7 psów i 5 kotów (te 3 kocięta wciąż nie jedzą same). Abrunia wymagać będzie ciągłej opieki w najbliższych dniach, nie jest w stanie nawet sama się napić. W efekcie odpadam z jakichkolwiek (czyli wszystkich) wyjść, wyjazdów itd.
-
Nie mogąc spać z powodu operacji Abruni, zajęłam się skończeniem rejestracji w Allegro i oto mamy :) użytkownik: [B]ProAnimals [/B][URL]http://www.allegro.pl/show_user.php?search=ProAnimals[/URL] strona[B] "O mnie": [/B][url]http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=10317272[/url] , która jest niezbędna do działalności Allegro i mam nadzieję, że jest ok i zostanie zatwierdzona. Będziemy wspólnymi siłami ją wzbogacać, gdyż ma wpływ na wiarygodność Allegrowicza. [quote]Po weryfikacji konta i zaakceptowaniu strony "O mnie", pracownik Allegro podejmie decyzję dotyczącą nadania statusu aukcji charytatywnych dla Państwa konta. Umożliwi to anulowanie opłat związanych z prowizją od sprzedaży, wystawieniem przedmiotu i niektórymi opcjami dodatkowymi (opłaty za miniaturkę, za planowane wystawienie, za opcję "Kup Teraz" w połączeniu z licytacją, za opcję wystawiania na 14 dni). Status na chwilę obecną nadawany jest na kwartał. Użytkownicy z początkiem kolejnego kwartału są zobowiązani skontaktować się z Serwisem i wystosować prośbę o jego przedłużenie. Czynność ta nie wiąże się z koniecznością ponownego przesyłania dokumentów. [/quote]
-
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Sunie zostały zaszczepione i były bardzo grzeczne. Wogóle nie zauważyły :eviltong: Tatuś nie dostał szczepionki jeszcze. Jutro mu zrobię. A małe dodatkowo zaliczyły przejażdżkę samochodem i też były wspaniałe i grzeczne! :loveu::multi: Jakiś domek będzie miał pociechę z takich mądrych suń :loveu: Rodzinka jest już w dziale adopcyjnym. Może komuś wpadną w oko. Niestety tatuś nie ma fotek nowych :( a on najszybciej nadawałby się do kochającego domku! Byle gdzie go nie oddam, bo jest wspaniałym pieskiem. -
Popuszcza, a do tego stwierdzono u niej zapalenie oskrzeli nie wiadomo czemu, bo nie ma żadnych objawów. Poza tym wogóle nie tyje (na moje oko jest jeszcze chudsza niż była, a przecież po sterylce powinna utyć). Państwo jej dogadzają z jedzeniem, ona podobno ma tak, że nieraz 3 michy zżera, a czasem wogóle nic nie chce i nie można poradzić na to. Śpi w domu oczywiście, jest rozpieszczana. Nie mam pojęcia co to może być. Hormony? Cukrzyca? Miała badanie moczu robione. Czy cukrzyca by wyszła w moczu?
-
Podpisywanie zrzeczenia było bardzo niefajne :( 10-letnia córka płakała w pokoju obok, a mamusia ze swoją skrzywioną miną opowiadała, jak to nie wyobraża sobie wytrzymać szczekania i biegania psa, kiedy ONA jest w ciąży. Dziewczynka bardzo kocha zwierzęta, sprowadza przybłędy psie i kocie, co wywołuje chyba ciągły grymas na twarzy mamusi. To nieszczęście, gdy tak wrażliwe dzieci mają kompletnie pozbawionych empatii rodziców. Nie wyobrażam sobie jak czuje się ta dziewczynka. Mama oddała jej ukochanego psa z jakiegoś głupiego powodu, w tajemnicy. Na jej miejscu chyba bym nie mogła przełamać niechęci (nienawiści) do nowego rodzeństwa, które się urodzi. Wygnanie starego członka rodziny, by zrobić miejsce nowemu. Prawo dżungli normalnie :shake:
-
Sorbonek czuje się dobrze, gdy nie ma za dużo ruchu. Jeśli jest luzem puszczony przez cały dzień, to potem wieczorem jest mu bardzo trudno. Najlepiej, kiedy siedzi sobie w kojcu lub w kotłowni (jego ulubione miejsce, ma wszystko na oku i ciepło) a wychodzi tylko na chwile. Dostanie Nutradyl na stawy, a "w zamian" ;) Maciek obiecał zrobić mu fotki w drodze wyjątku od zasady niefotografowania zwierząt :roll:
-
Chrzanów - Suka mieszańca (mix leonbergera ?) Tina jest już w NOWYM DOMKU!!
Ulaa replied to tunio's topic in Już w nowym domu
co z tego podrzucania, skoro wątek nie w tym dziale :shake: -
Chrzanów - Suka mieszańca (mix leonbergera ?) Tina jest już w NOWYM DOMKU!!
Ulaa replied to tunio's topic in Już w nowym domu
Nikt nie zgłaszał problemów z sunią. Sami chcieli je rozwiązać.