Jump to content
Dogomania

Ulaa

Members
  • Posts

    11377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulaa

  1. Wyślę też do Przełomu info, że taka była znaleziona.
  2. [quote name='Ada-jeje']jak do tej pory odnalazl sie tylko jeden raz wlasciel [/quote] Eee... trzeba oddać honor - bo trzech się zgłosiło :) Małego kundelka potrąconego na skrzyżowaniu koło maxa, małego czarnego z Jordana i " borderka". [quote name='hanek']Wet Maciej mówił, że gdzieś koło stacji, na rozdrożu, w kierunku drogi na Żarki.[/quote] Tam to raczej nie ma wielu domów, a jest w pobliżu las, gdzie można psa porzucić :shake:
  3. [quote name='Poker']Czym TY je karmiłaś,że tak przytyły w ciągu 2 tyg?moja Belle słabo je po schronisku i mało tyje.Daję jej gotowane i próbowałam różne chrupki,ale kiepsko jej idzie.Odrobaczana była.Jest wesoła.[/quote] Wszystko jedzą. Suchą karmę, puszki, makaron z mięsem i warzywami (i czasem odrobinką smalcu :evil_lol:). Poza tym dostają jeszcze przegryzki między posiłkami, których jest kilka w ciągu dnia, ale w małych porcjach. A przegryzki to: ciasteczka psie, kurze łapki lub kawałki surowego mięsa z chrząstką, różne gryzaczki (choć z tym bywa trochę problemów ;) ). No i rożne witaminki, w ilości troszkę większej niż zalecana. [quote name='brazowa1']ale fajne,tluscioszki:)[/quote] W dotyku jeszcze nie czuć normalnego psa. Mają co prawda pełne brzuszki, ale barki, szyjki i tylne łapki nadal nie nabrały tkanki tłuszczowej i jak się poruszają to widać, że "coś z nimi nie tak". A ja wczoraj zawaliłam :diabloti: Jak dziewczynki poszły na spacerek, to tatusiowi zostawiłam surową kość na pocieszenie. Potem nie sprawdziłam co z nią zrobił. Możliwe, że zakopał, bo w nocy sobie o niej przypomniał i wciągnął do budy. A ruda chciała mu zabrać i się taka awantura wywiązała :mad: szczekała na niego, on warczał, trwało to chyba z 20 min. W końcu mama wywołała tatusia z budy a rudaska porwała ten kawałek i przekonała się, że nie da się już tego zjeść :roll: Po etapie spacerków przyjdzie pora na branie do domu, to się trochę ucywilizują. Dzikuski :p
  4. Poznajemy jedną z przyjemności spacerków! Czyli błotko :multi: [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9776/spacer11oj3.jpg[/IMG] wracamy do domu. ale jeszcze mamy duzo do poznania! [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/6710/spacer12pf9.jpg[/IMG]
  5. Razem raźniej [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9306/spacer6pu9.jpg[/IMG] jesteśmy prawie takie same :) tylko uszka inne [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/3311/spacer7wk7.jpg[/IMG] Też chce jedzonko [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/3838/spacer7ako0.jpg[/IMG] Zapachy [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/605/spacer8ce6.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/8643/spacer10nb6.jpg[/IMG]
  6. Niespodzianka :) Spacerek!! Troszkę pada, ale nam to nie przeszkadzało [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/786/spacer1ay2.jpg[/IMG] Rudaska troszkę strachliwa, ale smakołyki załatwiły sprawę dośc szybko :evil_lol: że świat jest jednak fajny [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/6097/spacer2vi5.jpg[/IMG] "No fajnie tam, ale poczekam na siostrę" [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/7567/spacer3zd8.jpg[/IMG] Zamiana :) [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/7159/spacer4wr2.jpg[/IMG] "Co chcesz? A raczej - co masz?" [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/3003/spacer5ju1.jpg[/IMG]
  7. O, ta sunia jest u p. Kasi. Taka sama malutka pchełka wystraszona [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109660[/url]
  8. [quote name='Ada-jeje']Ulka czy okreslenie ze ma ciapciusiowaty charakter bylo pod moim adresem :eviltong: [/quote] Błyskawicznie i trafnie odczytana żaluzja :D
  9. Ziewanie i oblizywanie się to cs'y właśnie ;)
  10. Ona jest prześliczna :crazyeye::loveu: Koniecznie trzeba znać szybko diagnozę!
  11. Taaa Labrador faktycznie :roll: Mix nowofundlanda, napewno ma ciapusiowaty charakter :loveu:
  12. Wczoraj chciałyśmy odszukać była właścicielkę Azuni. I tym samym zafundowałyśmy sobie rundkę po knajpach - bo wg informacji, takie miejsca szczególnie lubi owa pani.
  13. [quote name='mosii'] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2889/img5068kk5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/7216/img5070rq3.jpg[/IMG][/URL][/quote] Chyba nie przepada za takim rodzajem "pieszczot" albo za aparatem prosto w mordkę :roll:
  14. Były 2 telefony z ogłoszenia Sarki. Jedna pani jednak wolałaby mniejszego psa, a druga brązowego :roll:
  15. Wydałam jedno kociątko. Kocurka, ktory je sam. Nie powiem, że bez wątpliwości, ale wychodząc z założenia, że trzeba dać ludziom szansę. Poszedł na wieś, do Luszowic. W poniedziałek pojadę sprawdzić i jakby co, to go odbiorę :roll: Taki malutki, jak on będzie spał sam, bez braciszka i siostrzyczki? :shake:
  16. Lintie, czy we wtorek ok południa pasuje Ci? Będę wracała z Krakowa z Abrunią po operacji.
  17. Dzisiaj pada i rodzinka siedzi sobie w budzie. Chyba miały za dużo miejca, bo wciągnęły tam jeszcze piłkę :roll: Szkoda, że brzydka pogoda, bo mieliśmy w planach pierwszy spacer dziewuszek.
  18. [quote name='saganka']No ja tez bym to chciala na zywo zobaczyc!! Babcia Aza przeszla kuracje odmladzajaca :-) Lintie, a ludzi na takie odmladzanie tez przyjmujesz ? ;-)[/quote] No Tobie to akurat potrzeba :roll::-o
  19. Dzisiaj byłyśmy u suczki, której nie zabrałyśmy, aby ją odpchlić. Dziwna sprawa. Suczka przeniesiona do budy po piesku, ma już dłuższy łańcuch, nową miskę i garnek z wodą (byłyśmy bez zapowiedzi, a garnek stał). Sunia nie miała pcheł tylko jakiś stan zapalny skóry. Niemniej jednak wygląda na zadbaną. Przy okazji dowiedziałyśmy się, że mamusia i tatuś piesków to rodzeństwo wzięte ze schroniska!!! Tym razem rozmawiałyśmy z mamą tej wypicowanej. Chciała nas sprowokować do awantury, bo myśli, że zabranie psów to jedyna rzecz jaka ich spotkała. Myli się i to bardzo. Będziemy się awanturować, ale w sądzie. Dziękujemy wszystkim za pomoc. Wczoraj doszło 20 kg karmy dla chudzielców! Kochane szwajcary [IMG]http://www.szwajcary.com/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/IMG]
  20. Nie, zwyczajni ludzie. Oni chcą młodego i "pełnosprawnego". Taki wiejski pogląd. Pies im raczej na pokaz potrzebny :roll: Kazan oprócz tego że kastrat będzie, to za stary.
  21. Hanek czy jest jakiś odzew z plakacików?
  22. Napisałam do nowego domku smsa z zapowiedzią o kastracji. Wówczas domek oddzwonił z informacją, że rezygnuje z Kazana :-(
  23. Tak, u nich. Kasa na sterylkę też i zrzeczenia jeszcze nie napisali. Po weekendzie trzeba podjechać.
×
×
  • Create New...