Jump to content
Dogomania

Ulaa

Members
  • Posts

    11377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulaa

  1. Buhahaha genialne :evil_lol: Albo wepchamy ją Brutusowym na DT jak się nie uda :roll: Bo na stale to może za wcześnie, ona jest wesoła, odważna i zadbana. Nie miała źle u kogoś. Mogła się np wycisnąć z ogrodzenia. A tak wyglądałby ewentualnie tył identyfikatora jakbyście nie mieli zastrzeżeń :cool3: Choć zastrzeżenia mile widziane. [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/802/tylekkx0.jpg[/IMG] (oczywiście kursora przed "zwierzę" ani podkreślenia pod "Animals" nie ma ;) )
  2. Bea to są fotki zrobione kilka - kilkanaście dni po adopcji. I nie ciotkuj nam tu, bo to ewadr wydała sunię. Błąd, jaki każdemu może się przytrafić.
  3. Do moich sąsiadów z naprzeciwka przed chwilą przybłąkała się malutka sunia. Weszła im po prostu do domu. Jest to biały szczeniaczek w brązowe łatki, wygląda jak Jack Russel Terrier :loveu::loveu::loveu: Przekochana. Może tam zostać tylko do jutra. Chyba się zgubiła komuś :shake:
  4. Podobno pani jest za sunią, ale pan wolałby psa, którego mógłby "tresować" i "ustawiać". Sunia jest bardzo żywa i kopie dołki, ale ustawiać się nie da... Dobrze by było przy jakiejś okazji do nich podjechać i zobaczyć czy zrobili coś z jej psychiką. A jak będę miała jutro głowę do tego, to zadzwonię i wypytam.
  5. Pewnie za kilka dni Bubcia przestanie traktować poważnie dziwactwa Megi i wyluzuje się :p
  6. Kasia r - mówisz i masz! (jutro) :evil_lol: będą napewno cudowne - nie dość że ze śliczną Azunią w bajkowym środowisku Linite :loveu: to jeszcze robione przez Hanek! :cool3:
  7. Identyfikatory już w zasadzie skończone. Dominika ma problemy z kompem, więc będzie miała później dorobiony, jak dostarczy fotkę. Zastanawiam się tyko nad drugą stroną, bo tam powinien być wypisany zakres działań i możliwości "terenowych". Nie wiem czy wziąć wyciąg z ustawy, ze statutu, czy "zaimprowizować" i coś sklecić. Proszę o sugestie :)
  8. Ta suczka znowu szuka domu [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=80406[/url] niszczy ogródek.
  9. To jakie imię w końcu zostaje? Nie Buba :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:eviltong:
  10. Dzisiaj Magolka była w lecznicy. Nie podobało jej się i chciała zjeść panią wet, która robiła jej zastrzyk. A te oczęta miała taaaakie wieeeelkie i taaak się trzęsła.... Ona strasznie się boi nadal :-( Potrzebuje dużo poczucia bezpieczeństwa. Taka trauma jaką przeszła w życiu może prześladować ją jeszcze dłuuugo :-( Ale w stoliczku nocnym napewno odzyska szczęście :loveu::loveu::loveu:
  11. w tym tygodniu powinien już sobie iśc ;)
  12. Nie znamy jej zachowania w normalnych sytuacjach. W zasadzie jednak nie wiemy niczego o jej charakterze, poza tym że w stresie rzuciła się. Nie powinno się reklamowac psa, o którym nie wiadomo nawet do jakiego domu się nadaje. Spanie w łóżku niestety o niczym nie świadczy. Lepiej by było jednak zadzwonic i spytac - jak przy jedzeniu, jak do przy innych psach, czy miała jakiś kontakt z dziecmi (a jeśli nie, to poprosic chocby o spacer w okolice placu zabaw). Co je i czy jest szczekliwa. Ludzie pytają o takie rzeczy. (niekoniecznie do info na plakacik, ale żeby umiec coś powiedziec o suni jak ktos zadzwoni). To, że jest czyściutka aż do przesady, to już wiemy :)
  13. Codziennie by się przydały takie odwiedzinki :D wtedy może by się czuły dopieszczone wreszcie :eviltong:
  14. Możemy się już rozejrzec za domkami. Mamy tylko tydzień z kawałkiem...
  15. Czyli Azy fotki też. Hanek wyślę Ci je przed południem jeszcze.
  16. :evil_lol: wygląda jak małpa na eksperymentach medycznych :roll:
  17. Mówiłam Ci już, że robisz [B]niesamowite[/B] fotki :loveu::loveu::loveu::loveu: Nikt nie dorówna, na całym PwP w tym "klimacie" :p
  18. [quote name='saganka']:-D kocham nasze szwajcary :-D[/quote] Ja też!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: DZIĘKUJEMY!!!!!!!
  19. A może być [SIZE=4]Buba? :loveu: [/SIZE]
  20. Jak Ada-jeje wejdzie do sama powie! Chociaż nie wiadomo, kiedy to nastąpi bo ma problemy z kompem... ale nie ogłaszajcie nigdzie suni i wycofajcie te ogłoszenia, które już są :lol: Byłyśmy oglądać psinkę. Bardzo utyka, strasznie ją ta łapka boli. Dzisiaj będzie miała RTG łapy i żeber, bo bardzo dyszy (miejmy nadzieję, że z gorąca, bo ma strasznie grube futro jakby mieszkała na polu). Podobno w wypadku ucierpiał także samochód, po uderzeniu w cielaczka... Bidulka, zdrowo zebrała. Dobrze, że taka duża i mocna. Zgodnie z przypuszczeniami - jej charakter to kwintesencja ciapciusiowatości :loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:Rose: Ula ........dzieciaki odżyły .....:loveu: zrób im fotaski z poziomu psa;) lepiej bedzie widac [/B][/COLOR][/FONT][/quote] Nie da się, bo one zaraz się rwą do całowania. Dzisiaj rano jak u nich byłam to ruda wyskoczyła tak wysoko, że aż mi twarz podrapała, bo chciała dać buziaka. Mam 173 wzrostu :roll: więc sobie wyobraźcie ten skok :crazyeye: A tak wogóle to nie jestem żadną cudotwórczynią, karmienie psów to naprawdę nic trudnego :diabloti: a im więcej nie było trzeba!
  22. [SIZE=5]Ale mnie korci, żeby powiedzieć coś....[/SIZE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi::multi:
  23. Plakacik by się przydał gościowi :cool3:
×
×
  • Create New...