-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Nie, narwaniec to taki największy, co ma dużo białego. A Zulus grzeczny. I jeszcze wnusia Lavinii - jeju, jakie to słodkie, jakie cudne! Smoliście czarna (bo reszcie to się kolor marenguje trochę) z białymi znaczeniami... mniam! -
Terierowaty,rudy,bardzo ladny Bratanek,od 6 lat czeka....MA DOM :)
Neris replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
On naprawdę jest ładniutki. Taki pocieszny, a zarazem buzię ma pełną wyrazu. Dziwię się że nikt go jeszcze nie pokochał... -
Percival, do roboty. Podobno masz tyle energii, a na górę nie umiesz wyskoczyć?
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='aneczka0106']Babciu Neris, chciałabym się nieskromnie przypomnieć:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie znam jeszcze twojej decyzji co do [B]naszej[/B]:oops: Zulci, ale my się już powoli szykujemy;) Nawet mój TZ chętnie obejrzał ostatnie fotki (gdzie Zula Śpi do góry kołami i perfidnie odpycha się łapką od rodzeństwa). Już ustalamy w jakim gronie pojedziemy po Zulcię i obliczmy kiedy szczeniorki skończą 6 tygodni. Ja nie wiem co ty na to, ale wiedz, że mój TZ jest bardzo uparty (Baran) i skoro [B]on[/B] się już szykuje w drogę po Zulcię, to chyba nie bierze pod uwagę Twojej innej decyzji, jak tylko pozytywną:p. [B]Co ty na to?!!![/B][/quote] Ależ ja jestem za! Tylko jak wiesz głos decydujący ma Wielka Babcia Lavinia jako odpowiedzialna za Zuzię i maluchy. Wizytowałam dzisiaj minizoo Maupy i tuliłam naszą Zulę... ale fajna jest, przebiera łapskami jak się ja podnosi, patrzy tak śmiesznie... wróżę jej bardzo dobry charakter, bo jeden z chłopców rośnie na zakapiora, jak sie go podnosi to kłóci się, odpycha, kiedy mu obcinałam pazurki to wyrywał rąsie jakby mu się działa straaaaszna krzywda... A Zula nie, zachowywała się jak dama... -
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
Neris replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gdybyście mieszkali bliżej, sądziłabym że mogła się zarazić od mojej jamniczki Inki, która ten zespół ma zdiagnozowany już od jakichś trzech lat... -
Nesiu kochana bądż szczęśliwa za TM [*]
Neris replied to Maćka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A co można zrobić żeby usunąć tę ropę z dołu płuc? Da się jakoś? -
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Neris replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
A szczeniaczek miewa się dobrze? Szykuje się dla niego jakiś domek? Nie wiem, może chcecie żebym go wystawiła na Allego o ile nie jest... -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Nie, no one są boskie! I te błękitne oczęta... A to skrzyżowanie jeżozwierza z tchórzofretką też niezłe.. -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images2.fotosik.pl/210/30bbfef85fca4c3f.jpg[/IMG] Moja wnusia to wieloryb!!!! [IMG]http://images3.fotosik.pl/209/4f3cd7272a28e1f8.jpg[/IMG] A to co, jeżozwierz? -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Oddałam do AFN część z pieniędzy które dostałam za Nelę i teraz jest tam już 100 złotych. To spora część rachunku za sterylkę, nie? -
Wyrzucone kilkudniowe szczenie-Radom-malenka Sonia ma juz swoj domek!!!!
Neris replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
A ja ponawiam prośbę o pomoc finansową. Maupa nie zarabia milionów, a dziennie na to towarzystwo trochę idzie... A jak zaczną same jeść to trzeba będzie wyprzedawać telewizor i odkurzacz... Prosimy chociaz o drobne wpłaty. Już 5 złotych to duża puszka dla Zuzi. Ja jutro zawiozę troszkę mięska, ale to kropla w morzu... -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kudłaś już nie rzęzi, ale robi czasami to swoje ha-haaa... i to mnie martwi, bo Misio też tak robił... Ciocia Małgosia kazała iść do doktora Niziołka. Tylko trzeba będzie zrobić nowe zdjęcie, bo być może obraz płuc się poprawił. I badania krwi, bo doktor będzie na pewno chciał obejrzeć Kudłasia ze wszystkich stron. Tylko jeszcze nie minęło 12 dni od antybiotyku. -
Terierowaty,rudy,bardzo ladny Bratanek,od 6 lat czeka....MA DOM :)
Neris replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jeju, to nawet takie urodziwe piesy nie mogą znaleźć domu? Skandal. -
Misiu, do jasnej ciasnej, weź się do roboty i domu szukaj! Zima idzie!
-
No ja chciałam napisać, że mi się bardzo podoba to zdjęcie z pięknym tyłeczkiem, ale mi tak strasznie wolno dogo chodzi że aż!
-
Wyrzucone kilkudniowe szczenie-Radom-malenka Sonia ma juz swoj domek!!!!
Neris replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Maupą. Zuzia to cudowna istota, zaadoptowała szczenię bez problemów. Teraz tylko żeby mleczka wystarczyło... Słuchajcie, Maupa kupuje Zuzi Eukanubę, to nie jest tanie, może można ją trochę wspomóc finansowo? -
No właśnie jakby mi wypadać zaczęły... A ja lubię mieć włosy, łysa bym nie chciała zostać, szczególnie na zimę!