-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Zuzia jest chuda niemożebnie. Ale ta Eukanuba i mięsko (4 michy dziennie!) powinny ja postawić na nogi. Trudne w tym wszystkim jest to, że ona je, je, je a małe wysysają z niej to wszystko... -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
A lekarze mówią, że jak się ma psy i koty to co roku się tak czy tak odrobaczać trzeba... ja tego nie robię i się zastanawiam, czy mądrze postępuję. -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szuka, szuka, a w międzyczasie UTYŁ!!!! Jest teraz pociesznym przytulankiem, ale pewnie do końca życia na widok pełnej miski będzie dostawać amoku... Dzisiaj próbował coś wydrzeć Bazyliszkowi i trafiła kosa na kamień... Bazylek NIE DAŁ sobie wyrwać żadnego jedzenia, porykiwał jak ranny jeleń, Kudłaś też porykiwał, żałowałam że nie mam kamery... -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ten mały to znowu Zulusek: [IMG]http://images4.fotosik.pl/168/434d300f3775588e.jpg[/IMG] A tak słodko śpimy... [IMG]http://images4.fotosik.pl/168/44ebe67227fce1cdmed.jpg[/IMG] A ta króweczka to czyja? [IMG]http://images3.fotosik.pl/205/aa900de8fdaf1936med.jpg[/IMG] -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ja mam oto zdjęcia z wczoraj... Zulus (wnusio Akuchy) [IMG]http://images3.fotosik.pl/203/75d9a83ae3eed495.jpg[/IMG] Zula (MOJA MOJA MOJA WNUSIA!!!!) [IMG]http://images2.fotosik.pl/203/e5e856d53306c261.jpg[/IMG] Przepraszam za jakość, ale one pełzały a ja tam byłam sama... -
Wyrzucone kilkudniowe szczenie-Radom-malenka Sonia ma juz swoj domek!!!!
Neris replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Viris, cioteczko, ja namawiałam Maupę na wzięcie szczeniorka na chwilę, dopóki nie zacznie już troszkę podjadać i w ogóle... Także mam nadzieję, że tuptanie to juz u Ciebie... -
Kraków-TIMBA odeszła w ramionach swojej kochanej pani [']
Neris replied to black sheep's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciężko mi się pogodzić z tym, że tak krótko trwało jej szczęście... -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem to nie czyta. Nie ma czasu. Wysyłam Ci na PM jej adres mailowy. -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
Neris replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
W życiu nie widziałam takich uszu! Śmieszny jest, pokraczek taki... -
Wyrzucone kilkudniowe szczenie-Radom-malenka Sonia ma juz swoj domek!!!!
Neris replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Zadzwonię do niej. Tygodniowe szczeniaki przy suce nie wymagają już żadnej pracy, pierwszy tydzień to biedna Maupa rzeczywiście miała sajgon, wstawała w nocy co 2 godziny... -
Wyrzucone kilkudniowe szczenie-Radom-malenka Sonia ma juz swoj domek!!!!
Neris replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Tak, siara jest zaraz po porodzie. A u Maupy jest suczka tydzień po porodzie. Może przygarnie małą chociaż na tydzień? Potem będzie Ci dużo łatwiej, pojawi się odruch robaczkowy i nie będziesz musiała sprawdzać tak bardzo czy małe jest wykupkane... -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że nie masz zdjęć... Gosiaczek nie ma dostępu do internetu w weekend, mam nadzieję że jutro coś nam o małej napisze! -
Wyrzucone kilkudniowe szczenie-Radom-malenka Sonia ma juz swoj domek!!!!
Neris replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Szczerze mówiąc byłoby dobrze gdyby mogła possać mleczka. Ale i tak najważniejsza jest siara, a nie wiadomo czy ja ssało. Mam nadzieję że tak. Tam są właśnie ciała odpornościowe. Już trzytygodniowym mozna podawać zmielone surowe wołowe mięsko w malusieńkich ilościach, na początek taką kulkę trochę większą od główki zapałki (uwaga, doświadczenia mam z jamnikami, więc może trzeba trochę "przeliczyć" na wagę szczeniaczka). -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kudłaś trochę się boi zbyt szybkich ruchów, energicznego potrząsania rękami... dzisiaj biegłam do furtki i biedaczek próbował zapaść się pod ziemię. A potem nie chciał do mnie podejść. -
[quote name='akucha']Kar0la,dzięki!!! One są dokładnie takie, jak na zdjęciach :evil_lol: Świrki i już. Z nimi nie można się nudzić. A teraz jeszcze Pynia :lol:, to już czyste szaleństwo, ona też jest artycha!!! A jak szczeka :crazyeye:, wszyscy sąsiedzi sie jej boją :diabloti: I dobrze!!!!! Nasz wnusio też taki będzie, na bank!!! To genetycznie uwarunkowane błazeństwo... Kasiu, Ty tak się nad prosiakami nie lituj :evil_lol: Wczoraj wracam z imprezy do domu, a tam na środku pokoju leży kosz na śmieci... Z odgryzioną klapą i pedałkiem :diabloti: Cała zawartość rozwleczona po chałupie (oszczędzę opisu). Wchodzę z miną marsową; Bela i Pynia lecą do mnie w podskokach, liżą, podrygują... Tola siedzi na fotelu z moim kapciem w brudnej mordzie i trzęsie się, jak osika, ślepiami wywraca... Zagadka: Kto zeżarł kosz???? Gdyby to było u mnie stawiałabym na to, że Bela i Pynia wrobiły Tolę...
-
O NIE!!!! Jeden dzień człowiek gorzej się poczuł, poszedł spać o 21, a tu TAKIE RZECZY się działy! Kawiarenka widzę rozwija się w najlepsze... A widziałyście wnuczka Akuchy? Trochę słabo widać, ale nie chciałam ich wystraszyć i przykrywałam lampę ręka. [IMG]http://images3.fotosik.pl/203/75d9a83ae3eed495.jpg[/IMG]
-
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Neris replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
Boże, nie wiem co robić. -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
Neris replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
DOmku, gdzie jesteś?