-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
A ja kiedyś w nocy byłam we wrocławskich podziemiach i tam widziałam rózne takie eksponaty zakonserwowane... No, wrażenie było, zważywsszy że pora późna i w ogóle... A te psiaki to zaprzęgowce. NIeplanowany miot, którego "dobra dusza" nie chciała uśpić. No i wylądowały u Małgosi, są cudowne, dzisiaj się z nimi z godzinkę bawiłam wszystkie piekne i wszystkie słodkie, tylko domy, domy gdzie? Mam nadzieję, że ten czekolad znajdzie szybko, bo jest nietypowy.
-
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
Neris replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images1.fotosik.pl/229/d79ad010d98b3d03.jpg[/IMG] -
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
Neris replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Może, może... [IMG]http://images3.fotosik.pl/219/9e798a75eb7a6c72.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/220/87ee8fc29e5f220e.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/229/707d8bbbb6dc37d3.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/219/36e98e36d876dea3.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/183/caa2d75f0cacde63.jpg[/IMG] Nie wiem dlaczego takie krzywe powychodziły. -
A jak ja będę wyglądać z 17 plecakami? Może lepiej zaprzęg zrobię i w zaprzęgu pognam? Bazyli przodem z Dofina, a na wózeczku jamniki i ja...
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
A, to macie go! I co, podobny do Heli? -
Jeden z szóstki do adpcji - jest u mojej wetki. Dwie czekolady - jedna ta co na zdjęciu, druga z brązowymi oczkami (chłopcy), jeden wielki biały w czarne łaty - jedno oko niebieskie drugie brązowe (BOSKI!), jedna ruda suczka z jasnobłekitnymi oczkami, jedna suczka śmieszna jasna z beżowym łebkiem i biało-czarny piesek. Mają po 8 miesięcy, to rodzeństwo. Oto oni: [IMG]http://images4.fotosik.pl/183/284f6e666f694c32med.jpg[/IMG]
-
Oj ciotki, wczoraj sie wcześniej położyłam, dzisiaj mie nie było a tutaj już nadążyć trudno... Witam Domową Kawiarenkę! Mam nadzieję, że ruda Myszowiewiórka czuje sie po zastrzykach lepiej... Neris już po objeździe psów do adopcji. Sorki za off, ale popatrzcie tylko: [IMG]http://images4.fotosik.pl/183/8c9169470a4df1c0.jpg[/IMG]
-
Mnie tez jest czasami przykro, że nie mogę się spotkać z Wami na prawdziwej kawie, pomiętosić Wasze psiaki też bym chciała... ale może kiedyś zrobimy sabat czarownic gdzieś pośrodku drogi?
-
Ja zapraszam do siebie, bo moje 17 psów będzie ciężko przeprowadzić... Stawek jest, jest rzeka, lasek, łąka, jest duży smietnik u sąsiada (zapytajcie Dofi...)
-
Ja też fcem bulwem albo i dwie, i uważam że bardzo będą pasować do moich metrowców... tylko nie wiem czy ktokolwiek więcej zmieści się jeszcze do mojego łóżka.
-
Ja po cichu kibicowałam, ale teraz zaczynam pękać...
-
Romus za TM (*) zabity przez samochod,Jula też za TM [*]
Neris replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mała, kochana, samotna Juleńka... -
Terierowaty,rudy,bardzo ladny Bratanek,od 6 lat czeka....MA DOM :)
Neris replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Smutno, że tyle cudownych psów ciągle czeka... -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
Neris replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Nie, no jak będziesz spadać w tym tempie... -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Haniu, czy my na pewno mówimy o tym samym psie? O słodkiej Neli która u mnie wylegiwała się na łóżku, ganiała po skarpie i polowała na szuwary nad rzeką? Może Ci ją podmienili jak spałaś? Niestey w kwestii kagańca nie pomogę, bo moi nigdy nie chodzili, a na wszelki wypadek kupiłam właśnie taki plastikowy. Wydawało mi się że ten metalowy będzie za ciężki i zimą może być bardzo nieprzyjemny. -
A Maupa to mi zazdrości stanu posiadania! I jak ostatnio u niej byłam to mówi nagle "co tu zrobić, żeby Cię dogonić, bo gonię, gonię...". Ej, patrzcie co ja tu przemycam. Pyńka, odwróć się.