Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. A ja kiedyś w nocy byłam we wrocławskich podziemiach i tam widziałam rózne takie eksponaty zakonserwowane... No, wrażenie było, zważywsszy że pora późna i w ogóle... A te psiaki to zaprzęgowce. NIeplanowany miot, którego "dobra dusza" nie chciała uśpić. No i wylądowały u Małgosi, są cudowne, dzisiaj się z nimi z godzinkę bawiłam wszystkie piekne i wszystkie słodkie, tylko domy, domy gdzie? Mam nadzieję, że ten czekolad znajdzie szybko, bo jest nietypowy.
  2. [IMG]http://images1.fotosik.pl/229/d79ad010d98b3d03.jpg[/IMG]
  3. Może, może... [IMG]http://images3.fotosik.pl/219/9e798a75eb7a6c72.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/220/87ee8fc29e5f220e.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/229/707d8bbbb6dc37d3.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/219/36e98e36d876dea3.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/183/caa2d75f0cacde63.jpg[/IMG] Nie wiem dlaczego takie krzywe powychodziły.
  4. A jak ja będę wyglądać z 17 plecakami? Może lepiej zaprzęg zrobię i w zaprzęgu pognam? Bazyli przodem z Dofina, a na wózeczku jamniki i ja...
  5. A, to macie go! I co, podobny do Heli?
  6. Jak to nie ma nic ciekawego? Ciotka KarOla jest przecie!
  7. Jeden z szóstki do adpcji - jest u mojej wetki. Dwie czekolady - jedna ta co na zdjęciu, druga z brązowymi oczkami (chłopcy), jeden wielki biały w czarne łaty - jedno oko niebieskie drugie brązowe (BOSKI!), jedna ruda suczka z jasnobłekitnymi oczkami, jedna suczka śmieszna jasna z beżowym łebkiem i biało-czarny piesek. Mają po 8 miesięcy, to rodzeństwo. Oto oni: [IMG]http://images4.fotosik.pl/183/284f6e666f694c32med.jpg[/IMG]
  8. Oj ciotki, wczoraj sie wcześniej położyłam, dzisiaj mie nie było a tutaj już nadążyć trudno... Witam Domową Kawiarenkę! Mam nadzieję, że ruda Myszowiewiórka czuje sie po zastrzykach lepiej... Neris już po objeździe psów do adopcji. Sorki za off, ale popatrzcie tylko: [IMG]http://images4.fotosik.pl/183/8c9169470a4df1c0.jpg[/IMG]
  9. Mnie tez jest czasami przykro, że nie mogę się spotkać z Wami na prawdziwej kawie, pomiętosić Wasze psiaki też bym chciała... ale może kiedyś zrobimy sabat czarownic gdzieś pośrodku drogi?
  10. Sara podbiega i próbuje capnąć Kudłasia za kark, skłonic go do agresji, ale on kompletnie nie reaguje. Ogląda się leniwie "cościaaaałaaaaś?".... I kiedy okazuje się, że nie chodzi o coś do jedzenia, traci zainteresowanie.
  11. Ja zapraszam do siebie, bo moje 17 psów będzie ciężko przeprowadzić... Stawek jest, jest rzeka, lasek, łąka, jest duży smietnik u sąsiada (zapytajcie Dofi...)
  12. Ja też fcem bulwem albo i dwie, i uważam że bardzo będą pasować do moich metrowców... tylko nie wiem czy ktokolwiek więcej zmieści się jeszcze do mojego łóżka.
  13. Ja po cichu kibicowałam, ale teraz zaczynam pękać...
  14. Neris nie było ale wróciła ze stolicy i melduje, że stado w całości. Sara sobie znalazła nowy obiekt ataków - Kudłaczka,. ale on ja kompletnie ignoruje, może to ją czegoś nauczy...
  15. Świstak świstakiem, ale kto grzebie w zębach bulgotkowi?
  16. Nie, no oprócz tego pana któy chciał żeby jej suczkę kurierem wysłać... DO GNIEZNA.
  17. Mała, kochana, samotna Juleńka...
  18. Smutno, że tyle cudownych psów ciągle czeka...
  19. Shrek, dawaj do góry. Ładniusi jesteś i taki kochany... Marzę o domu dla Ciebie.
  20. Nie, no jak będziesz spadać w tym tempie...
  21. Dzień dobry Łapeńko. Jak tam samopoczucie w czasie deszczu? W czasie deszczu Łapki się nudzą, to ogólnie znana rzecz Choć mniej trudzą się i mniej brudzą się Ale STRASZNIE nudzą się w deszcz.
  22. Haniu, czy my na pewno mówimy o tym samym psie? O słodkiej Neli która u mnie wylegiwała się na łóżku, ganiała po skarpie i polowała na szuwary nad rzeką? Może Ci ją podmienili jak spałaś? Niestey w kwestii kagańca nie pomogę, bo moi nigdy nie chodzili, a na wszelki wypadek kupiłam właśnie taki plastikowy. Wydawało mi się że ten metalowy będzie za ciężki i zimą może być bardzo nieprzyjemny.
  23. Nie wyrósł, ciągle są malutkie, tylko ja jakoś zdjęcia kiepskie robię.
  24. A Maupa to mi zazdrości stanu posiadania! I jak ostatnio u niej byłam to mówi nagle "co tu zrobić, żeby Cię dogonić, bo gonię, gonię...". Ej, patrzcie co ja tu przemycam. Pyńka, odwróć się.
×
×
  • Create New...