-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
MAAAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!!! Mam je, prosiaki najcudniejsze! a ja się znajomości z Maupami nie wstydzę...
-
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
CO nie zagląda? Ja zaglądam i czekam na zdjęcia, ale NIC nie ma!!!! -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
a Wielka Babcia niby to mnie chciała spałować, ale widzę, że miano Wielkiej Babci całkiem jej odpowiada... -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
A Ty nie wiesz, że Jeżozwiefretka też moja? -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tu se siędę, bo może przyjedzie listonosz, to okazja do poszczekania się trafi... -
Wyrzucone kilkudniowe szczenie-Radom-malenka Sonia ma juz swoj domek!!!!
Neris replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Yes Yes Yes! -
Slodka czekoladka, na zimowe dni........juz w swoim domku rozrabia!!!
Neris replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
Martwi mnie ta Żabka... Zima idzie a ona wciąż sama... -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
Neris replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Co nieczystej? Niech się bujają! A co, oni z nim na światową wystawę chcą jechać? -
Terierowaty,rudy,bardzo ladny Bratanek,od 6 lat czeka....MA DOM :)
Neris replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Rudzielce są teraz z modzie, a Bratanek ciągle sam... -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Uwielbiam te Twoje historie Haniu! I jak sobie wyobrażam Nelunię z kłakami Misia w pysku to padam po prostu. A to łobuzica! A u mnie taka była grzeczna... -
Pies zostaje pozbawiony smyczy już przy furtce. I sobie idzie, idzie, a ja za nim, potem otwieram drzwi do domu, reszta psów leci i wierzga, ja się chwilę waham i albo smycz odwieszam (10%przypadków) albo gdzieś niesę dalej i porzucam w pierwszym napotkanym miejscu (90%). Ale idzie ku lepszemu bo mam 6 smyczy i zawsze jakąś znajduję.
-
Pies nagle zachorowal, z dnia na dzien calkiem opadl z sil
Neris replied to Iza i CTR's topic in Neurologia
A RTG i USG? Tu nie ma na co czekać! -
KWAZIMIERZ W DOMU!!! W końcu rodzinne Święta pięknego jęzora!
Neris replied to szmaja's topic in Już w nowym domu
Ale Konisiu, Kwazek od Kwazara, a to nobilitujące imię jest, naprawdę! -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Akucha, według mnie nasze wnuki bardzo się polubiły i śpią razem...