-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
[quote name='red']Miałam rano o 6.40 telefon z ogłoszenia oderty warsz. dzwoniła Pani z przedmieścia Warszawy, mieszka na parterze z ogródkiem, nie ma innych zwierząt. Nie mam telefonu do Neris. Podaję numer tej pani 662 261 918. Jeśli ktoś ma kontakt z nią, podajcie jej ten telefon. Pani bardzo zależy, dzwoniła z rana. Nie mam kontaktu z Neris, a nie wiem kiedy tu zajrzy. Dajcie jej znać proszę.Pilne.[/quote] Relacjonuję treść rozmowy z panią: - Czy suczka jest sznaucerem, czy ma stojące okrągłe uszy? (nie ma, Sara ma uszy załamane. Mam wrażenie że to był DUŻY minus) - gdzie mieszka? Jak pani usłyszała że Pomiechówek, to stwierdziła, że bardzo dziekuje. Dostałąm sms-a od miłych państwa, rozmawiam z nimi i jak tylko coś będzie wiadomo to dam znać.
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ja się jutro wybieram, więc ochrzcimy Zulę kawką i herbatnikami. Mam nadzieję że Maupa jeszcze ma moje ulubione herbatniki. Jak nie to przywiezę. -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='aneczka0106']Po szybkim przeglądnięciu psich imion na [B]Z [/B]muszę przyznać, że dziewczynki są dyskryminowane:shake: Z ciekawszych znalazłam: [B]ZULA:cool3:[/B] [B]ZONDA[/B] [B]ZOLKA:cool3:[/B] [B]ZELDA:cool3:[/B] Były jeszcze: ZORRA ZENOBIA (niby fajne, ale oburzenie staruszek na ulicy murowane:evil_lol:) ZAFIRA i inne mniej ciekawe Babciu Neris, co ty na to?:razz:[/quote] Babcia Neris jest za Zulą, bo po pierwsze sama ma w domu Zulę, a po drugie uważa, że Zula bardzo do bulwy pasuje. -
Nesiu kochana bądż szczęśliwa za TM [*]
Neris replied to Maćka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Myślę o Was dużo i trzymam kciuki. Z całej siły. -
Masza, napisałam Ci w PM że mam na 2 tygodnie PEWNY tymczas w świetnym domu. ŚWIETNYM.Przez ten czas da się zrobić bardzo duzo. NIE MA NA CO CZEKAĆ. Iga może tego weekendu po prostu nie przeżyć! Jeśli to jest ropomacicze to liczą się godziny! A ona czuła się źle już kiedy Krysiamm była po Czupurkę. Nie mam niestety auta bo jutro rano bym u Was była żeby pomóc. Ale robię co mogę tutaj, w Warszawie.
-
STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!
Neris replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Księżycowa Księżniczka... ona tak smutno patrzy, kto ją pokocha? -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Zebra (moja pręgowana wnusia). A co, zebry mają paski...