-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Kora,Jina i Fafik mają domy, Neo za TM ... [*]...
Neris replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
A grubasiątka ciągle samotne... Akucha, jak tam tekst? -
JADĘ BUSIKIEM! Ale nie, bez jaj, moje zostajom w domu. Akucha, Ty spisz już? Bo bym zadzwoniła, coooo?
-
Biedna Akucha... zasypana... A ja jutro jadę do Olsztyna, czy mam się wyubierać w kożuchy? Wiecie coś?
-
Romus za TM (*) zabity przez samochod,Jula też za TM [*]
Neris replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Julka.... Proszę CIę, postaraj się i znajdź domek. Martwię się o Ciebie. -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
Neris replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Boże... Co ten pies musiał czuć kiedy odchodzili a on został... Dzięki Halbina. -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
Neris replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Banduś, ile my się na Ciebie naczekałyśmy, ile było rozmów i troski! -
Cudowna Muszka,co stała sie natchnieniem poetow...w domku spi:)
Neris replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
A mnie się wydaje, że o na z tego typu urody co Zula (tylko kategoria wagowa inna). Piękna, cudna i wdzięczna za każde spojrzenie. -
Kora,Jina i Fafik mają domy, Neo za TM ... [*]...
Neris replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Pączusie kochane... niechże Wam się uda! -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj Wasz książę za nic nie chciał wyjść, ale go uprosiłam. Ale siedzi u siebie w pokoju, nie chce z nami. Gardzi czy co... -
My jej nie obgadujemy! My tylko jej nie damy ciasta! Lavinia, na kiedy wypiek i co byś chciała najbardziej?
-
Kochaniutki i ma słodki charakterek? To może i do nowego Pana lub Pani się przekona?