-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Ja co prawda bulwek ni mom, ale jak kiedyś zaprosiłam moich przyjaciół ze szpitala, to siedzieliśmy wieczorem (jakoś wrzesień to był chyba) i zapachy się rozchodziły potworne. STRASZNE!!!! A to Mateuszek pod stołem siedział, a mówiłam nie karmić przy stole bo one maja krótki przewód pokarmowy i szybko trawią, a potem nieszczęście gotowe... To nie, chcieli być "dobrzy".
-
Biedny Misio... Baby sie na niego drą, a on pewnie by do niech z sercem na dłoni... A to jak teraz będziecie na spacerki chodzić? Na dwie tury pewnie...
-
A jednak z suczydłami troszkę zaczyna... A one już się uspokoiły, czy nadal na niego nadają?
-
STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!
Neris replied to anielica's topic in Już w nowym domu
NIech ją ktoś uratuje przed zimą! Proszę... -
Tiger niech z tą kawą nie przesadza! A Misio się teraz wygrzewa w cieple domowym i zapomina złe chwile... aż sie łza w oku kręci jak się myśli o tym...
-
Wyrzucone kilkudniowe szczenie-Radom-malenka Sonia ma juz swoj domek!!!!
Neris replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
A tak swoją drogą to mała ma przybraną mamusię, ma domek tymczasowy na potem, ale przydałby jej się też stały! -
Kraków sunia NORA dzięki programowi Kundel JUZ W NOWYM DOMU!!!!
Neris replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Boże, kamień z serca... Ciągle o niej myslałam, gadałyśmy dzisiaj z Maupą chyba z pół godziny przez telefon martwiąc się... -
Buuuuuu.....:sadCyber: Maaaaaamooooooooo:placz: :placz: :placz: Ja nic nie widzę a ona się jeszcze ze mnie śmieeejeeee.....:-(
-
Pewnie, w końcu mam w domu jego narzeczoną...
-
Kora,Jina i Fafik mają domy, Neo za TM ... [*]...
Neris replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Kluseczki, pączuszki, jak to ładnie brzmi... -
W ogóle nie jest wredniaczkiem, tylko ma zdecydowany charakterek..
-
Czupurka, Czupurka... Wyładniała, teraz jest zadbana, wyczesana, zostało tylko poszukiwanie domku!
-
Kora,Jina i Fafik mają domy, Neo za TM ... [*]...
Neris replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Pisz Ciotkeczko, ja wystawię. Założycielka wątku się zgadza?