-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Schronisko w jóżefowie koło Legionowa juz po kontroli -zatwierdzone
Neris replied to Irkowa's topic in Schroniska
Wiem z forum MIAU że jest pilnie do adopcji kotek przywieziony spod domu starców, podobno bardzo ładny, jest tam tylko kilka dni. Ma 8 miesięcy i jest tricolorkiem. Jest domowy oswojony, bardzo cierpi w zamknięciu. Tyle wiem. Nie mam auta, bo podjechałabym do schroniska porobić zdjęcia. -
"Czarny malinois", Jamal JUZ BEZ WILCZYCH PAZUROW :) ma dom :)
Neris replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Trzeba wierzyć, że będzie dobrze. Może jak razem będziemy wierzyć ZE WSZYSTKICH SIŁ, to coś zaczarujemy? -
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
Neris replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Wiem, że Tiger wyjechała na cały weekend, więc pozwolę sobie odpowiedzieć za nią - dziewczyny nie mają już możliwości wyprowadzania psów, bo kierownictwo schroniska im tego zabroniło. Z tego co wiem Jaga jak na swoje położenie ma się dobrze, pewnie w tej chwili ma po prostu depresję schroniskową... -
To nie chcą Marsików...:placz: Oni już od razu są zżyci...
-
Schroniskowa weteranka Jaga znalazła swój DOM, przenosimy!!!
Neris replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
Boże, żeby się udało... mnie to niestety przypomina historię Kudłasia, przecież w ostatniej chwili się go udało stamtąd wyrwać... -
Ale ja tam widziałam też SMUTNE pychole a zaraz potem UŚMEICHNIETE. To też metamorfoza, nie? A Michu za kratami a potem na łóziu - to nie zmiana?? I ma swój harem do oszczekiwania...
-
MAUPA!!!! JA TAM BYŁAM!!!! Przecież napisałam "dawać zdjęcia Mony spożywającej fotel!!!!". Co, znikł mówj wpis??? A jeśli chodzi o tego psa to ja wszystko wiem, ale jestem kobietom bez auta, gdybym miała to już dawno bym pomogła...
-
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kudłaś dzisiaj korzysta ze słońca i szaleje po podwórku. Nawet pobiegał troszkę z patykiem! Ale chyba nie załapał o co chodzi... -
Dwa duże stróżujące...doczekały się!!! Mają wspólny dom:)
Neris replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
Na dzień dobry też... -
Jest wątek "Metamorfozy". Może by tam Micha wrzucić?
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
Neris replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Halbinko żyjesz? Daj znak jakiś, bo zaczynam myśleć że chłopcy pożarli również komputer i ekran... -
Wczoraj się na rozkaz uciszyłam, ale dzisiaj nie wytrzymam!!! COś wiadomo?
-
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ona jest taka ładna, powinna kogoś uwieść wreszcie! -
Strasznie bym chciała, żeby Marsiki sie spodobały. Nic im nie brakuje - wieklie, szczekają, a suczka wysterylizowana, więc trochę pracy odchodzi...
-
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Cudne zdjęcie zębiaste... A oni tak pozwalają, żeby ich męczyła?