-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
KOOOOOCHAM JE!!!! Akucha, dawaj prosiaki, będzie wesoło! Karolek i Krokoś je pokochają natychmiast.
-
Peggy Sue (teraz Kiwi) - nasza mała miss jest już w nowym domu!;-)
Neris replied to Amanita's topic in Już w nowym domu
Co słychać u małej pocieszniaczki? [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/9664/img3513iq5.jpg[/IMG] -
A to możliwe! Suczyny to chyba lubią różnorodność... Pamiętam że nasza suka uprawiała kiedyś nierząd przez bramę (ja byłam dość mała, więc nie pytajcie jak do tego doszło) i kłebił się tam istny tłum chłopców... Jak ją wyrwaliśmy to była calusieńka w błocie i jak dziś pamiętam mojego brata, który mył ją w wannie mówiąc "wiesz, z jedynm to bym Ci jeszcze wybaczył, ale z pięcioma? Jestem zdzirą moja droga"
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
Neris replied to Formica's topic in Już w nowym domu
A dlaczego ona nie uciekała właściwie? Malutka jest, zmieściłaby się pod łóżko albo gdzieś... -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
Neris replied to Formica's topic in Już w nowym domu
HALBINKO!!!! Myśmy się tu martwili!!!! Że jakaś grypa Cię dopadła czy co... -
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
Neris replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Zefirku, bidusiu, żeby Ci się udało... -
Słuchajcie, Akucha pochorowana???? Bardzo proszę mi jutro do Nerisowych wątków zaglądać (DOFI PILNOWAĆ!!!), jadę do stolycy oplakatować ją Sarą, Dofi i Kudłasiem.
-
Cola. BOSKIE USZY, NIE? [IMG]http://images3.fotosik.pl/267/06a0172f6569661fmed.jpg[/IMG]
-
Wilga [IMG]http://images2.fotosik.pl/267/837efb832d252dccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/225/9a33ae44a776b958med.jpg[/IMG]
-
Pola Raksa... A kto to obok niej? [IMG]http://images4.fotosik.pl/225/fe28ae25c8272f99med.jpg[/IMG]
-
Jestem zakochana w Bobku... [IMG]http://images2.fotosik.pl/267/707ea1cad83b411fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/276/8a2cfc1003ccb0e9med.jpg[/IMG]
-
Kora,Jina i Fafik mają domy, Neo za TM ... [*]...
Neris replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Przecież ogólnie wiadomo, że im tłuściejsze tym bardziej dobroduszne, lagodne, przytulaśne... -
Pewnie się coś w mojej poczcie zatkało, bo jeszcze nie ma. Czekam i zod razu wstawiam.:lol:
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
Neris replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Halbinko, wróć!