-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
A moja Inka uważa koty za dzieci swe i zawsze im nastawia cycuszki. I wiecie co, musiałam jej ubierać dziecięce body bo się okazało że sobie uhodowała jeden mleczny cycoch, i kot ważący 6 kilo ją doił!!!! Ona waży 3...
-
Kurczę, to ja nic nie mówię Dofinie, ona może być troszkę zazdrosna...
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ale ja zawsze do Maupy tak wcześnie przychodzę, a potem biegnę do moich potfforków. Bo mam autobusów mało... -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
Neris replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Zulcia jest słodka!!!! Maleńka będzie, nózie ma cieniusie... I babcia Neris jej na pożegnanie manicure zrobiła, a co, niech się zaprezentuje jak trzeba!!! A ta druga sunia jest sporo niższa, ale ma grubsze łapcie i wygląda jak miniaturowe corgi. Boska. Gryzła mnie w ucho i ciągała za włosy. Mam kręcone, pewnie chciała naprostować czy co... -
W Milanówku jest para DUUUŻYCH psów do adopcji, tylko razem, kochają się nad życie. Zaraz poszukam wątku
-
Lunka z Radomia-zasiedziała się w DT... zostaje u mnie na zawsze.
Neris replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
A jednak jeśli Asiaf1 mówi o serdecznym stosunku pana do psa to rzeczywiście tak musi być. Asia jest wręcz przewrażliwiona na tym punkcie i jakby coś nie grało, wyczułaby to natychmiast. Może zaproponować państwu pomoc w znalezieniu domu dla szczeniaczka? On jest śliczny, powinien znaleźć dom. Dwa psy to jednak dwa razy więcej wydatków... No i ta sterylka. Doktor Modrzewski robi za 200 złotych -
Lunka z Radomia-zasiedziała się w DT... zostaje u mnie na zawsze.
Neris replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Ja jakoś nie rozumiem, dlaczego ona wylądowała W KOJCU, gdzie jest większa szansa niekontrolowanego krycia niż w mieszkaniu, gdzie suczka byłaby sama. Poza tym ona w tym kojcu była strasznie długo! Chyba dłużej niż trwa cieczka... Nie wiem, ale dzisiaj ok. 21 mial tam być po cichu incognito TZ Maupy, bo wczoraj strasznie się przejął. Zobaczymy co powie. -
Polska Wieś.Suki Skazane Na Śmierć. PUNIA JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Neris replied to Aleksandra_B's topic in Już w nowym domu
Dowiedziałam się, że warto byłoby pójść do doktora Sterny. Ten drugi o którym wspominałaś podobno zaczął "gwiazdorzyć" za bardzo... Co myślisz o tym?