-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Kurczę, cioteczki, jak nie urok to.... Ofeczka stęka, mruczy, boli ją brzuszek, nie zdążyła biedaczka na dwór. I zastanawiam się PO CZYM, jadła to samo co inni. A ona ma 11 lat, w tym wieku to już wiecie, każda pierdoła stawia na nogi. Ona tak stęka, popiskuje, biedna, dałam jej węgiel, muszę czekać do rana...
-
Ja scem zdjęcie świiiineeeeek, ja sceeeeem!!!! Dlaczego ja czasami nie widzę z imageshack?
-
Wy sobie widzicie kolorowość, a ja ciągle krzyżyki czerwone... i to nie jest delirium, ja tak mam na trzeźwo!
-
W mieszkaniu, 50 metrów, myślę że da radę, nie ma za długo zostawać sam. Ma dużo jeździć do stadniny. Nie wiem, ciężko mi, płaczę na wszelki wypadek... Ale ja nie podejmę ŻADNEJ decyzji zanim Bea1 nie sprawdzi domku.
-
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
Neris replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Boże, jaki on biedniusi... ta buzia jeszcze mocno spuchnięta. -
NIE JEZDEM DZIELNA!!!! NIE JEZDEM!!!! Dom we Wrocławiu. Młodzi państwo, którzy spędzają dużo czasu w stajni, Bazyli musi przejśc "test na konia". Na razie więcej szczegółów ni mo.
-
Nerisowa już zagłosowała, ona karna i grzeczna! Rozmawiam z potencjalnym domkiem dla Bazylka. Kupujcie tony chusteczek i krople trzeźwiące, będziecie mnie reanimować...
-
Czy myślicie, że ten jego charakter odstrasza? Przecież on jest ładniutki, powinien przyciągać wszystkie spojrzenia...
-
KRAKÓW ZAKATOWANY PRAWIE NA ŚMIERĆ BOLEK udało się go sprowadzić.
Neris replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
A te luźne kości to jest potencjalne niebezpieczeńswo chyba, one mogą być ruchome? Jak go to musi boleć, nie wyobrażam sobie nawet... -
Dałabyś jeszcze zdjęcie Poli żeby główkę było widac...
-
Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(
Neris replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeju, jak tu pięknie... A wiecie że o nas niektórzy mówią "Koło Gospodyń"? Ramona, dołączasz do nas, prawda? -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Kurczę, to mi te dni tak szybko lecą... Faktycznie, w poniedziałek jest 4 grudnia, od poniedziałku to byłoby 20 dni. Może więc lepiej poczekać i po Sylwestrze pójść... Doktor Modrzewski przyjmuje koło Sobieskiego. Asia ma jakąś zaufaną klinikę, to jest chyba na Tarchominie o ile pamiętam. Na pewno też dobrzy lekarze. -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Czekaj, jeśli w przyszłym tygodniu to do Świąt macie jeszcze 20 dni! Spokojnie, to jest tak że 1 dnia suka jest otępiała po narkozie, drugiego-trzeciego może się doopiero zacząć interesować "a kto mi tu coś rozciął na brzuszku" i zacząć lizać. Wtedy trzeba pilnować. 10 dni po operacji zdejmuje się szwy (ale np dr Modrzewski daje te rozpuszczalne, chcesz do niego pojechać?) 2 tygodnie po operacji na ogól już zapominają o tym, co było. -
On jedno jajeczko jeszcze ma! Wiewiora, a tam te lisy latają po mieście? A nie poluja na koty?
-
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Powinna wytrzymać. No chyba że zrobicie to teraz, wtedy do grudnia będzie całkiem zdrowa. -
Zagłodzona, katowana Nela znalazła expresowo dom!!! i to jaki:)
Neris replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Nelka, Ty diable wcielony!!!! Skąd u Ciebie te zapędy??? Ja się zastanawiałam czy Neluni nie odwiedzić, ale zaczynam się bać... -
Kudłaczek ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST...
Neris replied to anielica's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chciałam tylko powiedzieć, ze chyba opanowaliśmy polekowe problemy przewodu pokarmowego (pan doktor ostrzegał, ze Capivit może niestety rozwalniać). Cioteczko Tiger, zwycięstwo!